Co dzisiaj gotujesz na obiad? 18

18 września 2022 10:30 / 5 osobom podoba się ten post
Udka pieczone, ziemniaki i sałata z dodatkami.  
18 września 2022 11:00 / 5 osobom podoba się ten post
Mielone, ziemniaki, sos pomidorowy i czerwona kapusta na ciepło. Z reszty mielonego uformuję małe pulpeciki, o smażę, ugotuję, a potem wstawię do pojemnika i do zamrażarki. Obiad na któryś tam dzień
18 września 2022 19:18 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Udka pieczone, ziemniaki i sałata z dodatkami.  

Tylko pomyślę o mięsie a szczególnie kurczaki to mnie mdli .Kiedyś jadałam piekłam ma butelce , był chrupiący i pachnący
.Teraz nie jem .Chyba chora jestem .
18 września 2022 23:58 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Tylko pomyślę o mięsie a szczególnie kurczaki to mnie mdli .Kiedyś jadałam piekłam ma butelce , był chrupiący i pachnący
.Teraz nie jem .Chyba chora jestem .

Hmm teraz ciężko o dobre mięso, te sklepowe są przeładowane chemią, może dlatego
19 września 2022 13:01 / 3 osobom podoba się ten post
Rosół z kluskami z kaszy manny 
Racuchy na maślance z musem jabłkowym .
20 września 2022 10:19 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj mam zamiar smażyć naleśniki z serem i jabłkami. :) 
20 września 2022 20:07 / 1 osobie podoba się ten post
Jak w innym miejscu pisałam, "posprzątałam "przyjaciółce lodówkę i takie coś na obiadokolację sobie zjadłyśmy 
20 września 2022 20:09 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Tylko pomyślę o mięsie a szczególnie kurczaki to mnie mdli .Kiedyś jadałam piekłam ma butelce , był chrupiący i pachnący
.Teraz nie jem .Chyba chora jestem .

A ja,chociaż warzywna przeważnie, to od czasu do czasu mam przeogromną ochotę na mielone,ziemniaczki tłuczone i buraczki na ciepło 
I jak mnie taka ochota najdzie, to sobie robię 
20 września 2022 20:13 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Mielone, ziemniaki, sos pomidorowy i czerwona kapusta na ciepło. Z reszty mielonego uformuję małe pulpeciki, o smażę, ugotuję, a potem wstawię do pojemnika i do zamrażarki. Obiad na któryś tam dzień

U mnie jak mielone, to żaden sos pomidorowy, od razu smakują mi jak pulpety w sosie pomidorowym. Nie to że złe, tylko mielone lubię "same ",a z sosikiem pulpeciki 
20 września 2022 20:15 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

To tak jak ja....:-(

Ooo ☹
Ale po ostatnich fotkach widzę że już pięknie jest ?
20 września 2022 20:54 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

U mnie jak mielone, to żaden sos pomidorowy, od razu smakują mi jak pulpety w sosie pomidorowym. Nie to że złe, tylko mielone lubię "same ",a z sosikiem pulpeciki :-)

Ja też. Pytałem się córki, jaki sos. Powiedziała pomidorowy. 
W domu nigdy żadnego sosu nie robię, polewam ziemniaki i kotlety tylko tłuszczem spod kotletów
21 września 2022 08:56 / 3 osobom podoba się ten post
Żeberka w sosie bez zbędnych przypraw, żeby smakowały  jak żeberka .Kasza jęczmienna i chyba buraczki .
Budyń śmietankowy z gruszką i odrobiną ajerkoniaku . 
21 września 2022 09:54 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Żeberka w sosie bez zbędnych przypraw, żeby smakowały  jak żeberka .Kasza jęczmienna i chyba buraczki .
Budyń śmietankowy z gruszką i odrobiną ajerkoniaku . 

Uhm 
Już to widzę, te mięsko odchodzące od kostek, mięciutkie, mniamniusie (tylko chudziutkie?),ziemniaczki w tym sosiku bez wynalazków ciapane i buraczki, buraczki i jeszcze buraczki 
21 września 2022 10:03 / 2 osobom podoba się ten post
Nie gotuję, jak są dwie kucharki w domu
W poniedziałek był gulasz, wczoraj pizza z picceryi, a dziś nie wiem, co Mariette wykombinuje, bo Charlotte ma już negativ i jedzie do domu. 
21 września 2022 10:05 / 3 osobom podoba się ten post
A żeberka to sobie zamówię na następną sobotę, Żona robi pychotkę. A tu nie robiłem, bo nie mam dostępu do kuchni... chwilowo☹️?