Powitajki przy kawie 70

05 lipca 2022 18:38 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

No jak pasują to ok :) 

05 lipca 2022 18:40 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

:smiech3:

I się  hihra 
05 lipca 2022 18:41 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

No jak pasują to ok :) 

Pasują
05 lipca 2022 19:49 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

I się  hihra :smiech3:

No hihra się, bo młoda bardzo, jak ta kukurydza w młodzieżowym rozmiarze 
05 lipca 2022 20:52 / 2 osobom podoba się ten post
Pewnie, możemy sobie się pohihrać , bo dlaczego nie? I nic nas nie powstrzyma, ani nikt nie zabroni 
05 lipca 2022 20:57 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Pewnie, możemy sobie się pohihrać , bo dlaczego nie? I nic nas nie powstrzyma, ani nikt nie zabroni :lol2:

Nawet niech nikt nie  próbuje powstrzymać rozhihrane kobiety ,marnè szansè 
Fajnie czasami takiej głupawce się poddać 
05 lipca 2022 21:14 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nawet niech nikt nie  próbuje powstrzymać rozhihrane kobiety ,marnè szansè :smiech3:
Fajnie czasami takiej głupawce się poddać :yahoo:

Jeśli się odważy to w budyniu zjemy 
06 lipca 2022 05:50 / 4 osobom podoba się ten post
Co prawda u mnie wcześnie no i pożyczać nie musze,bo pieniążki już na koncie.I dzień dobry bardzo w środę,a wiadomo Wszystkim, że gdy środa minie -tydzien zginie.Nie przemeczajmy się,co mamy zrobic i tak zrobimy,nie dziś to jutro.???☕
06 lipca 2022 06:57 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień doby w ten  piękny,słoneczny  dzień!
06 lipca 2022 07:07 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry z busa ,od 2 jadę ?i chrapię? Stoimi w Złotoryi, ale mamy tu tylko zmianę kierowcy ,więc teraz do granicy w tym samym 8 osobowym skladzie.Dwie panie z Ukrainy b.sympatyczne i całe towarzystwo kulturka .Nikt nikogo nie zaczepia i nie zagląda do smartka ,nawet nikt nikomu kanapek nie podorowadza ?
Miłego Wam dnia życzę ?
06 lipca 2022 07:12 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dzień dobry z busa ,od 2 jadę ?i chrapię? Stoimi w Złotoryi, ale mamy tu tylko zmianę kierowcy ,więc teraz do granicy w tym samym 8 osobowym skladzie.Dwie panie z Ukrainy b.sympatyczne i całe towarzystwo kulturka .Nikt nikogo nie zaczepia i nie zagląda do smartka ,nawet nikt nikomu kanapek nie podorowadza ?
Miłego Wam dnia życzę ?

Szczęśliwej podróży 
06 lipca 2022 07:57 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ,jak zwykle przy kawie na tarasie 
Wstawać mi się nie chciało, obroty zwalniają, zawsze tak mam w ostatnim tygodniu pracy. Dzisiaj duszowanie, będę się pilnować żeby nie zasnąć w łazience czekając aż babcia się wypucuje. 
Dobrego dnia życzę a Konwalii szczęśliwej podróży 
06 lipca 2022 08:50 / 3 osobom podoba się ten post
Dobry deń w ten słoneczny Mittwoch . Zapowiada się rutynowo i spokojnie. Może po południu trzeba będzie pojechac z dziadkiem na jakies ubraniowe zakupy, bo w niedzielę szykuje mu się ekstra wyjscie  a jedyny wystrzałowy ciuch jaki posiada to wiatrówka 
06 lipca 2022 10:27 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Ciepły, acz nie upalny dzionek.Słonko to się raz pokazuje, to się znowu chowa w chmurkach. I tak w kółko. Ale bez opadów, bynajmniej do wieczora. 
Po południu myślę zmiennika przywitać. I tak czas do zjazdu mi minie. 
 
Spokojnej reszty dnia 
06 lipca 2022 10:46 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień dobry :buziaki1:
Ciepły, acz nie upalny dzionek.Słonko to się raz pokazuje, to się znowu chowa w chmurkach. I tak w kółko. Ale bez opadów, bynajmniej do wieczora. 
Po południu myślę zmiennika przywitać. I tak czas do zjazdu mi minie. 
 
Spokojnej reszty dnia :hejka1:

Dobrze że do wieczora nie będzie padać, przynajmniej zmiennika powitasz  ładną pogodą ?