Co dzisiaj gotujesz na obiad? 18

10 października 2022 06:19 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś pomidorowa na niedzielnym rosole plus knedle z mięsem z udek z rosołu.   Rodzice mojego ❤️ mają bardzo pyszne ziemniaki, że nawet moja mama u nich zamawia. 
10 października 2022 08:31 / 3 osobom podoba się ten post
Coś wymyślę.
10 października 2022 08:54 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziś pomidorowa na niedzielnym rosole plus knedle z mięsem z udek z rosołu. :gotuje:  Rodzice mojego ❤️ mają bardzo pyszne ziemniaki, że nawet moja mama u nich zamawia. 

U mnie też pomidorowa :) 
10 października 2022 13:11 / 2 osobom podoba się ten post
A u mnie jajko sadzone, sos koperkowy i sałata typu greckiego, ale bez fety, bo prawdopodobnie pedepcia nie lubi. Talerz wylizany, nie było z czego myć...
10 października 2022 15:09 / 2 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

U mnie też pomidorowa :) 

Nie lubię wczorajszych zup .Nawet tak pysznych jak pomidorowa na rosole .Po prostu nie lubię i już .Wczorajsze to tylko ziemniaki jak ostaną  smażone w talarkach z pieprzem ziołowym .Tak już mam od dawna .
11 października 2022 08:12 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie lubię wczorajszych zup .Nawet tak pysznych jak pomidorowa na rosole .Po prostu nie lubię i już .Wczorajsze to tylko ziemniaki jak ostaną :-) smażone w talarkach z pieprzem ziołowym .Tak już mam od dawna .

Rozumiem, wiadomo każdy ma swoje smaki :) 
11 października 2022 19:17 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Rozumiem, wiadomo każdy ma swoje smaki :) 

Tak wyszło .Nawet bigos wolę taki co to dopiero w garnku się przewrócił  później już nie jem .
12 października 2022 08:13 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Tak wyszło .Nawet bigos wolę taki co to dopiero w garnku się przewrócił :-) później już nie jem .

Serio? A dla mnie bigos nastepnego dnia jest najlępszy :) 
12 października 2022 09:50
GrazynaM55

Serio? A dla mnie bigos nastepnego dnia jest najlępszy :) 

Ja wystawiam przy mrozie na taras, taki przekroczony i odgrzany mocy nabiera . 
 
12 października 2022 09:51 / 3 osobom podoba się ten post
U nas dzisiaj kiełbaski pieczone białe małe , kapusta kiszona z Polski, puree 
Jogurt naturalny z miodem 
12 października 2022 09:56 / 2 osobom podoba się ten post
Oki, też zrobię jogurt z miodem he he he, podglądam .
 
Ja mam dzisiaj gulasz z kaszą.Nie ma sałaty ani sałatki, są warzywa w. gulaszu.Ja oczywiście kaszę z sosem i grzybkami że słoiczka .
12 października 2022 09:59 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Serio? A dla mnie bigos nastepnego dnia jest najlępszy :) 

Serio .Po prostu taki smakuje mi najbardziej .A tak wogole to mam swoją kuchnię ( gotowanie) .Uwielbiam potrawy takie, że łzy ciekną w czasie spożywania .Arabska kuchnie bardzo lubię .No,ten typ tak ma . 
12 października 2022 20:35 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Oki, też zrobię jogurt z miodem he he he, podglądam .
 
Ja mam dzisiaj gulasz z kaszą.Nie ma sałaty ani sałatki, są warzywa w. gulaszu.Ja oczywiście kaszę z sosem i grzybkami że słoiczka .

Też dziś gulasz z polędwicy wieprzowej z ziemniaczkami plus sałatka typu greckiego. Na deser kompot z jabłek.
12 października 2022 20:44 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Też dziś gulasz z polędwicy wieprzowej z ziemniaczkami plus sałatka typu greckiego. Na deser kompot z jabłek.:gotuje:

Gulaszu starczy na jutrzejszy obiad,zrobię z plackiem ziemniaczanym takim tartym na buraczkowej tarce .Już uzgodnione z glodomorami 
13 października 2022 08:59 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Serio .Po prostu taki smakuje mi najbardziej .A tak wogole to mam swoją kuchnię ( gotowanie) .Uwielbiam potrawy takie, że łzy ciekną w czasie spożywania .Arabska kuchnie bardzo lubię .No,ten typ tak ma .:-) 

Rozumiem :) Ja za ostrym nie przepadam, nawet jak czasem zjem kebaba to tylko z łagodnym sosem. :)