Powitajki przy kawie 70

13 maja 2022 09:05 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Ja w tym tygodniu mam "przedłużony" weekend.:hustawka1:
Zlot Grzybiarzy w Gołuchowie:najlepszego3:. Właściwie Grzybofisiów.:skacze3:
Po drodze mijałam Gniezno :ferrari:
A domek dostaliśmy nr..... 13:buu:
Więc witam Was w piątek, trzynastego maja z domku nr 13.:najlepszego2:
Miłego weekendu wszystkim i nie przemczajcie się:angel1:
Oczywiście grzyba jadalnego już wczoraj znalazłam zza kierownicy oczywiście - to żagiew łuskowata, niestety trochę za stara do zjedzenia.

Nie wiem o co z tym piątkiem 13 , czy 13 stką w ogole, ale myslę sobie tak, ze jesli ktos się za bardzo tym przejmie i przy każdym kroku będzie patrzył w ziemię, aby się nie wywrócić, to w koncu przydzwoni w jakiś słupek, albo jakiś ptak mu prezent zostawi itp. 
13 maja 2022 13:02 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo piękna pogoda a ja ledwo popylam 
13 maja 2022 13:22 / 4 osobom podoba się ten post
witam Was w piątek weekendu początek milego i spokojnego popołudnia
13 maja 2022 15:54 / 7 osobom podoba się ten post
tina 100%

A! Coś na pocieszenie, jeśliby ktos się tego piątku pod nr 13 tak obawiał. Nie wiadomo czy to prawda z pechem akurat w tym dniu, bo testy kliniczne wskazują na co innego. U mnie zaczęło się wczoraj, gdy mąż po powrocie z pracy zabrał się za lekutki remoncik toalety dla gości. Nie to, żeby miał dwie lewe ręce- tak nie jest w żadnym wypadku, ale miał wizję :-) Mówiłam - wezmiemy kogoś , bo jesteś zajety itp. ale jak widze , to juz wszystko przygowane na weekendowy performace i napiszę jedno....JA TEGO SPRZATAC NIE BEDĘ :-)

A mój mąż  dzisiaj  rano już  leżał  na łóżku  operacyjnym  i co ? Nie ma zgody  na operacje...I już  jesteśmy  w domu.Pech? Czy może  szczęście  że  wykryto nieprawidłowości? To był już  trzeci  termin...
13 maja 2022 18:47 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

A mój mąż  dzisiaj  rano już  leżał  na łóżku  operacyjnym  i co ? Nie ma zgody  na operacje...I już  jesteśmy  w domu.Pech? Czy może  szczęście  że  wykryto nieprawidłowości? To był już  trzeci  termin...:-(

Ale trudny czas :( Damessa, trzymaj się!
13 maja 2022 20:27 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

A mój mąż  dzisiaj  rano już  leżał  na łóżku  operacyjnym  i co ? Nie ma zgody  na operacje...I już  jesteśmy  w domu.Pech? Czy może  szczęście  że  wykryto nieprawidłowości? To był już  trzeci  termin...:-(

Dużo zdrowia dla męża , zawsze, niezależnie od daty. Tobie dużo siły, bo miłości masz ogrom. Ściskam 
13 maja 2022 21:08 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

A mój mąż  dzisiaj  rano już  leżał  na łóżku  operacyjnym  i co ? Nie ma zgody  na operacje...I już  jesteśmy  w domu.Pech? Czy może  szczęście  że  wykryto nieprawidłowości? To był już  trzeci  termin...:-(

13 maja 2022 21:49 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

A mój mąż  dzisiaj  rano już  leżał  na łóżku  operacyjnym  i co ? Nie ma zgody  na operacje...I już  jesteśmy  w domu.Pech? Czy może  szczęście  że  wykryto nieprawidłowości? To był już  trzeci  termin...:-(

Oj to przykro trzymajcie się i życzę zdrowia 
14 maja 2022 05:15 / 5 osobom podoba się ten post
Sobotnie pozdrowienia.Damessa, dużo siły i cierpliwości.Za oknem narazie pochmurno ale wczoraj było podobnie a Seniorka i. tak wywlekla mnie na miasto do Fielmana.Dobra,nie przemęczaj cię się,ja lecę na kawę.
14 maja 2022 07:09 / 3 osobom podoba się ten post
 Witam. 
14 maja 2022 07:34 / 3 osobom podoba się ten post
Słońce u mnie ?
Dzień dobry Wam ?
14 maja 2022 08:17 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim 
Słoneczko dziś w pełnej krasie ,więc plany rowerowe c.d ,ale to popołudniu.
Teraz jakieś zakupy,obiad i frei...
Pozdrawiam 
14 maja 2022 09:02 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo wspaniały dzień się zapowiada. Małe zakupy , trochę rower , stopy jeszcze pieką , oczywiście w klapkach, pięta nadal obtarta
Miłego dnia ?
Luke już w Niemczech?
14 maja 2022 10:08 / 5 osobom podoba się ten post
Witajcie, dobrego dnia Wam życzę! :) 
Pamiętajcie, że dzisiaj EuroWizja i trzeba trzymać kciuki za naszego Krystiana. :) 
14 maja 2022 10:53 / 3 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Witajcie, dobrego dnia Wam życzę! :) 
Pamiętajcie, że dzisiaj EuroWizja i trzeba trzymać kciuki za naszego Krystiana. :) 

Niesamowity występ.
Trochę nie rozumiem krytyki jego występu w kraju . Komentarze zagraniczne to Wow