Powitajki przy kawie 70

11 kwietnia 2022 11:37 / 3 osobom podoba się ten post
LACH

Gorącotemperamentni południowcy niestety nie mają słowiańskiej cierpliwosci do trudnych sp lotów. 
Śniade Sycylijki w bielutkich, koronkowych, skąpych bluzeczkach, czy z dopinanymi do sukienek koniakowskimi kołnierzykami, to obiekt pożadania nieposiadajacych takich.
O bikini, przez postny czas już nie pomnę.

Szczera prawda że cierpliwość u nich znikoma?Ale to dobrze bo jedni wykonują,drudzy kupują obrót towarami jest,  biznes kwitnie .A i oko cieszy ,no bo kto komu zabroni pofantazjować, ale na zdrowo .?
11 kwietnia 2022 11:39 / 7 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie wiem, czy wszystkie, ale u Doroty znajdziesz na 100% mydełka również  dla alergików. A w tym krociu klientek jestem także ja :radosc:

Też nie miałam jeszcze czasu dokładnie poprzeglądać bo psuje Stele ale wieczorem na spokojnie to już tak
11 kwietnia 2022 13:33 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

To,że cudnie pachną, potwierdzam. Wąchałam niektóre z nich już przed BN:-). Ba,nawet zmydliłam co nie co,chociaż aż żal było  ich używać, bo piękne, starannie wykonane, a każde z nich również starannie opakowane,zawinięte w papierek i w eleganckim,prostym(rak lubię ?) pudełeczku umoszczone otrzymałam. Plus miłe gratisy do zamówienia.  Wnuk co  chwilę biegał do łazienki myć ręce niebieskim autkiem-mydełkiem a wnusia czekoladową babeczką. Mój muffinek lawendowy ozdabia umywalkę, a synowa zachwycała się chyba jakąś bryzą, o ile dobrze pamiętam. 
Tina, bardzo mi się podobają nowa strona i nowa  nazwa. Soap Atelier jest pełno, ta nowa, nie powtórzę żeby błędu nie popełnić, bardziej przyciąga uwagę. Myślę że nie tylko pań, bo łabędź, nawet czarny, i panów o zawrót głowy może przyprawić:-). Widzę wiele nowych wzorów modełek. Zdjęcia też chyba  bardziej wyraźne i  ciekawiej jeszcze wyeksponowane. Nie przyjrzałam się dokładnie menu, bo to trzeba na spokojnie. Jak już bliżej zapoznam się ze  wszystkim, napiszę na pewno coś więcej. 

Strona jest ta sama , tylko zrobiłam alias z nową nazwą domeny- z tego powodu jaki opisujesz. Google już głupiało przekierowywało z naszych obrazków zupełnie gdzie indziej. Ubranko też musimy całkiem zmienic bo zmieniłam narzędzie do budowania stron i szablonów . Te co są robione na starym sporo się różnią. Z nazwą był strzał w dyszkę- wczesniej patrzyłysmy  na inne ptaki,  ale ten wygrał, bo jest dostojny ale jak trzeba to...tylko ribbentrop zostawia  Nie zawiodłam się . Jest dobrze. 
Jeszcze mnóstwo pracy przed nami i chyba konca widać nie będzie. Zawsze przyjdzie coś nowego. Tak jest dobrze. Spostrzeżenia są dla nas bardzo cenne-gdzie są jakies niedogodnosci, czy cos by mozna ułatwic-bo to przeciez nie nam ma służyć, bardzo mile widziane :)
11 kwietnia 2022 13:39 / 6 osobom podoba się ten post
LACH

https://swanmilady.com/home/
 
Element wywrotowy zastąpiłbym raczej stabilnością, poczuciem bezpieczeństwa, które wynika z czystosci i przyjemności stosowania odpowiednich środków kosmetycznych, czyli doskonałej i zniewalajacej po wypróbowaniu jakosci i delikatniści mydełek. Nie wiem jak z alergikami(!).

Tina, hesteś 100% a Dorocie, klientów i zamówień krocie!

Dzień dobry Słoneczkom

Mydełka są przyjazne i alergikom. Są specjalnie dla nich robione bardziej nawilżające i mniej pachnące. Dorota się  pewnie sama wypowie w tej kwestii.
Element wywrotowy ma czas do wieczora-następnie zostanie zamieszczony w formie bloku na nowej stronie głownej. Jednak go tak całkiem nie ograniczę. Galeria będzie miała tzw .efekt odszarzania- czyli zdjęcie słabo wybarwione, po najechaniu kursorem będzie sie pomału nasycało barwami. Powinno byc ok. 
Dzięki za życzliwość :) 
11 kwietnia 2022 13:49 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Mydełka są przyjazne i alergikom. Są specjalnie dla nich robione bardziej nawilżające i mniej pachnące. Dorota się  pewnie sama wypowie w tej kwestii.
Element wywrotowy ma czas do wieczora-następnie zostanie zamieszczony w formie bloku na nowej stronie głownej. Jednak go tak całkiem nie ograniczę. Galeria będzie miała tzw .efekt odszarzania- czyli zdjęcie słabo wybarwione, po najechaniu kursorem będzie sie pomału nasycało barwami. Powinno byc ok. 
Dzięki za życzliwość :) 

Proszę.
11 kwietnia 2022 19:57 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie ma to jak samemu jajeczka pomalować albo udekorować. Ja kilka ugotuje w łupinach cebuli i oskrobię??Mam też gumki recepturki to przed ugotowaniem naciągnę na jaką, będą fajne paseczki ?

O jaką Ty kreatywna jesteś 
 
12 kwietnia 2022 05:52 / 6 osobom podoba się ten post
Doberek po dłuższej przerwie.Urlopuje się w domku,bo pogoda nie zachęca do wyjazdów za miasto.Dzisiaj mam napięty grafik,a potem muszę zawlec Piotra do Rossmana.Wracam do DE 9maja na stare śmieci.Zmienniczki już nie będzie,a seniorce załatwili opiekę na te kilka dni.No,ale jeszcze jest dużo czasu, święta,urodziny Piotra i komunia Jego Wnuczki.Trzymcie się zdrowo i nie przemeczajcie się ????
12 kwietnia 2022 06:39 / 7 osobom podoba się ten post
Witajcie we wtorek
Ładny dzień przed nami. 
Życzę wszystkim miłego dnia 

 
12 kwietnia 2022 07:00 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień☀ dobry.  Słoneczko już świeci ale auta zaszronione.  
Dziś cd działania drzewa żeby do Wielkiego Czwartku zrobić jak najwięcej. Przy okazji grila rozpalimy i szybko obiad w postaci kielbaski będzie dziś.  
Wam życzę wszystkiego najlepszego i super pogody  
12 kwietnia 2022 07:30 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
12 kwietnia 2022 08:27 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ?
Malude ściągnęłam myślami ?A Opa zrobił mi dziś pobudkę o 5(pipi do toalety trzeba), ale potem znów do łóżka no bo to jeszcze noc ?On nie rozumie, że pampers założony , co to jest ten pampers i w jakim.celu ?Tlumaczenie zbędne, demencja wygrywa.
Milego dnia ,już znów wtorek .Może  dziś pojawi się młody golabek w karmniku.Twardo wysiadują na zmianę a mąż wszystko mi relacjonuje .?
12 kwietnia 2022 09:43 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Wczoraj u mnie  melancholie nisko latały, na szczęście piękne słońce je pokonało. Pracowite przedpołudnie, aktywna pauza, fajny spacer z podopieczną, bocznymi, nieznanymi mi uliczkami i relax w słońcu na tarasie aż do kolacji. Jeden dzień tego tygodnia za nami. Dzisiaj od rana pogodnie i temperatura rośnie. Wielkie wyzwanie przede mną-rozmrożenie wielkiej zamrażarki. Nie lubię tego, ale zrobię, będę miała to już za sobą i przestanę o niej (zamrażarce) myśleć .
Po południu potruchtamy z babcią inną trasą. Nie widzi, ale pamięć ma doskonałą . Robi za moją przewodniczkę po Emsdetten. Wystarczy że podam nazwę ulicy, a Ona już wie, kiedy w prawo czy lewo, co zobaczymy za zakrętem. Cieszę się że tutaj trafiłam. Bardzo ciekawe dla mnie doświadczenie ta praca z osobą niewidomą. Jestem tutaj już prawie 1,5 miesiąca ,a  ciągle zdumiewa mnie samodzielność mojej podopiecznej.
Dobra, jak mawia moja niemiecka przyjaciółka "mam tyle do czynienia a nic nie czynię ",czas wziąć się za "czynienie "czegoś. 
Przyjemnego, pogodnego dnia życzę 
 
12 kwietnia 2022 09:47 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo więc czyńmy  
Wczoraj ogród przygotowałam na nadejście Świat Wielkanocnych. Dzisiaj rower , no na przegląd . Żeby się Zajączek nie połamał 
Menu , lista zakupów gotowa . Muszę tylko ciasto i warzywa zakupić . Mięsko już czeka , nawet szynkę kupiłam wczoraj i białą . W sobotę będzie dramat . Pojadę o 7 rano . Jakie s dam radę wstać . miłego dnia ?
13 kwietnia 2022 07:18 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry
Życzę miłego i spokojnego dnia 
13 kwietnia 2022 08:00 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Środa... dzień  tzn połowa tygodnia. 
Urlop urlopem robota jest. Dziś odwiedzę biedronke dokupie co nie co żeby w piątek już tylko najbardziej potrzebne rzeczy kupić i tyle. 
Dla Was spokojnego dnia.