Powitajki przy kawie 70

13 kwietnia 2022 08:15 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam z łazienki, jak w każdą środę
Babcia się duszuje, ja się kawą delektuję a radio  gra . I gra muzyka ,NDR 1
Uff,udało się, zamrażarka rozmrożona. Wczoraj pierwszy raz w takiej skrzyni nurkować musiałam. Kosztowało to trochę pracy i czasu, ale efekt cieszy. Wiadomo  co i gdzie jest, czyściutko w środku i na zewnątrz. Przy okazji pozbyłam  się kilku zamarzniętych woreczków z czymś trudnym do zidentyfikowania i zawartości, i czasu leżakowania.  A dzisiaj aby do południa. Po obiedzie dłuższe wolne,do kolacji . Wybędę sobie gdzieś i kolejny, już 13 dzień kwietnia minie. 
Przyjemności i radości życzę 
13 kwietnia 2022 08:16 / 7 osobom podoba się ten post
Witajcie?Spokojnego ,bezstresowego dnia życzę . 
13 kwietnia 2022 08:36 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo ostatni wypad przed świętami do miasta 
13 kwietnia 2022 09:36 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ! Dzisiaj  wolny dzień, więc jeszcze jestem pod kołderką.W planie wycieczka, tak przed siebie...Miłego dnia kochani 
13 kwietnia 2022 09:51 / 7 osobom podoba się ten post
Witam  ,mamy ładny dzień a ja czekam na teleporadę do 13,00,robiłam wyniki z krwi i wyszedł mi dość duży cholesterol  a zawsze był dobry,ciekawe co powie lekarka  Miłego i spokojnego dnia wszystkim 
13 kwietnia 2022 09:55 / 6 osobom podoba się ten post
Witam , witam, dzińdoberek :) Oprócz nianczenia dziadka i ścigania niektórych ze Spitexu działam dalej. Docinam , szlifuję , wstawiam ramy. Wychodzi na to, blachodachówka na końcu :) To początek naszej wiosennej kolekcji i wymiękam -zarobiona jestem :) Producentka dalej będzie relacjonować, tylko się odkopiemy 
Niebiańska babeczka 
Dobrego dzionka :) 
13 kwietnia 2022 10:01 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, witam z łazienki, jak w każdą środę:-). 
Babcia się duszuje, ja się kawą delektuję a radio  gra . I gra muzyka ,NDR 1:-)
Uff,udało się, zamrażarka rozmrożona. Wczoraj pierwszy raz w takiej skrzyni nurkować musiałam. Kosztowało to trochę pracy i czasu, ale efekt cieszy. Wiadomo  co i gdzie jest, czyściutko w środku i na zewnątrz. Przy okazji pozbyłam  się kilku zamarzniętych woreczków z czymś trudnym do zidentyfikowania i zawartości, i czasu leżakowania.  A dzisiaj aby do południa. Po obiedzie dłuższe wolne,do kolacji . Wybędę sobie gdzieś i kolejny, już 13 dzień kwietnia minie. 
Przyjemności i radości życzę :najlepszego3:

W sobote rozmrażałam tzn wyłaczyłam, bo szef powiedział, zebym to smiało zrobiła ,tylko podstawiła naczynie pod wskazane przez niego miejsce i miało grać. Nie grało bo dziurka przymarzła i wodę zbierał - ja miałam wolne 
13 kwietnia 2022 10:04 / 5 osobom podoba się ten post
nincia

Witam :radosc: ,mamy ładny dzień a ja czekam na teleporadę do 13,00,robiłam wyniki z krwi i wyszedł mi dość duży cholesterol :bezradny: a zawsze był dobry,ciekawe co powie lekarka :-) Miłego i spokojnego dnia wszystkim :slodki krolik:

Też zawsze miałam dobry, a tu ni stąd ni zowąd podskoczył. I mimo tego, że starałam się nie dostarczać go ponad normę wraz z jedzeniem, to utrzymywał się jego wysoki poziom przez ostatnie pół roku. Dostałam tabletki, zapas na 3 miesiące. Później badanie kontrolne i zobaczymy co dalej. 
13 kwietnia 2022 14:42 / 6 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich serdecznie
Dziś miałam dzień w tutejszym urzędzie miasta.Meldunek, pozwolenie na pracę .Niby niedużo ale wszystko trwa.
Od dziś mam też rower więc teraz wszystko co w zasięgu rowerowym jest moje Zdecydowanie wolę wycieczki rowerowe niż piesze.Zobaczymy jak się spisze na tych górkach  rower nie ja oczywiście.
Jutro dziadek jedzie o 10 do córki i wraca w niedzielę ok 12
Więc mam wooolne
Martwi się biedak tylko że będę się nudzić
Gdyby to było bliżej pojechałabym sobie do domu jajka pomalowac 
13 kwietnia 2022 14:45 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Witam , witam, dzińdoberek :) Oprócz nianczenia dziadka i ścigania niektórych ze Spitexu :-)działam dalej. Docinam , szlifuję , wstawiam ramy. Wychodzi na to, blachodachówka na końcu :) To początek naszej wiosennej kolekcji i wymiękam -zarobiona jestem :) Producentka dalej będzie relacjonować, tylko się odkopiemy :lol2:
Niebiańska babeczka 
Dobrego dzionka :) 

Cud miód i orzeszki świetne 
13 kwietnia 2022 14:46 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

W sobote rozmrażałam tzn wyłaczyłam, bo szef powiedział, zebym to smiało zrobiła ,tylko podstawiła naczynie pod wskazane przez niego miejsce i miało grać. Nie grało bo dziurka przymarzła i wodę zbierał - ja miałam wolne :-)

Taki szef to prawdziwy skarb.Zdaje sobie sprawę ile Cię kosztowało wychowanie go
14 kwietnia 2022 06:45 / 5 osobom podoba się ten post

 
14 kwietnia 2022 07:16 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim, którzy spędzają Święta Wielkiej Nocy z dala od domu już dzisiaj chcę życzyć spokojnego, pogodnego spędzania tych dni. Pozdrawiam serdecznie całe Opiekunowo . 
14 kwietnia 2022 07:29 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Śniadanko jemy z moim  i idziemy pracować w ogrodzie. Jeszcze dziś można jutro już siedzenie w domu. Jutro tylko domowe obowiązki typu ciasto i reszta zakupów. W niedzielę i poniedziałek jedziemy w goście więc się nawet nie na pracuje.am upiec serniki i babki i w niedzielę zrobić jedna sałatkę. O i takie swueta ja lubię.  a że w niedzielę są urodziny 70 mojej teściowej wiec i tort zamówiony. Ona się broniła, ze nie trzeba synowie, że trzeba i koniec kropka. Niech się cieszy w tych i tak smutnych czasach. 
Wam spokojnego dnia i pięknej pogodny  .  Idę sobie kawkę zrobić to i Wam zostawiam. 
14 kwietnia 2022 08:23 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Wszystkim, którzy spędzają Święta Wielkiej Nocy z dala od domu już dzisiaj chcę życzyć spokojnego, pogodnego spędzania tych dni. Pozdrawiam serdecznie całe Opiekunowo . :wlk14:

Dziękuję i wzajemnie ,dużo radości i spokoju