Jak minął dzień 13

21 października 2022 17:39 / 4 osobom podoba się ten post
Zaopatrzenie zrobione i pochowane :) Lodówka chłodzi , nie grzeje-jest git. To teraz mogę w spokoju wykręcić jakiś numer. Już wiem-zadzwonię do synowej i posłucham odgłosów w tle  :) 
21 października 2022 18:44 / 6 osobom podoba się ten post
Wstawiłam serniczek do piekarnika Będzie  do  kawy ,a jutro wolne!!! 
21 października 2022 21:01 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja opieprzać Ciebie nie będę, sama nogami przebieram i hamować trochę muszę, bo rwą się do drogi :lol1:
Ale tylko na krótko mogę wyjechać a firmy nic dla mnie nie mają :placze1:
Konwalia i Luke jakieś chody chyba w swoich agenturach sobie powyrabiali ?

A ja właśnie zgłosiłam się na dwutygodniowy turnus do Berlina. W grudniu - powrót przed świętami.
Mam nadzieję, że zostanę zaakceptowana?
21 października 2022 23:02 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja opieprzać Ciebie nie będę, sama nogami przebieram i hamować trochę muszę, bo rwą się do drogi :lol1:
Ale tylko na krótko mogę wyjechać a firmy nic dla mnie nie mają :placze1:
Konwalia i Luke jakieś chody chyba w swoich agenturach sobie powyrabiali ?

Gusiu, znaleźli mi ofertę na krótko, tak się trafiło, bo od 29 listopada miałem wyjazd w poprzednie miejsce. Ale nie wypaliło, haha. Więcej jutro.
A ja przyjechałem dziś po 18 na sztelę-minę Z tą miną przesadziłem, ale też jutro napiszę więcej. Teraz spanko, dobrej nocy Opiekunkowo
22 października 2022 07:45 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Gusiu, znaleźli mi ofertę na krótko, tak się trafiło, bo od 29 listopada miałem wyjazd w poprzednie miejsce. Ale nie wypaliło, haha. Więcej jutro.
A ja przyjechałem dziś po 18 na sztelę-minę:smiech3: Z tą miną przesadziłem, ale też jutro napiszę więcej. Teraz spanko, dobrej nocy Opiekunkowo:dobranoc3:

Jeśli ktoś pracuje przez agencję i jest " wierny " nie zawiodl , to agencja się zrewanżuje .Dla kogoś kto raz tu,  raz tam nie poświęca się na przecież .
22 października 2022 11:06 / 7 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jeśli ktoś pracuje przez agencję i jest " wierny " nie zawiodl , to agencja się zrewanżuje .Dla kogoś kto raz tu,  raz tam nie poświęca się na przecież .:niebo pieklo:

Nie wiem co masz na myśli odwdzięczyć się. No ja tego nie widzę. Jeżdżę z formą piąty rok i nigdy żadnego bonusa nie dostaje. Ewentualnie BN lub Wielkanoc czy wakacje czy pracuje ale za wierność nigdy. Nigdy też nie napewno żadna agencja nie doceni gdy ktoś nawet kilka lat jeździ do jednej rodziny. Dla nich ok bo mają problem z głowy z szukaniem zmiany ale ja nigdy nie dostałam extra kasy. . czasami od rodziny. Dlatego teraz max jadę 2x do rodziny i kończę karierę bo firma tego nie docenia a i rodziny potem robią się wygodne i coraz bardziej cwane. Zresztą nie lubię się przyzwyczajać do jednego miejsca , lubię zmiany. 
22 października 2022 13:36 / 5 osobom podoba się ten post
Dusiu, koleżance chodzi o to, że agencja może załatwić i krótsze zlecenie , agencja, której jest się "wierny" 
22 października 2022 13:47 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry..witajcie,jestem tu nowa,od dziś i troszkę zaglądam tu i tam....Dusiu...zgadza się co piszesz.Rowniez nie otrzymałam nigdy nagrody za wierność,wręcz przeciwnie,zamiast stawka na kolejne zlecenie wyższa to zanizona albo pieniążki o kilkadziesiąt euro niższe.Moze na kawę sobie potrącają? 
22 października 2022 13:52 / 6 osobom podoba się ten post
Luke

Dusiu, koleżance chodzi o to, że agencja może załatwić i krótsze zlecenie :-), agencja, której jest się "wierny" :aniolki:

Może i masz rację.  Ja wolę wdzięczność agencji kiedy przy wypłacie mam o parę euro na plus a czy może załatwić krótsze zlecenie? Nie ta to inna pracy nie brakuje na skoczka ofert też jest sporo. A niestety muszę nadmienić, zez obserwacji stawki stoją w miejscu od 2 lat a niekiedy są skandaliczne niskie. 
22 października 2022 13:53 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Dusiu, koleżance chodzi o to, że agencja może załatwić i krótsze zlecenie :-), agencja, której jest się "wierny" :aniolki:

Tu nie chodzi o przyzwyczajenia opiekunki czy lubi wracać czy zmieniać miejsce pracy .Chodzi tylko i wyłącznie o to, że jesteś dyspozycyjny .Raz tak raz siak . Jak trzeba zostać to zostaniesz jak trzeba skoczyć na krótko też skoczysz .Dla agencji to skarb taki pracownik 
 
22 października 2022 13:53 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Może i masz rację.  Ja wolę wdzięczność agencji kiedy przy wypłacie mam o parę euro na plus a czy może załatwić krótsze zlecenie? Nie ta to inna pracy nie brakuje na skoczka ofert też jest sporo. A niestety muszę nadmienić, zez obserwacji stawki stoją w miejscu od 2 lat a niekiedy są skandaliczne niskie. 

Nie uwierzysz, ale skontaktowałem się z Patrycją, może i czas znów agencję zmienić
22 października 2022 13:54 / 4 osobom podoba się ten post
A u mnie cyrk trwa... ?
Pdp wstał w południe, zmieniałem mu pampers, prosiłem żeby się odwrócił na drugi bok, a on ... że kolega robił inaczej, nawet pod mokre plecy wpychał mu świeżego, suchego pampersa, a pdp musiał się tylko podciągnąć do góry. O matko.
Myślałem, że obiad będzie około 13ej, jak mi zmiennik mówił, a syn powiedział mi, że będzie jak w soboty, wieczorem, bo przyjdą bezuchy
Na szczęście blisko jest kebab, raz sobie odżałuję
Widzę to w czarnych barwach, mogę chętnie nawet i zjechać. Pojutrze agencja się odezwie i zobaczymy. Zwłaszcza o moje obowiązki chodzi... Nie lubię czegoś na od....   robić.
Wolnego dużo mam, migawki z miasteczka... 
22 października 2022 13:56 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Nie wiem co masz na myśli odwdzięczyć się. No ja tego nie widzę. Jeżdżę z formą piąty rok i nigdy żadnego bonusa nie dostaje. Ewentualnie BN lub Wielkanoc czy wakacje czy pracuje ale za wierność nigdy. Nigdy też nie napewno żadna agencja nie doceni gdy ktoś nawet kilka lat jeździ do jednej rodziny. Dla nich ok bo mają problem z głowy z szukaniem zmiany ale ja nigdy nie dostałam extra kasy. . czasami od rodziny. Dlatego teraz max jadę 2x do rodziny i kończę karierę bo firma tego nie docenia a i rodziny potem robią się wygodne i coraz bardziej cwane. Zresztą nie lubię się przyzwyczajać do jednego miejsca , lubię zmiany. 

A tylko i wyłącznie to że w przerwie między umowami Luke dorobi .Chce to jedzie .
22 października 2022 14:04 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

A tylko i wyłącznie to że w przerwie między umowami Luke dorobi .Chce to jedzie .

Jestem trochę zły, bo rodzina poprzednia mogła, to zakomunikować wcześniej, a powiedzieli wtedy,, gdy obecne zlecenie było już "zaklepane". Tak bym pojechał na jakieś 2-miesięczne do świąt, a w listopadzie krótkich raczej już nie mają, więc opcja, że święta spędzę w DE albo w CH. Trudno, ostatnie spędzałem w domu 
22 października 2022 14:41 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Jestem trochę zły, bo rodzina poprzednia mogła, to zakomunikować wcześniej, a powiedzieli wtedy,, gdy obecne zlecenie było już "zaklepane". Tak bym pojechał na jakieś 2-miesięczne do świąt, a w listopadzie krótkich raczej już nie mają, więc opcja, że święta spędzę w DE albo w CH. Trudno, ostatnie spędzałem w domu 

Niekoniecznie. Jeśli teraz byś zjechał to jeszcze do tego 18-20 grudnia masz szansę na 6 tygodni zlecenie. Przecież tu gdzie jesteś nikt ci za kare nie każe być .