Powitajki przy kawie 70

07 lipca 2022 10:33 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Cześć Wam z nowego skoczkowego miejsca. Dorarlam po 13 godz. więc całkiem dobrze. Za to na miejscu hmmmmm różowo nie jest, prawie jednocześnie jak ja dotarłam dowieźli dziadka ze szpitala .Chłopina konkretny, ale słaby jak betka  ani ręką ani nogą (10dni był w szpitalu).Dziś  małymi porcjami podaję mu plyny bo lekkie śniadanie całe zwrócił dobrze ,że mam jeszcze refleks.Pflege przyszło dziś go kąpać, ale naturalnie toaleta cała w łóżku (dwie rosłe kobiety ).Miała być rehabilitantka ale po uzgodnieniu z rodziną wszystko odwołane.Dziadek miły rodzina też ,ale co z tego będzie nie wiem .W razie czego będę wołać o pomoc czyli częste wizyty Pflege i dodatkowe nawodnienie. Senior brał silny antybiotyk na jakąś bakterie w jelitach i myślę że rekonwalescencja potrwa oj potrwa.. Może pogadam i nutridrinki kupimy?Tyle na szybko .Milego?   

07 lipca 2022 10:59 / 4 osobom podoba się ten post
Dzięki dziewczyny ?
07 lipca 2022 11:29 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dzięki dziewczyny ?

Czym się kupy, w kupie raźniej 
07 lipca 2022 12:04 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Czym się kupy, w kupie raźniej :aniolki:

Tak Gusiu trzymam się GRUPY ??Dwie literki a jakże inne doznania ?
07 lipca 2022 12:55 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tak Gusiu trzymam się GRUPY ??Dwie literki a jakże inne doznania ?

No tak,Ty kwiatuszek delikatny i masz rację, dwie literki a jaka różnica 
Ja tam pozostanę przy swoim, postaram się jednak na forum publicznym ładniej wyrażać ?
07 lipca 2022 19:47 / 5 osobom podoba się ten post
Witam
Jestem tydzień na nowym miejscu. No może być Dziś był taki Besucher 
07 lipca 2022 19:48 / 5 osobom podoba się ten post
Kudłacz ale już poszedł  
Pozdrawiam serdecznie.
 
07 lipca 2022 19:53 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Witam:-)
Jestem tydzień na nowym miejscu. No może być Dziś był taki Besucher 

Je...     Anka nam się pokazała? a czemu ja sobie Ciebie wyobrażałam w długich ciemnych włosach do samego tyłka??Włochacz kochany?
07 lipca 2022 19:56 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Je...     Anka nam się pokazała? a czemu ja sobie Ciebie wyobrażałam w długich ciemnych włosach do samego tyłka??Włochacz kochany?

Jasne Hexa tak wygląda.Dlugie czarne i z miotłą 
07 lipca 2022 20:01 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Jasne Hexa tak wygląda.Dlugie czarne i z miotłą :lol3:

Nie, tak jakoś ,nie wiem sama czemu ?ale jest ok ?
08 lipca 2022 05:44 / 5 osobom podoba się ten post
Doberek piatkowo.Juz po kawie.Latam po portalach,rozwiazalam kilka quizów, jest fajnie.Za tydzień już będzie zmienniczka ???I oby tak dalej,bez żadnych niespodzianek ☘️ Wszystkim miłego,bezstresowego dnia ?????️?
08 lipca 2022 06:07 / 5 osobom podoba się ten post
Witam i życzę miłego dnia 
08 lipca 2022 07:01 / 5 osobom podoba się ten post
Pobudka wstać, koniom wody dać. Ja tu trąbię pół godziny....A nie, Maluda i Damessa już jest . Wyskoczyłam jak gumka z majtek 
Dzień dobry :) 
08 lipca 2022 07:02 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Jasne Hexa tak wygląda.Dlugie czarne i z miotłą :lol3:

Moja synowa ma takie . Miotły nie ma, ale ma Dysona. To taka nowoczesna 
08 lipca 2022 07:18 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry?
Spokojna noc za nami ?Dziadek juz wczoraj wieczorem więcej zjadł a dziś sam kubek w dłoń i aż dwa razy dolewałam .Czyżby Tina miała rację???Od dawna ma cewnik (jeszcze przed szpitalem) a ja od wczoraj notuje ile pije i ile pipi ,tak dla własnej orientacji,może się przydać jak lekarz zawita.Nutridrinki kupione,  bardzo mu smakują .Mam nadzieję że powroci stan jaki był przed szpitalem bo humor to już ma ?
Słonko na horyzoncie więc dziś spacer po wsi a rzut beretem Aldi ,Rewe.Milego?