Jak minął dzień 13

23 października 2022 17:39 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Dostalam  od  szefa bilet do ,,świata miniatur" .Spędziłam  tam 3 godziny.W trakcie  ogladania zgasło  swiatlo i to było  efektowne..:super:

Na pierwszym zdjeciu  ceremonia pogrzebowa.......
23 października 2022 17:50 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Dostalam  od  szefa bilet do ,,świata miniatur" .Spędziłam  tam 3 godziny.W trakcie  ogladania zgasło  swiatlo i to było  efektowne..:super:

Też zaczynają oszczędzac? Bo światła gaszą? 
23 października 2022 18:20 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Też zaczynają oszczędzac? Bo światła gaszą? 

Nie, chodziło  o efekt nocą,czyli swiatla w oknach, na ulicach i tp.
23 października 2022 18:49 / 4 osobom podoba się ten post
Już jest ciemno ....... Obskoczylam co nie co w terenie a teraz wrocilam ze spaceru pogoniona tel .
W środę jadę do Niemiec muszę zakończyć z fasonem swoją ostatnią prace . Tzn. wydatki mnie czekają .Muszę jeszcze opłacić ARD abonament , żeby mnie nie ścigali 
 i pożegnać z bankiem. Finanzamt rozliczy mnie z automatu i to jest dobre .Oczywiście Osobus mnie dowiezie za 80 € do celu . Wracam autem , ktoś po mnie przyjedzie . Qrde jak tu zrobić, żeby tam pracować a mieszkać w ? w Polsce . Ktoś wie?
 
23 października 2022 19:26 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Też zaczynają oszczędzac? Bo światła gaszą? 

Obecnie wolno ogrzewac pomieszczenia do 19 stopni, ale  prąd w CH jest bodajże tanszy niż w Polsce -lepsze technologie , ale i tak Ci napiszę w tajemnicy, że rząd szwajcarski nie był nigdy rozrzutny. Pewnie dlatego mają. 
Ja już się nawodniłam mineralką od zewnątrz. Korzystałysmy z kąpieli rzymskich. Do gorących fontann na dworze nie miałam ochoty włazić , a teraz jeszcze zadzwonię do domu i sprawdzę czy ta karma stoi tam gdzie powinna, zeby wypadku nie było 
Dobranoc 
24 października 2022 15:08 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jak to Gusiu tyle ogłoszeń widzę .Ja nie potrafię wyszukiwać zleceń, bo zawsze ktoś życzliwy mi coś dobrego podrzucił  .Tyle agencji,a jaki wybór :-):-) . Nie korzystasz z ofert  umieszczonych na forum ,?

No wyobraź sobie że nie korzystam 
Jakaś wybredna jestem czy rozkapryszona? Sama nie wiem, bo nic dla siebie tutaj nie widzę 
24 października 2022 15:14 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Konwalia za urodę a Luke za męskość :placze1::placze1:

Cóż, z Luke konkurować o męskość nie będę  a uroda  taka , że z Konwalią nawet porównywać się nie mam odwagi ?. Ech młodość 
24 października 2022 15:23 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

No wyobraź sobie że nie korzystam :-)
Jakaś wybredna jestem czy rozkapryszona? Sama nie wiem, bo nic dla siebie tutaj nie widzę :lol1:

Ja też nie widzę nic ciekawego na forumowych ofertach
24 października 2022 17:28 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Tu nie chodzi o przyzwyczajenia opiekunki czy lubi wracać czy zmieniać miejsce pracy .Chodzi tylko i wyłącznie o to, że jesteś dyspozycyjny .Raz tak raz siak . Jak trzeba zostać to zostaniesz jak trzeba skoczyć na krótko też skoczysz .Dla agencji to skarb taki pracownik 
 

Nie skaczę z agencji do agencji, trzymam się jednego miejsca tak długo, jak długo  czuję że chce mi się wracać, dopóki nie zauważę, że w połowie "turnusu " z utęsknieniem czekam na jego koniec. To dla mnie znak, że już nic nowego nie wnoszę i kiedy czuję  że męczy mnie obcowanie z podopieczną, to sygnał, że czas zmienić miejsce bo sama ze  swojej pracy przestaję być zadowolona.  Często słyszałam od koordynatorów, że taka opiekunka jak Gusia to prawdziwy skarb. Pewnie że tak, dobrze pracuję, wracam, wszyscy są zadowoleni bo jak jest problem, to sama staram się go  rozwiązać i  nie zawracam gitary paniom czy panom koordynatorom. A ja nie chcę być ich skarbem, nie czekam na pochwały, oczekuję,  że moja dobra praca zostanie doceniona nie słowami i zapewnieniami a adekwatnym do niej wynagrodzeniem . I tutaj się rozmijamy ,ja i agencja. Nie satysfakcjonuje mnie zapewnianie jaka to jestem super,ale niestety, oni mają limity,określone  stawki i choćbym była aniołem to  niestety ,nawet 50 euro dołożyć nie mogą. No to jestem tym skarbem czy nie? Skarby kosztują, trzeba je chronić i odpowiednio o nie dbać. Jestem przekonana że i tutaj, wśród forumowiczów  jest wiele takich "Skarbów ". Jednym wystarczają słowne pochwały ,innym nie. No i ja do tych "innych "się zaliczam?
24 października 2022 17:52 / 4 osobom podoba się ten post
W pewnej agencji mam ksywkę,,perła"... ale gdy ,,perełka" szukała zlecenia to  dostali  amnezji Także  tak.....
24 października 2022 17:55 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

W pewnej agencji mam ksywkę,,perła"... ale gdy ,,perełka" szukała zlecenia to  dostali  amnezji:-):-) Także  tak.....

Takimi właśnie "perełkami" czy "skarbami" dla agencji jesteśmy ?
24 października 2022 17:58 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Takimi właśnie "perełkami" czy "skarbami" dla agencji jesteśmy ?

Tak Ja to wiem  jakby nie bylo ,13 rok w branży 
24 października 2022 18:12 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Tak:-) Ja to wiem  jakby nie bylo ,13 rok w branży :super:

Ja krócej, ale też dobrze o tym wiem. 
Miło, gdy podopieczni czy ich bliscy jakieś ciepłe słowo rzucą , nawet najpiękniejsze słówka z agencji nie robią na mnie wrażenia 
24 października 2022 18:44 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie skaczę z agencji do agencji, trzymam się jednego miejsca tak długo, jak długo  czuję że chce mi się wracać, dopóki nie zauważę, że w połowie "turnusu " z utęsknieniem czekam na jego koniec. To dla mnie znak, że już nic nowego nie wnoszę i kiedy czuję  że męczy mnie obcowanie z podopieczną, to sygnał, że czas zmienić miejsce bo sama ze  swojej pracy przestaję być zadowolona.  Często słyszałam od koordynatorów, że taka opiekunka jak Gusia to prawdziwy skarb. Pewnie że tak, dobrze pracuję, wracam, wszyscy są zadowoleni bo jak jest problem, to sama staram się go  rozwiązać i  nie zawracam gitary paniom czy panom koordynatorom. A ja nie chcę być ich skarbem, nie czekam na pochwały, oczekuję,  że moja dobra praca zostanie doceniona nie słowami i zapewnieniami a adekwatnym do niej wynagrodzeniem . I tutaj się rozmijamy ,ja i agencja. Nie satysfakcjonuje mnie zapewnianie jaka to jestem super,ale niestety, oni mają limity,określone  stawki i choćbym była aniołem to  niestety ,nawet 50 euro dołożyć nie mogą. No to jestem tym skarbem czy nie? Skarby kosztują, trzeba je chronić i odpowiednio o nie dbać. Jestem przekonana że i tutaj, wśród forumowiczów  jest wiele takich "Skarbów ". Jednym wystarczają słowne pochwały ,innym nie. No i ja do tych "innych "się zaliczam?

Przecież nie wystawiłam recepty , pisałam jak ja bym postąpiła Dobry pracownik przychylna agencja . Tak myślałam.
Widocznie te niby koordynatorki myślą, że myślą 
 
24 października 2022 18:47 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Przecież nie wystawiłam recepty , pisałam jak ja bym postąpiła Dobry pracownik przychylna agencja . Tak myślałam.
Widocznie te niby koordynatorki myślą, że myślą 
 

Też tak myślałam ?
Hahaha, dobre to "myślą, że myślą "???