Powitajki przy kawie 70

14 kwietnia 2022 12:42 / 3 osobom podoba się ten post
Fiore

dziendoberek moje sloneczka :-)
w koncu ogarnalem wszystko wiec moge zagladac czesiej tutaj 
milego dzionka dla wszystkich :przytula::yahoo:

Świetnie, że już ogarnąłeś, ale Ty nam tu nie obiecuj że będziesz częściej tutaj zaglądał, tylko pisz nam tutaj, co tam u Ciebie ?
Powodzeniai ?
14 kwietnia 2022 12:57 / 4 osobom podoba się ten post
Ale nam chłopaki sloneczkują ??
Byłam na zakupach ....wszystko co chciałam kupione. Dziś urodziny ,,szefa" ale bardzo spokojnie będzie, na tarasie bo przyjemnie a jak lunie to dach nad nami ?ew.ucieczka do salonu.
14 kwietnia 2022 21:11 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ale nam chłopaki sloneczkują ??
Byłam na zakupach ....wszystko co chciałam kupione. Dziś urodziny ,,szefa" ale bardzo spokojnie będzie, na tarasie bo przyjemnie a jak lunie to dach nad nami ?ew.ucieczka do salonu.

Pewnie w głowach brzmią im słowa piosenki  "nazywali ją Słońce "?
Już po imprezie urodzinowej?
U mnie smutno trochę. Pierwsza Wielkanoc podopiecznej bez męża. Naszło Ją na wspomnienia, trochę łez poplynęło. Żal patrzeć na Nią. Nic Jej nie cieszy, wsztstko jest egal.  Co zrobimy, co ugotujemy, w co chce się Pani ubrać na święta, na wszystko jedna odpowiedź-egal 
Rozumiem Ją, ale taki nastrój działa przygnębiajaco.
 
14 kwietnia 2022 21:18 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Pewnie w głowach brzmią im słowa piosenki  "nazywali ją Słońce "?
Już po imprezie urodzinowej?
U mnie smutno trochę. Pierwsza Wielkanoc podopiecznej bez męża. Naszło Ją na wspomnienia, trochę łez poplynęło. Żal patrzeć na Nią. Nic Jej nie cieszy, wsztstko jest egal.  Co zrobimy, co ugotujemy, w co chce się Pani ubrać na święta, na wszystko jedna odpowiedź-egal :-(
Rozumiem Ją, ale taki nastrój działa przygnębiajaco.
 

Padać nie padało, ale trochę chłodniej.Ciasto zjedliśmy kaweczka i null % czyli grzecznie.A 300m dalej karuzele przyjechały ?Podobno co roku są,  ale ostatnio od 2020 nie, bo corona i te sprawy.A jakimi Wohnwagenami przyjechali?Wypas że mucha nie siada .
15 kwietnia 2022 06:13 / 6 osobom podoba się ten post
Witam  w Wielki Piątek. Wszystkim życzę spokojnego i pogodnego dnia. 
15 kwietnia 2022 07:08 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
15 kwietnia 2022 07:25 / 6 osobom podoba się ten post
Witam i życzę miłego i spokojnego dnia 
15 kwietnia 2022 07:56 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, Luke kawę zostawił, to się poczęstowałam  . Teraz piję już swoją, babci też filiżankę do łóżka zaniosłam .
Nie wiem po co wstaje o 7:30. Ona też nie wie, więc dzisiaj sobie do ósmej "podoleża"?. Nudny dzień się zapowiada, żadnych planów, co było do zrobienia, zostało zrobione. Pogoda senna, niebo jakby jasnym, szarym dymem zasnute. Trzeba jakoś spędzić ten dzień. 
Pogodnego, spokojnego Wielkiego piątku 
15 kwietnia 2022 08:12 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo coś wisi w powietrzu, chmury takie zimnosine. W Polsce ma nastąpić ochłodzenie. A tutaj? 
Wczoraj pani z Tchibo złożyła mi życzenia świat bez wojny . Pochodzi z Rosji . Zawsze trochę poplotkujemy jak zaglądam . 
Miłego dnia ?
15 kwietnia 2022 08:49 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ?Dołożę tej kawy.Niewyspana bo film wczoraj sobie zaplikowalam  ?Spokojności życzę ?
15 kwietnia 2022 10:45 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w Wielki Piątek. Przygotowania lecą i biegną  i to na każdej płaszczyźnie. Dziś też maluję jajka. Co do naszej pasji,to ciągle coś maluję i dodaję, bo mamy troche nowości. Kilka dni mi zajmie aby juz wszystko było constans. Zwabiłyśmy blogerkę kosmetyczną. Znaczy sama przyszła wczoraj przed północą :) To pachnie dobrą współparcą , będziemy się czuć :) . Dziś jadę rowerkiem nazbierac czosnku niedzwiedziego, Spitexówna narobiła mi smaka, bo bardzo lubię i znam i nie pomylę z żadnymi innymi podszywającymi się liśćmi. Tak, że będzie zdrowe i smaczne pesto, szpecle , czy coś innego.
Życzę Wam spokojnych i podgodnych świąt Wielkiej Nocy 
15 kwietnia 2022 13:14 / 4 osobom podoba się ten post
Witam w wielki piątek, spokojnego dzionka wszystkim,oraz zdrowych i spokojnych świąt  
15 kwietnia 2022 18:02 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich wpadam na chwilę żeby złożyć Wam życzenia świąteczne zdrowych i spokojnych świąt smacznego jajka
 
15 kwietnia 2022 18:10 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich serdecznie
Pogodnych Świąt Wam życzę. Smacznego jajka.I oczywiście na ile to możliwe wspaniałych chwil z rodziną 
16 kwietnia 2022 07:12 / 6 osobom podoba się ten post

Witam w Wielką Sobotę 
Piękna pogoda, po południu przejdę się na spacer. 
Nie wyspałem się, ale kawa postawi mnie na nogi. 
Poszedłem spać przed 2 w nocy. O 22 zmarł przy mnie mój podopieczny. Od 13 się męczył, jedną walkę wygrał przed 16. Ale morfina tylko przedłużyła o parę godzin jego żywot. 
Życzę wszystkim miłego dnia