Co dzisiaj gotujesz na obiad? 18

11 września 2022 20:12 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Już po strachu. Wnusia juz jest , urodziła się około godz 17, duża i zdrowa-tyle dowiedziałam się  od męża. Całe szczęście nasza nieoceniona babcia od wałówek miała rzetelne info, czuwa nad wszystkim. Tak, że 3450 / 54 . Na zdjecia czekamy aż dzieciaki ochłoną. Niech odpoczywają i się cieszą córeczką. Potem się  dowiem na pewno czy kto zemdlal a kto bohatersko przez to przeszedł. A moze dwa w jednym, tylko syn sie musi odezwac :) Ale już jestem spokojna, teraz kolacja :lol1:

Gratulacje i rodzicom i dziadkom. ???
11 września 2022 20:27 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Gratulacje i rodzicom i dziadkom. :szampan::szampan::szampan:???

Dziękuję bardzo. Szampana wezmę, może pomoże mi usnąć, bo w sumie już czas. Nie wiem czy usnę, pobudka o 4.30 ,mimo , że się cieszę, to mam stresa przed pierwszym dniem w pracy a i pociąg będzie przez las jechał 
Dobranoc 
11 września 2022 20:31 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dziękuję bardzo. Szampana wezmę, może pomoże mi usnąć, bo w sumie już czas. Nie wiem czy usnę, pobudka o 4.30 ,mimo , że się cieszę, to mam stresa przed pierwszym dniem w pracy a i pociąg będzie przez las jechał :strach przed noca::lol1:
Dobranoc :dobranoc3:

No to rzeczywiście ranoutko musisz wstać. Tak wcześnie zaczynasz czy tak daleko masz? 
11 września 2022 20:34 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No to rzeczywiście ranoutko musisz wstać. Tak wcześnie zaczynasz czy tak daleko masz? 

Mam być 6.30 na miejscu. Pół godzny jazdy w sumie. Pobudka 4.30 to na styk. 
11 września 2022 20:45 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Już po strachu. Wnusia juz jest , urodziła się około godz 17, duża i zdrowa-tyle dowiedziałam się  od męża. Całe szczęście nasza nieoceniona babcia od wałówek miała rzetelne info, czuwa nad wszystkim. Tak, że 3450 / 54 . Na zdjecia czekamy aż dzieciaki ochłoną. Niech odpoczywają i się cieszą córeczką. Potem się  dowiem na pewno czy kto zemdlal a kto bohatersko przez to przeszedł. A moze dwa w jednym, tylko syn sie musi odezwac :) Ale już jestem spokojna, teraz kolacja :lol1:

Gratulacje !!!
Dla rodziców, dziadków, prababci (Emilka szczęściara, nie każde dziecko ma pradziadków),no i dla starszego brata oczywiście 
No to hip hip hurra i podrzucamy babcię Tinę do góry 
 
11 września 2022 22:05 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mam być 6.30 na miejscu. Pół godzny jazdy w sumie. Pobudka 4.30 to na styk. 

No to idź spać i wyspij  się mimo tylu wrażeń na dziś. Jesteś babcia a nie żona dziadka. 
12 września 2022 08:51 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Już po strachu. Wnusia juz jest , urodziła się około godz 17, duża i zdrowa-tyle dowiedziałam się  od męża. Całe szczęście nasza nieoceniona babcia od wałówek miała rzetelne info, czuwa nad wszystkim. Tak, że 3450 / 54 . Na zdjecia czekamy aż dzieciaki ochłoną. Niech odpoczywają i się cieszą córeczką. Potem się  dowiem na pewno czy kto zemdlal a kto bohatersko przez to przeszedł. A moze dwa w jednym, tylko syn sie musi odezwac :) Ale już jestem spokojna, teraz kolacja :lol1:

Gratulacje babciu!
12 września 2022 13:42 / 2 osobom podoba się ten post
Rybka, ziemniaki, surówka .
.
13 września 2022 07:31 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mam być 6.30 na miejscu. Pół godzny jazdy w sumie. Pobudka 4.30 to na styk. 

Gratulacje ?i karteczka dla Emilki?od ciotki ,,08"??
13 września 2022 13:15 / 3 osobom podoba się ten post
Jesli jutro nir nie będzie mnie z rana na powitajkacj tzn że się zastrzeliłam 
Kotlet tłuczony młotkiem ,ziemniaki i sałata 
 
Ja mam obiad komunistyczny:
Bigos z zimniakami .
 
 
14 września 2022 07:42 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Już po strachu. Wnusia juz jest , urodziła się około godz 17, duża i zdrowa-tyle dowiedziałam się  od męża. Całe szczęście nasza nieoceniona babcia od wałówek miała rzetelne info, czuwa nad wszystkim. Tak, że 3450 / 54 . Na zdjecia czekamy aż dzieciaki ochłoną. Niech odpoczywają i się cieszą córeczką. Potem się  dowiem na pewno czy kto zemdlal a kto bohatersko przez to przeszedł. A moze dwa w jednym, tylko syn sie musi odezwac :) Ale już jestem spokojna, teraz kolacja :lol1:

Gratulacje dla Dziadków ???
15 września 2022 13:23 / 4 osobom podoba się ten post
Ja mam dzisiaj dzień śmieciowy, samopoczucie do duszy, wiec dziś gotuje kfc
15 września 2022 13:36 / 3 osobom podoba się ten post
mzap88

Ja mam dzisiaj dzień śmieciowy, samopoczucie do duszy, wiec dziś gotuje kfc

To tak jak ja....
15 września 2022 15:32 / 2 osobom podoba się ten post
Co takie smutne?
Z dwóch dużych sznycli wieprzowych zrobiłem gulasz, poza tym ziemniaki i marchewka dla pdp gotowana z ziemniakami, a dla nas sałatkę. Pdp "podrobiłem" obiadek widelcem i polałem sosem. 
16 września 2022 16:28 / 3 osobom podoba się ten post
A ja dzisiaj warzylam dwa obiady . Wcześnie rano upiekłam mięsko jak ostygło pokroilam  na  plastry i zrobiłam w sosie .Do tego ziemniaki i ogorek małosolny.
 
Sobie, knedle z quarku że śliwką w tartej bułce.He he  objadlam sie jak pszczoła  muszę dzisiaj pobiegać .