Powitajki przy kawie 70

04 lipca 2022 07:40 / 4 osobom podoba się ten post
Witam w nowym tygodniu lipca.  Śniadanko i kawkę już skonsumowalam.  a że dostaliśmy z wesela ryby wędzone to pasta rybna na śniadanko jak znalazł.  Zupa pomidorowa na rosole wczorajszym też już jest więc dziś obiad na szybko. Jak moje  zgłodniałem to się grila rozpali i kiełbaskę mu wrzucę na ruszt. Mamy dziś trochę pracy w ogrodzie więc przy garach stać mi się nie chce. Ten tydzień szykuje mi się pracowity a i chce mu pomoc przed pójściem do szpitala. 
Wam życzę spokojnego i pogodnego dnia. 
04 lipca 2022 08:12 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, dzień dobry, witam wszystkich stałe obecnych i urlopowiczów, co stęsknili się za nami i wrócili na Forum. Źle spałam, gorąco w nocy a wiatraka nie lubię jak mi brzęczy. Nic nie brałam wczoraj, nic nie piłam, wyskokowych znaczy się, a zaglądam tutaj i zdziwko, że to poniedziałek. Myślałam że już wtorek. Niedziela minęła że nawet jej nie zauważylam. A mówiłam, że niedzieli w pracy nie lubię. Cóż, spowszedniała.
Miałam dzisiaj sen. Raczej ładny. Kwiaty i pszczoły mi się śniły. Dużo pszczół. I dużo kwiatów na łące ,przeważnie lawendy. "Jechałam "tak dłonią po tej lawendzie zeby jej zapach zatrzymać i wyfruwały z niej pszczoły. Nachylałam się zeby inne kwiaty powąchać ,a pszczoły frrr,lecialy sobie. Nic się nie balam i nie oganiałam się od nich. Pięknie było, łąka, kwiaty,słońce i pszczoły wszędzie. Az mi zal było, że się obudziłam. Dziwne,bo rzadko coś mi się śni. Moze forumowa przepowiadaczka się wypowie? 
Pięknego dnia, pełnego kwiatów, zapachów, słońca na błękitnym niebie, pszczół niekoniecznie 
04 lipca 2022 08:34 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

No ,naprawdę  czas szybko ucieka...

Zaraz będzie po wkacjach, jesień i kolejne ubieranie choinki :) 
04 lipca 2022 08:36 / 2 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Zaraz będzie po wkacjach, jesień i kolejne ubieranie choinki :) 

No weeeśśś, przecież my jeszcze przed letnim urlopem a Ty już zimę wieszczysz 
04 lipca 2022 08:57 / 4 osobom podoba się ten post
Witam z kawą już po śniadaniu :)
Pracującym spokojnego dnia, urlopującym udanych wakacji, pechowcom -klimatyzacji 
Dzień dobry w nowym tygodniu 
04 lipca 2022 09:15 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Witam z kawą już po śniadaniu :)
Pracującym spokojnego dnia, urlopującym udanych wakacji, pechowcom -klimatyzacji :-)
Dzień dobry w nowym tygodniu :oklaski:

Witaj, już myślałam że wyruszylaś z inzynierem w siną dal i wracać nie macie zamiaru 
04 lipca 2022 11:44 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Witaj, już myślałam że wyruszylaś z inzynierem w siną dal i wracać nie macie zamiaru :-)

Pewnie gdzieś  byli ale  to tajemnica 
04 lipca 2022 11:48 / 4 osobom podoba się ten post
Bylam sprawdzić  kukurydzę...jest dobrze
04 lipca 2022 11:57 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Bylam sprawdzić  kukurydzę...jest dobrze:-)

Pszczół nie spotkałaś?
04 lipca 2022 12:13 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Pszczół nie spotkałaś?:-)

NieSchowały się  bo po  nocnej ulewie wszystkie kwiatki są  mokre..
04 lipca 2022 22:19 / 5 osobom podoba się ten post
witam Was póznym wieczorem ja już spakowana jutro kierunek dom i teraz się żegnam bo jutro nie będie czasu dziękuje wszystkim za dobre towarzystwo i do następnego popisania 
04 lipca 2022 22:24 / 1 osobie podoba się ten post
creyzy

witam Was póznym wieczorem ja już spakowana jutro kierunek dom i teraz się żegnam bo jutro nie będie czasu dziękuje wszystkim za dobre towarzystwo i do następnego popisania :aniolki:

Szerokiej drogi, Creyzy, i zajefajnego urlopu 
04 lipca 2022 23:25 / 1 osobie podoba się ten post
creyzy

witam Was póznym wieczorem ja już spakowana jutro kierunek dom i teraz się żegnam bo jutro nie będie czasu dziękuje wszystkim za dobre towarzystwo i do następnego popisania :aniolki:

Szczęśliwej drogi, no i wypoczywaj, ile wlezie
05 lipca 2022 05:52 / 3 osobom podoba się ten post
Doberek we wtorek,kawa już pachnie ptasie trele za oknem -dzien uważam za rozpoczęty.Planow specjalnych nie mam, zresztą za gorąco.Rzeskiego poranka dla całego Opiekunowa,nie przemeczajcie się zbytnio ☕???☀️?
05 lipca 2022 06:37 / 1 osobie podoba się ten post
creyzy

witam Was póznym wieczorem ja już spakowana jutro kierunek dom i teraz się żegnam bo jutro nie będie czasu dziękuje wszystkim za dobre towarzystwo i do następnego popisania :aniolki:

Szczęśliwej podróży