Powitajki przy kawie 70

01 lipca 2022 06:34 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry! 1 lipiec nastał
01 lipca 2022 07:34 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda przywołałas u mnie wspomnienia. U mnie rzecz się zadziała w maju , jechałam z duszą na ramieniu i chyba jeszcze nie dowierzałam co się dzieje. Pierwsza mysl jak sie znalazłam w obcym domu to "i coś ty durna babo zrobiła?"  Ale było ok. Rodzinka i pdp simpaticzni :)
A dziś już po obiedzie wolne. Dzień dobry 
01 lipca 2022 07:59 / 5 osobom podoba się ten post
dziendoberek opiekunkowo 
juz lipiec  milego dzionka wszystkim 
01 lipca 2022 08:02 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Maluda przywołałas u mnie wspomnienia. U mnie rzecz się zadziała w maju , jechałam z duszą na ramieniu i chyba jeszcze nie dowierzałam co się dzieje. Pierwsza mysl jak sie znalazłam w obcym domu to "i coś ty durna babo zrobiła?" :-) Ale było ok. Rodzinka i pdp simpaticzni :)
A dziś już po obiedzie wolne. Dzień dobry 

I mnie naszły wspomnienia..
Za miesiąc, 1.08 rozpoczęłam  pracę w Szwajcarii.Tego dnia Szwajcarzy  obchodzą  święto Konferencji. Bardzo  hucznie celebruja  ten dzień. Już w sklepach widać  mnóstwo  gadżetów  z flagą szwajcarską. Itp.Tina i Ty mi właśnie  napisałaś  na forum,że  to dobry znak w takim dniu rozpocząć  praceNo i miałaś  100% rację No tak mi się  przypomniało....
01 lipca 2022 08:42 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzień dobry! 1 lipiec nastał:-)

Dzień dobry, dzień dobry. :) Lecą te miesiące jak szalone :) Wakacje jak zawsze szybko przejdą. 
01 lipca 2022 09:10 / 2 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Dzień dobry, dzień dobry. :) Lecą te miesiące jak szalone :) Wakacje jak zawsze szybko przejdą. 

No ,naprawdę  czas szybko ucieka...
01 lipca 2022 09:16 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo w przyjemny ,rześki poranek. W nocy o północy burza ucichła, wiatr przestał szaleć, mogłam otworzyć okno na oscież i pyszne  powietrze wdychać. Bardzo dobrze mi się spało ,tak dobrze że aż prawie do 7:30,wcześniej budzik wyłączyłam. 
Dzisiaj dzień luźny, w środę zrobiłam to,co miałam zrobić wczoraj, tylko pomysł ba obiad jeszcze mnie nie nawiedził. Tak że tak, spokojnego, dobrego dnia życzę 
01 lipca 2022 09:35 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

I mnie naszły wspomnienia..
Za miesiąc, 1.08 rozpoczęłam  pracę w Szwajcarii.Tego dnia Szwajcarzy  obchodzą  święto Konferencji. Bardzo  hucznie celebruja  ten dzień. Już w sklepach widać  mnóstwo  gadżetów  z flagą szwajcarską. Itp.Tina i Ty mi właśnie  napisałaś  na forum,że  to dobry znak w takim dniu rozpocząć  prace:-)No i miałaś  100% rację :aniolki:No tak mi się  przypomniało....

Święto narodowe  Konfederacji  Szwajcarskiej....miało być 
01 lipca 2022 11:30 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 
Pozdrawiam serdecznie z pociągu do Berlina. Trzymajcie mocno kciuki proszę  mam 12 minut na przesiadkę  i już 9 minut spóźnienia od Düsseldorf u 
01 lipca 2022 11:33 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo :aniolki:
Pozdrawiam serdecznie z pociągu do Berlina. Trzymajcie mocno kciuki proszę :chaplin: mam 12 minut na przesiadkę  i już 9 minut spóźnienia od Düsseldorf u:chaplin: 

01 lipca 2022 11:41 / 4 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich serdecznie 
Czekam na transport na nowe miejsce.
Pozdrawiam ?
01 lipca 2022 11:48 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Witam wszystkich serdecznie :-)
Czekam na transport na nowe miejsce.
Pozdrawiam ?

Powodzenia  na nowej miejscówce
01 lipca 2022 15:51 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

:modlmy sie:

Dziękuję  masz moc Koleżankao dwie minuty przed odjazdem zdążyliśmy,
 A na szczęście z tego samego peronu
Jeszcze w Poznaniu maraton  9 minut  na przesiadkę 
01 lipca 2022 17:57 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Dziękuję :-) masz moc Koleżankao:aniolki: dwie minuty przed odjazdem zdążyliśmy,
 A na szczęście z tego samego peronu:chaplin:
Jeszcze w Poznaniu maraton :chaplin: 9 minut  na przesiadkę :chaplin:

01 lipca 2022 20:43 / 3 osobom podoba się ten post
witaski opiekunkowo wieczorkiem nreszcie się ochłodziło spokojnego wieczoru jeszce