Powitajki przy kawie 70

16 maja 2022 15:59 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Niesamowity występ.
Trochę nie rozumiem krytyki jego występu w kraju . Komentarze zagraniczne to Wow:chaplin:

Mieli swoje 5 minut domorośli prawnicy i lekarze. Teraz czas na krytyków tym bardziej, że internet temu sprzyja . 
16 maja 2022 16:12 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Już po Ogrodnikach. Mimo, że wcześniej zapowiadali ochłodzenie, to pogoda dopisała i nie zmarźliśmy wcale a wcale :)
Wczoraj było zimnej Zośki, popularne imieniny Zofii, więc jak mamy jeszcze Zosie na forum, to składam im życzenia imieninowe.
A Forum spokojnego poniedziałku . 

O pomyślałam teraz o Zosi co nam gdzieś uciekła ?
16 maja 2022 17:00 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mieli swoje 5 minut domorośli prawnicy i lekarze. Teraz czas na krytyków tym bardziej, że internet temu sprzyja . 

Tym azem oglądałam całą Eurowizję, warto było , polski występ na poziomie. Trochę szkoda mi było niemieckiego  Malika . 
 
16 maja 2022 19:22 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Tym azem oglądałam całą Eurowizję, warto było , polski występ na poziomie. Trochę szkoda mi było niemieckiego  Malika . 
 

Własnie dlatego , że był na poziomie, to paru "znawców" nie mogło oprzeć się żarcikowi, aby go do swojego levelu ściągnąć 
16 maja 2022 19:23 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

O pomyślałam teraz o Zosi co nam gdzieś uciekła ?

Kto wie? Może zerka? 
17 maja 2022 05:13 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wczesnym rankiem już nawet po kawie.Uroki wspólnej toalety z podopieczną -wjechala mi rolatorem.Dzisiaj żadnych szczególnych planów,za to jutro Seniorka ma czwarte szczepienie,hmmm...No nic, leżę dalej a potem dzień świra.
17 maja 2022 06:56 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam wczesnym rankiem już nawet po kawie.Uroki wspólnej toalety z podopieczną -wjechala mi rolatorem.Dzisiaj żadnych szczególnych planów,za to jutro Seniorka ma czwarte szczepienie,hmmm...No nic, leżę dalej a potem dzień świra.

Powiedz jej żeby od razu 5,6, itd dawkę przyjęła żeby tyle razy nie jeździć. Żeby po tej dawce byłoby co zbierać. ? Głupota granic nie ma... ?
 
Ps. Miłego dnia. 
17 maja 2022 07:41 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 
17 maja 2022 09:17 / 5 osobom podoba się ten post
Słoneczne dzień dobry 
Dziś 29 stopni w prognozach ,jutro 31.
Więc po obiedzie plan:
Leżak 
książka c.d
I ten  forumowy wachlarz by się przydał 
Pozdrowionka 
Uwielbiam ten system pracy.Wszystko wyliczone co do minuty i ani ani ...żadne jakieś 24. 
 
 
17 maja 2022 09:20 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Własnie dlatego , że był na poziomie, to paru "znawców" nie mogło oprzeć się żarcikowi, aby go do swojego levelu ściągnąć :-(

I wykrakałaś wczoraj,dziś już od rana mamy level 
17 maja 2022 10:05
dorotee

Nie ma się co cieszyć , bo w w większości duby smalone piszesz, Luke zniecheciiles do forum . Tyle mamy z Twojej obecności. 
 

I ja też robię sobie odpoczynek od Forum. Trzymajcie sie moi mili. Zdrówka dla Was i spokojnych sztel.
17 maja 2022 10:06 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia znowu stawia znak równości szczepienia = głupota bez granic. 
Ale nikt nie reaguje . Pamiętam jak nas zwymyślał jeszcze lepiej
17 maja 2022 11:39 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry :) Co tak śmiertelnie poważnie  choć ironią w artykule  nikogo się zastrzelić tak naprawdę nie da .
Dorotee, myslę, że Anka dobrze widzi zamiar pisarza :), ale chodzi o to, że o ile jedni odbiorcy spojrzą na to spod wpół przymkniętych powiek i przejdą nad tym do porządku dziennego, tak inni potraktują poważnie i wezmą jako materiał do ćwiczeń. Jak rzeczywistość pokazuje, rzecz nie do opanowania, ale trzeba wyjaśniać, żeby nie powodowac niepotrzebnych reperkusji. Nawet jeśli podmiotowi  takie reperkusje raczej nie zaszkodzą, bo klasą oraz pięknym głosem trafia do duszy bez bypassów i to tylko kwestia czasu jak się znajdzie obok takich naszych wykonawców jak Podsiadło i Zalewski. Krystian już jest wygrany. 
 
A mój Miś-u chory...przeziębił się. Chciałam go na 3 zdrowaśki do piekarnika, ale za nic nie mogłam go przekonać  Tak i wróciliśmy niedawno od lekarza. No cóż , groźnie to nie wygląda ale się z nim mam  Wyciąg z Echinacei, jakby co- już stoi w pogotowiu a smaczny to on nie jest :) Ale działa :)
17 maja 2022 13:24 / 3 osobom podoba się ten post
witam opiekunkowo we wtorek pierwszy tydzien pracy za mną jeszce 5 tygodni życzę wszystkim miłego popołudnia
17 maja 2022 18:31 / 1 osobie podoba się ten post
LACH

Solidarnie, po męsku dobrze radziłem.
A teraz kaszle. A tak to by tylko zwlókł.

A co z corpus delicti?  
Nie jest źle, to tylko zwykłe przeziębienie , kaszlu nie ma. Na weekend będzie już zdrowy .