Powitajki przy kawie 70

09 lipca 2022 07:59 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, sie poczęstowała kawą od Maludy, jeszcze drugą podebrała i sie delektuje 
Przyjemnie choć rześko jeszcze, zaczynam ostatnią sobotę na tym wyjeździe. Jak u Maludy, duszowanie, tyle że nie po południu, ale zaraz jak babcia wstanie. Dzisiaj grill u córki pdp, dobrze że dopiero o 17tej, to ,mam nadzieję, do nocy siedzieć nie będziemy. 
Sałatę z rukoli, z burakami, fetą i uprażonymi  orzechami włoskimi zabieramy że sobą jako nasz wkład w tę imprezę ?.
Przyjemnego dnia życzę 
09 lipca 2022 08:05 / 6 osobom podoba się ten post
Witam ? Dziadek od dwóch dni między 5 a 5.30 wola w większości o picie a czasem bo coś mu się  śni.A że mi się też już wcześniej (nawet na urlopie) godziny wsawania znacznie zmieniły bo o 5 juz oczy otwarte to jakoś mi to nie przeszkadza zbyt.Ale że co pół godz wola to już nieciekawie ?Teraz znów śpi aż chrapię .Jakby tak miało się to przenieść na noc to mnie tu w momencie nie ma o czym wie rodzina ,bo przed momentem zawitała córka .Mam nadzieję że tak się nie stanie bo wtedy potrzebne tu będą 2 osoby.O... znów wola no to spadam ,miłego dnia ?
09 lipca 2022 13:03 / 4 osobom podoba się ten post
Witam słonecznie 
Dziś i  jutro odpoczywam, powolutku trzeba popakować się. Czas spędzony wśród najbliższych. W domu zostaną psinka, papugi i starsi synowie. Najstarszy pracuje, a uczeń Adam na dwa miesiące przyjął się do mleczarni. Pakuje sery, masło itp produkty. Pracuje coś w rodzajua "Wakacji na własny rachunek". Może niektórzy pamiętają, że było kiedyś coś takiego. Z reguły organizowane przez OHP. Sam często, będąc uczniem, miesiąc pracowałem, następny to były moje wyjazdowe wakacje. Zawsze też rodzice dołożyli trochę kasy i zwiedzało się Polskę.
Spokojnego dzionka Opiekunkowo
09 lipca 2022 13:40 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Witam słonecznie :chaplin:
Dziś i  jutro odpoczywam, powolutku trzeba popakować się. Czas spędzony wśród najbliższych. W domu zostaną psinka, papugi i starsi synowie. Najstarszy pracuje, a uczeń Adam na dwa miesiące przyjął się do mleczarni. Pakuje sery, masło itp produkty. Pracuje coś w rodzajua "Wakacji na własny rachunek". Może niektórzy pamiętają, że było kiedyś coś takiego. Z reguły organizowane przez OHP. Sam często, będąc uczniem, miesiąc pracowałem, następny to były moje wyjazdowe wakacje. Zawsze też rodzice dołożyli trochę kasy i zwiedzało się Polskę.
Spokojnego dzionka Opiekunkowo:buziaki2:

Praca uszlachetnia. Nie zaluj. Moja też pracuje a jest młodsza od Twojego i jakby jej było mało pracy na zmiany to jeszcze ma 2 uczniów na korki. Jeden niemiecku drugi angielski. Coś w ramach " wakacyjna szkoła z językiem obcym". Ktoś ja gdzieś wkrecił i według swojej wiedzy języka dostała dwóch ancymonkow. ? Ma super kasę za godzinkę i się nie nudzi po robocie zmian owej. 
 
09 lipca 2022 13:44 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Praca uszlachetnia. Nie zaluj. Moja też pracuje a jest młodsza od Twojego i jakby jej było mało pracy na zmiany to jeszcze ma 2 uczniów na korki. Jeden niemiecku drugi angielski. Coś w ramach " wakacyjna szkoła z językiem obcym". Ktoś ja gdzieś wkrecił i według swojej wiedzy języka dostała dwóch ancymonkow. ? Ma super kasę za godzinkę i się nie nudzi po robocie zmian owej. 
 

I to mi się podoba?
Z technikum gastronomicznego, gdzie Adam się uczy, połowa uczniów tak pracuje. Jeśli nie jadą na wakacje, to mają swoją kaskę na różne swoje zachcianki w trakcie następnego roku szkolnego
09 lipca 2022 18:47 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

I to mi się podoba?
Z technikum gastronomicznego, gdzie Adam się uczy, połowa uczniów tak pracuje. Jeśli nie jadą na wakacje, to mają swoją kaskę na różne swoje zachcianki w trakcie następnego roku szkolnego:-)

Moja wczoraj wzięła wypłatę i kupiła sobie telefon. Taki jaki był jej wymarzony bo stary odmawiał posłuszeństwa. Do tego buty i ciuchy. Stwierdziła, że fajnie zarabiać w i wydawać swoje. Ja jej szykuje kasę na prawo jazdy bo chce zacząć przed 18tka w połowie września. 
10 lipca 2022 06:05 / 6 osobom podoba się ten post
Pogodnej niedzieli Opiekunkowo,to moja ostatnia tutaj przed urlopem.Zaraz dopijam kawę i czas rozpocząć nowy dzień.☕??☘️
10 lipca 2022 06:23 / 6 osobom podoba się ten post
10 lipca 2022 07:26 / 5 osobom podoba się ten post
Witam.  Za oknem słoneczko już świeci . Leżę jeszcze w łóżku a moje kochanie? pochrapuje, że słuchawki zaraz założę 
Maluda śpiewa " Ta ostatnia niedziela.... " i za tydzień będzie budzić się koło swojego Piotra. 
Ja dzis po obiadku relax nad stawem, na lezaczku bo słoneczka muszę złapać jeszcze przed operacją. 
Wszystkim życzę spokojnego dnia i jak najmniej pracy bo to niedziela jest w końcu. 
10 lipca 2022 07:29 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: Za oknem słoneczko już świeci . Leżę jeszcze w łóżku a moje kochanie? pochrapuje, że słuchawki zaraz założę :smiech3:
Maluda śpiewa " Ta ostatnia niedziela.... " i za tydzień będzie budzić się koło swojego Piotra. :oczko::dobranoc2:
Ja dzis po obiadku relax nad stawem, na lezaczku bo słoneczka muszę złapać jeszcze przed operacją. 
Wszystkim życzę spokojnego dnia i jak najmniej pracy bo to niedziela jest w końcu. 

Dusia,ja już ochryplam z radości od śpiewania a co do Piotrusia,to mam banana na buzi.Ty się relaksuj i nabieraj sił przed operacją, trzymam mocno kciuki i przytulam
10 lipca 2022 08:21 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo i słonecznie. 
Nie wiem co to oznacza, ale ptaki wrzeszczą bardzo, jakby się kłóciły. 
Wczoraj pisałam, że nie chce mi się iść na tego pożegnalnego grilla ,liczylam na to,że do nocy nie bedziemy musiały siedzieć. No i nie chciało mi się, nie musiałyśmy,ale siedziałyśmy do północy, bo nie chcialo nam się wracać? Było baaardzo miło, smacznie i wesoło. Po prostu  suuuuper!. W łóżkach  byłyśmy o 1wszej
Fajnego, przyjemnego dnia życzę 
10 lipca 2022 08:38 / 6 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry bardzo i słonecznie. 
Nie wiem co to oznacza, ale ptaki wrzeszczą bardzo, jakby się kłóciły. 
Wczoraj pisałam, że nie chce mi się iść na tego pożegnalnego grilla ,liczylam na to,że do nocy nie bedziemy musiały siedzieć. No i nie chciało mi się, nie musiałyśmy,ale siedziałyśmy do północy, bo nie chcialo nam się wracać? Było baaardzo miło, smacznie i wesoło. Po prostu  suuuuper!. W łóżkach  byłyśmy o 1wszej:lol1:
Fajnego, przyjemnego dnia życzę :angel3:

Tak myślałam, że zabalowałyście 
10 lipca 2022 08:39 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry bardzo i słonecznie. 
Nie wiem co to oznacza, ale ptaki wrzeszczą bardzo, jakby się kłóciły. 
Wczoraj pisałam, że nie chce mi się iść na tego pożegnalnego grilla ,liczylam na to,że do nocy nie bedziemy musiały siedzieć. No i nie chciało mi się, nie musiałyśmy,ale siedziałyśmy do północy, bo nie chcialo nam się wracać? Było baaardzo miło, smacznie i wesoło. Po prostu  suuuuper!. W łóżkach  byłyśmy o 1wszej:lol1:
Fajnego, przyjemnego dnia życzę :angel3:

Tak myślałam, że zabalowałyście 
10 lipca 2022 08:49 / 5 osobom podoba się ten post
Mój  PDP jeszcze śpi,mocno chrapie..Siedzę przy stole  przy kawce,śniadanie gotowe a z radia leci volkmusik...No  i ta cisza,boskoNastępna niedziela  to już  oczekiwanie na zmienniczkę. Widziałam profil.Przyjedzie Sindbadem więc ok15.g.a ja rano w poniedziałek do domku.Mam bardzo  dobre miejsce pracy i nie jestem jakiś długo  bo 6 tygodni ale  tęsknota  ogarnia mnie ogromnaMiłego dnia życzę kochani
10 lipca 2022 08:53 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Tak myślałam, że zabalowałyście :-):gathering::wino2:

No i dwa razy poszło