Co dzisiaj gotujesz na obiad? 18

17 października 2022 20:01 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

A co  w garnek wrzuciłas?

Same dobrości.
Obiecałam, co prawda 2 czy 3 tygodnie temu ?,że wieczorem wrzucę przepis, to teraz wieczór już jest i ufam się zaraz do przepisów 
18 października 2022 05:51 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Same dobrości:-).
Obiecałam, co prawda 2 czy 3 tygodnie temu ?,że wieczorem wrzucę przepis, to teraz wieczór już jest i ufam się zaraz do przepisów :-)

Każdy nowy przepis ubogaca naszą kuchnię .Bo każda z nas gotuje prawie tak samo, ale trochę inaczej 
18 października 2022 06:15 / 2 osobom podoba się ten post
Papryka faszerowana .
18 października 2022 08:43 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Każdy nowy przepis ubogaca naszą kuchnię .Bo każda z nas gotuje prawie tak samo, ale trochę inaczej :mniam:

Tak, często więc się dziwimy jedząc coś u kogoś-o,robię tak samo a twoje jakieś lepsze 
19 października 2022 09:37 / 1 osobie podoba się ten post
Blacharza dzisiaj robię :) 
19 października 2022 13:26 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Blacharza dzisiaj robię :) 

A co on za jeden, ten blacharz?
19 października 2022 13:59 / 3 osobom podoba się ten post
Kiedyś to był milicjant ,obecne to facet co klepie auta po wypadku oczywiście karoserię 
 
19 października 2022 14:04 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Kiedyś to był milicjant ,obecne to facet co klepie auta po wypadku:-):-) oczywiście karoserię 
 

Hmm,i jak tu takiego skonsumować?
19 października 2022 14:06 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Hmm,i jak tu takiego skonsumować?:zaskoczenie1:

Może w postaci ".ciacha " 
19 października 2022 14:11 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Może w postaci ".ciacha " :-)

I to jest myśl doskonała 
19 października 2022 14:21 / 4 osobom podoba się ten post
Rosół z domowym makaronem i naleśniki z powidłami.
 
Naleśniki robiłam z jogurtem owocowym takim do picia .No we flaszce .Pyszne .
22 października 2022 20:14 / 4 osobom podoba się ten post
Podjadłem sobie. Ten niby gulasz. Powiedziałem, że smaczne. A co miałem powiedzieć przy gościach (3 osoby). Gdyby to było podane z ziemniakami i sosem, to bym powiedział, że bardzo dobre. Ale jak sam gulasz pływał w wodzie, który imitował sos i pływający w tej wodzie makaron, to nie było super jedzonko. Nie jadlem jeszcze gulasz z makaronem,
 Ale tak widocznie też można jeść 
Prędzej bym to nazwał zupą gulaszową z makaronem. 
23 października 2022 07:45 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Podjadłem sobie. Ten niby gulasz. Powiedziałem, że smaczne. A co miałem powiedzieć przy gościach (3 osoby). Gdyby to było podane z ziemniakami i sosem, to bym powiedział, że bardzo dobre. Ale jak sam gulasz pływał w wodzie, który imitował sos i pływający w tej wodzie makaron, to nie było super jedzonko. Nie jadlem jeszcze gulasz z makaronem,
 Ale tak widocznie też można jeść :-)
Prędzej bym to nazwał zupą gulaszową z makaronem. 

Lubię jak facet gotuje......ale w TV . Mogłeś ugotować sobie ziemniaki, nie przyzwyczajaj, że zjesz wszystko . Ja lubię gulasz z makaronem ,wtedy sos musi być gęściejszy .Musi utrzymać się na makaronie . 
23 października 2022 12:12 / 3 osobom podoba się ten post
Standarcik...jajko sadzone,ziemniaczki  tluczone,szpinak.Ciekawostka ...w kuchni jest wszystko oprócz  tluczka do ziemniaków Na ostatnimi  miejscu też  kupiłam...
23 października 2022 15:07 / 3 osobom podoba się ten post
Już zjedliśmy :
Kotlety ziemniaczane i sos z suszonych grzybków .Smakowite .
 
Zaraz zjemy lody , nie, nie, ja kawę mrożona .