Jak minął dzień 13

25 marca 2022 17:32 / 4 osobom podoba się ten post
Po tych dwóch kawach od koleżanek i trzeciej własnej, dostałam takiego powera, że zdążyłam ze wszystkim co zaplanowałam . Śpieszyłam się, bo wiedziałam że przede mną wydłużona pauza, do 16:30😁. Córka babcię na cmentarz zabrała i gdzieś jeszcze pewnie łazikowały,bo ja byłam punktualnie w domu, a one dopiero przed chwilą wróciły. 
Trochę posiedzialam na słoneczku, trochę poszwendałam się po sklepach. Nie wzięłam z domu żadnych klapkuf😉,a pomyślałam że przydałyby mi się jakieś do biegania po domu, tarasie czy ogrodzie. Takich zwyczajnych jakichś szukałam, bo wyjsciówek to ci u mnie w domu dostatek. No i jestem bogatsza o kolejne  klapki Adidasowe i biedniejsza o 17,99 euro . Ach jak przyjemnie było zmienić zakryte balerinki na klapeczki. Jutro,po śniadaniu,wolne do wieczora, ale nigdzie nie wyjeżdżam. Zostaję na miejscu, sama w domu bo babcia na chrzciny do prawnuczki wybywa. Może Beauty Tag sobie zrobię albo będę się wygrzewała na słoneczku, nic nie planuję, zdam się na spontan 😉
Siedzimy sobie jeszcze na tarasie ,zaraz zabieram się za kolację i tyle na dzisiaj. 
Przyjemnego wieczoru Wam życzę 

25 marca 2022 19:24 / 5 osobom podoba się ten post
PDP już  śpi...koniec dnia. Dużo  wrażeń  jak dla niego. Miłego wieczoru życzę 
25 marca 2022 19:28 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

PDP już  śpi...koniec dnia. Dużo  wrażeń  jak dla niego. Miłego wieczoru życzę :taniec2:

A pauza też  była 2 godz.z książką nad jeziorem.
25 marca 2022 19:35 / 5 osobom podoba się ten post
A ja magnolie podziwiałam
25 marca 2022 19:42 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja magnolie podziwiałam:-)

Piękne zaraz mi się przypomniał film ,,Stalowe magnolie "z Julią Roberts🙂
25 marca 2022 19:43 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

A pauza też  była :-)2 godz.z książką nad jeziorem.

Też bym tak sobie stopy poopalala ☺️😜
25 marca 2022 19:48 / 5 osobom podoba się ten post
A do nas dziś wesołe miasteczko przyjechało i stragany z piernikami ,orzeszkami i różową watą cukrową.A od tych karuzel to mi się w głowie zakręciło😖
Spokojnego wieczoru 🌝⭐⭐⭐⭐💫

25 marca 2022 19:59 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja magnolie podziwiałam:-)

Cudo 
25 marca 2022 20:19 / 5 osobom podoba się ten post
Nie mogę się pochwalić taką fotką, co najwyżej przy okazji fotką z plantacji jabłek. Tu jest zagłębie "jabłkowe".
Dzień spokojny, dziadek już przebrany, wymyty. Nie powiem, że już w łóżku, bo cały czas w nim jest 
Z babcią też fajnie się dogadujemy, z córkami też. Nawet wczoraj się jedna z nich pytała, czy bym nie zmienił potem tej opiekunki. Tu była duża rotacja opiekunów i opiekunek, około trzydziestu. Może ze względu, że był lift albo że troszkę pracy przy dziadku było. Ciężko nie jest. Trzeba lubić tę robotę, po prostu. Może nie każdy lubił i niektórzy myśleli, że na wczasy przyjechali. Takie moje przemyślenia.
Spacer do gminy zaliczony, do Steinkirchen, jutro też, w niedzielę nad Łabę. Z rowerem poczekam, dopóki córka któraś nie przyjedzie... Po prostu klucza do zamknięcia znaleźć nie mogę.
Jutro też będzie fajny dzień. W niedzielę i w poniedziałek ma tu być po południu 20 stopni. 
25 marca 2022 21:04 / 7 osobom podoba się ten post
Skarpetki wieczorkiem przywdziałam,  żeby kataru nie dostać 😁
Czuję się jak Januszowa na urlopie 
26 marca 2022 13:49 / 5 osobom podoba się ten post
Dostałam wiadomość z domu że gołębie w karmniku u nas na parapecie gniazdo budują 😁
Już raz tak było 2 lata temu .One są takie mądre że przez pierwsze 2/3 dni leżą w karmniku dwie galązki ,czyli czekają (może sprawdzają )czy ich nie wyrzucimy a jak zostaną to budują gniazdo .A od wewnątrz wszystkiemu bacznie przygląda się kocica na parapecie .Jednak żaden ptak się jej  boi 😁Znają ją już .Poza tym.zaslaniamy w oknie wewnętrzne rolety ,,opcja dzień "i aż tak dokładnie się nie widzą 🤭
27 marca 2022 12:17 / 4 osobom podoba się ten post
La Vie Est Balle 
27 marca 2022 13:07 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

La Vie Est Balle :-)

Fajny jednoślad
27 marca 2022 20:15 / 4 osobom podoba się ten post
Rano chłodno, ale ok południa słońce grzało podobnie jak w minionym tygodniu. Godzinny spacer z babcią zaliczony.Pół  godziny w jedną stronę, tyle zajmuje nam dreptanie do babci córki,i pół godziny droga powrotna. Zięć hucznej imprezy urodzinowej nie robił. Tylko dwoje  dzieci ze swoimi drugimi połówkami i ja z podopieczną. Babci córka to super wypiekaczka, podobnie jak nasza Damessa. Dzisiaj był pyszny biszkopt z masą serkowo-śmietanową i ananasem i rolada ,przełożona najpierw czymś mocno cytrynowym, taką gęstą żelową masą i na to krem. No i białe wino mozelskie. Tak mi smakowało, że aż wstyd😉. Na szczęście wszyscy chętnie sobie dolewali, nawet babcia, na równi ze  mną, dwie lampki machnęła 😁. Nie pytałam co to za wino, bo mam dostać butelkę w prezencie, to sobie flaszkę  obejrzę dokładnie. Jak nie zapomną o obiecanym prezencie 
Smutno mi za każdym razem kiedy spaceruję z podopieczną. Tak pięknie wokół, a Ona tego nie może zobaczyć 
Podziwiałam magnolie i też mi smutno zawsze, że tak krótko pokazują się nam w pełnej krasie.  
Ja to szukam sobie smutków,ale z tymi magnoliami to mam tak co roku😉
Przyjemnego niedzielnego wieczoru 
27 marca 2022 20:17 / 5 osobom podoba się ten post
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.