Co dzisiaj gotujesz na obiad? 18

03 października 2022 09:36 / 3 osobom podoba się ten post
Mam w planach pierogi robić :) 
04 października 2022 06:54 / 3 osobom podoba się ten post
Zupa szczawiowa z jajkiem, zabielana .Zrobię też parę placków ziemniaczanych .Muszę kupić parę większych kartofli, bo na zimę zaopatrzyłam się w pyry wielkości orzecha włoskiego.Sa tak smaczne i można je jeść bez dodatków .A to z racji drożyzny taki wybór .Ratuje się  na wszelkie sposoby 
06 października 2022 07:19 / 3 osobom podoba się ten post
Rybka w mące, smażone na głębokim tłuszczu .Surówka z kiszonej kapusty i to na tyle .Nie ma czasu na dodatki,desery itp. 
06 października 2022 08:45 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Rybka w mące, smażone na głębokim tłuszczu .Surówka z kiszonej kapusty i to na tyle .Nie ma czasu na dodatki,desery itp. 

U mnie rybka to jutro będzie :) 
07 października 2022 04:56 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie mielone z buraczkami i ziemniaki tłuczone z mlekiem i masłem . Może i ja zjem 
07 października 2022 16:37 / 2 osobom podoba się ten post
Ziemniaki w mundurkach, smażone , śledzie trojakie, zielona fasola z boczkiem wędzonym, sałata . gotowanie:
07 października 2022 19:19 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Ziemniaki w mundurkach, smażone , śledzie trojakie, zielona fasola z boczkiem wędzonym, sałata . :chaplin:gotowanie:

A jakie to trojakie ? 
07 października 2022 19:37 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

A jakie to trojakie ? 

Wędzone , w śmietanie , w śmietanie z buraczkami 
07 października 2022 19:48 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Wędzone , w śmietanie , w śmietanie z buraczkami :-)

O matuchno 
08 października 2022 14:51 / 4 osobom podoba się ten post
Syn stuka w kuchni, pewnie kotlet szykuje .To nie dla mnie takie danie .Mam barszcz ukraiński i krokiety z kapustą i grzybami ( suszone podgrzybki ) .O , tak lubię .
08 października 2022 17:58 / 5 osobom podoba się ten post
Byłam jeść ? z Margaretka , jej synem , synową u wnuczkiem . Bratanek z dziewczyną . 
Tydzień bawarski więc zamówiłam galaretę że świnki , pieczone ziemniaki , remolasde z cebulą. Sałata zielona. Jeszcze posmakował Wirsing z boczkiem. Na deser espresso 
08 października 2022 22:04 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Byłam jeść ? z Margaretka , jej synem , synową u wnuczkiem . Bratanek z dziewczyną . 
Tydzień bawarski więc zamówiłam galaretę że świnki , pieczone ziemniaki , remolasde z cebulą. Sałata zielona. Jeszcze posmakował Wirsing z boczkiem. Na deser espresso :chaplin:

Brzmi smakowicie  Dobre espresso na koniec to jest to
09 października 2022 13:06 / 3 osobom podoba się ten post
Pojechałam na wieś i kupiłam kurczaka , dzisiaj piekę udka . Musiałam je jednak podzielić za duże . Mięsko pachniało jak za dobrych czasów inaczej się kroi ( zbite a nie galareta ) bez zmian wizualnych .Spróbuję dzisiaj czy zjem odrobinkę  Do tego wg życzenia i oczywiście sałatka z pomidora z cebulką  .
09 października 2022 17:06 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj odjechał syn Margaretki z rodziną. Trzeba coś poszukać .
09 października 2022 17:15 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj odjechał syn Margaretki z rodziną. Trzeba coś poszukać .