Co dzisiaj gotujesz na obiad? 18

13 października 2022 09:04 / 2 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Rozumiem :) Ja za ostrym nie przepadam, nawet jak czasem zjem kebaba to tylko z łagodnym sosem. :) 

A ja kebaba fcale  teraz nie jadam .Nie wiem co w środku . .Kiedyś dawno,dawno temu jadałam .Najsmaczniejsze są w Szwajcarii .
13 października 2022 11:08 / 4 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Rozumiem :) Ja za ostrym nie przepadam, nawet jak czasem zjem kebaba to tylko z łagodnym sosem. :) 

Mój żołądek buntuje się jak tylko spróbuję coś ostrzejszego i wcale to nie muszą być żyletki czy tłuczone szkło...
Powinnam być kucharką w żłobku lub przedszkolu...
13 października 2022 11:23 / 4 osobom podoba się ten post
Dzisiaj flądra na maśle , marchewki, ziemniaki , sałata 
13 października 2022 11:36 / 3 osobom podoba się ten post
Ogorkowa na żeberkach plus placki kartoflane . Chłopów mam sztuk 3 z moim a obiad bo drzewo ścinają na podwórku. 
14 października 2022 08:45 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

A ja kebaba fcale :-) teraz nie jadam .Nie wiem co w środku .:-):-) .Kiedyś dawno,dawno temu jadałam .Najsmaczniejsze są w Szwajcarii .:mniam:

Jak kiedyś byłam na wakacjach w Turcji to tam próbowłałam kebaba i tam najbardziej mi smakował 
14 października 2022 08:48 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Mój żołądek buntuje się jak tylko spróbuję coś ostrzejszego i wcale to nie muszą być żyletki czy tłuczone szkło...:bezradny:
Powinnam być kucharką w żłobku lub przedszkolu...:gotuje:

Haha, dobry pomysł :) Ale to wiadomo każdy organizm reaguje inaczej no i każdy lubi co innego. Jak to mówią jeden woli Kaśkę , a drugi Maryśkę :) Byłoby nudno by kązdy jaadł to samo. :) 
14 października 2022 10:10 / 3 osobom podoba się ten post
Flaczki a dla mnie rybka , frytki, surówka z kiszonej kapusty 
14 października 2022 11:24 / 2 osobom podoba się ten post
Zupa z białych warzyw  i placki ziemniaczanez musem jabłkowym, twarożkiem i cukrem . 
15 października 2022 13:31 / 2 osobom podoba się ten post
Kalafior z bułeczką i jajko sadzone .
15 października 2022 20:38 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Kalafior z bułeczką i jajko sadzone .

Jutro zrobię
16 października 2022 09:24 / 2 osobom podoba się ten post
Rosół z dużą ilością marchewki , makaron domowy, porcja mięska , udko 
17 października 2022 15:10 / 3 osobom podoba się ten post
Kluski śląskie i rydze w śmietanie.
17 października 2022 15:42 / 2 osobom podoba się ten post
Trochę rosołu i pizza Margerita  pada więc zamówiłam 
17 października 2022 15:55 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie lubię wczorajszych zup .Nawet tak pysznych jak pomidorowa na rosole .Po prostu nie lubię i już .Wczorajsze to tylko ziemniaki jak ostaną :-) smażone w talarkach z pieprzem ziołowym .Tak już mam od dawna .

Ja mam swoje ulubione, które odgrzewane smakują mi jeszcze bardziej niż od razu po ugotowaniu. 
Pomidorowa, ogórkowa, barszcz ukraiński czy np dzisiejsze curry z czerwonej soczewicy. Specjalnie zrobiłam trochę więcej, zabiorę jutro ze  sobą bo znów wyjazd i dwa dni będę pomieszkiwać u psiapsiólki, remontu muszę trochę pooglądać bo jak wiedzą panowie że mnie nie będzie, to od razu tempo wolniejsze?.
Wstawiam fotkę z garnkiem soczewicy, wyszło pychotka. Zjadłam z ciabattą bo tylko takie pieczywo miałam a ryżu nie chciało mi się gotować. Naprawdę mniam 
17 października 2022 19:34 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja mam swoje ulubione, które odgrzewane smakują mi jeszcze bardziej niż od razu po ugotowaniu. 
Pomidorowa, ogórkowa, barszcz ukraiński czy np dzisiejsze curry z czerwonej soczewicy. Specjalnie zrobiłam trochę więcej, zabiorę jutro ze  sobą bo znów wyjazd i dwa dni będę pomieszkiwać u psiapsiólki, remontu muszę trochę pooglądać bo jak wiedzą panowie że mnie nie będzie, to od razu tempo wolniejsze?.
Wstawiam fotkę z garnkiem soczewicy, wyszło pychotka. Zjadłam z ciabattą bo tylko takie pieczywo miałam a ryżu nie chciało mi się gotować. Naprawdę mniam :mniam:

A co  w garnek wrzuciłas?