Powitajki przy kawie 70

10 lipca 2022 09:24 / 6 osobom podoba się ten post
Damessa

No i dwa razy poszło:smiech3:

No i nie szkodzi, było tak, że na dwa grille by wystarczyło. Dostałam, między innymi, piękny bukiet, musiałam pdp  pozwolić podotykać, o kolorach i rodzajach kwiatów opowiedzieć, jak już zapoznała się z nim,stwierdziła, że dzieci dobrze wybrały?
Babcia była w świetnym humorze, popijała sangrię i wyjadała z niej owoce, spróbowała anyżowego, hiszpańskiego likieru a nawet drinka Cuba libra, chyba tak to się nazywa . Cieszyła mnie Jej "gutalauna " i to,że wszyscy zgodnie stwierdzili, że w tak dobrym nastroju, w jakim jest ostatnie tygodnie, dawno Jej nie widzieli. Coś tutaj chyba jednak robię, chociaż "nie ma co robić "?.
10 lipca 2022 09:40 / 6 osobom podoba się ten post
Gusia29

No i nie szkodzi, było tak, że na dwa grille by wystarczyło:lol1:. Dostałam, między innymi, piękny bukiet, musiałam pdp  pozwolić podotykać, o kolorach i rodzajach kwiatów opowiedzieć, jak już zapoznała się z nim,stwierdziła, że dzieci dobrze wybrały?
Babcia była w świetnym humorze, popijała sangrię i wyjadała z niej owoce, spróbowała anyżowego, hiszpańskiego likieru a nawet drinka Cuba libra, chyba tak to się nazywa :lol1:. Cieszyła mnie Jej "gutalauna " i to,że wszyscy zgodnie stwierdzili, że w tak dobrym nastroju, w jakim jest ostatnie tygodnie, dawno Jej nie widzieli. Coś tutaj chyba jednak robię, chociaż "nie ma co robić "?.

Są  osoby z  wrodzoną  emoatią i ogromnym serduchemDobra robota  Mój  PDP  już  przy śniadaniu, pierwszy raz tak późno wstał...ale widocznie  organizm  tak chciał 
10 lipca 2022 10:06 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Są  osoby z  wrodzoną  emoatią i ogromnym serduchem:serce:Dobra robota :super: Mój  PDP  już  przy śniadaniu, pierwszy raz tak późno wstał...ale widocznie  organizm  tak chciał :-)

?
10 lipca 2022 10:37 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: Za oknem słoneczko już świeci . Leżę jeszcze w łóżku a moje kochanie? pochrapuje, że słuchawki zaraz założę :smiech3:
Maluda śpiewa " Ta ostatnia niedziela.... " i za tydzień będzie budzić się koło swojego Piotra. :oczko::dobranoc2:
Ja dzis po obiadku relax nad stawem, na lezaczku bo słoneczka muszę złapać jeszcze przed operacją. 
Wszystkim życzę spokojnego dnia i jak najmniej pracy bo to niedziela jest w końcu. 

A ja dziś leniuchuję po wczorajszej zabawie sołeckiej, dobrze, że jeszcze pada, to nie żal się obijać, ale w południe zamierzam pojechać na ryby, bo ma znowu słoneczko zawitać. Więc nie na leżaczek, ale na łódkę.
Miłego dnia ludkowie i nie przemęczajcie się.
P.S. jak ktoś chętny to dostałam info o pracy w Berlinie od 15 lipca...
oczywiście na priw.
 
10 lipca 2022 11:00 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ?
Dziś było wstawanie o 4 za potrzebą ale że tak ta potrzeba zmęczyła Seniora to spał bez wołania do 9 ej i ja się też wyspałam .Teraz powoli obiad a za oknem to słońce to chmury.Milego?
11 lipca 2022 06:01 / 6 osobom podoba się ten post
Milego poniedziałku i całego tygodnia.Dzisiaj zakupy z Seniorem,a potem dalsze sortowanie rzeczy pod kątem -przydadza mi się czy nie?! Jeszcze mała godzinka leniuchowania a potem dzień świra.Spokojnego, bezstresowego poniedziałku Wszystkim ???☘️
11 lipca 2022 06:25 / 5 osobom podoba się ten post
Witam,ja już  na nogach.Pije  kawę i czekam na córkę  PDP.Jedzie z Berno.OK.8godz.wsiadam na rower  I jadę  do sąsiedniej  miejscowości  na pociąg. Miłego dnia życzę  nam Wszystkim 
11 lipca 2022 06:44 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Milego poniedziałku i całego tygodnia.Dzisiaj zakupy z Seniorem,a potem dalsze sortowanie rzeczy pod kątem -przydadza mi się czy nie?! Jeszcze mała godzinka leniuchowania a potem dzień świra.Spokojnego, bezstresowego poniedziałku Wszystkim ???☘️

Ale doceniam to, że seniorzy chcą segregować rzeczy bo w niektórych domach to by muzeum otworzył takie składowisko. 
 
A w temacie. 
Dzień dobry.  Zaraz wstajemy i moje kochanie? odwozi mnie do szpitala. Wam spokojnego dnia i całego tygodnia. Trzyma się.. 
Ps. Odezwę się potem. 
11 lipca 2022 06:54 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ale doceniam to, że seniorzy chcą segregować rzeczy bo w niektórych domach to by muzeum otworzył takie składowisko. 
 
A w temacie. 
Dzień dobry. :chaplin: Zaraz wstajemy i moje kochanie? odwozi mnie do szpitala. Wam spokojnego dnia i całego tygodnia. Trzyma się.. :aniolki:
Ps. Odezwę się potem. :placze2:

 
11 lipca 2022 06:57 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Witam,ja już  na nogach.Pije  kawę i czekam na córkę  PDP.Jedzie z Berno.OK.8godz.wsiadam na rower  I jadę  do sąsiedniej  miejscowości  na pociąg. Miłego dnia życzę  nam Wszystkim :-):kwiatek dla ciebie2:

11 lipca 2022 07:00 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ale doceniam to, że seniorzy chcą segregować rzeczy bo w niektórych domach to by muzeum otworzył takie składowisko. 
 
A w temacie. 
Dzień dobry. :chaplin: Zaraz wstajemy i moje kochanie? odwozi mnie do szpitala. Wam spokojnego dnia i całego tygodnia. Trzyma się.. :aniolki:
Ps. Odezwę się potem. :placze2:

Powodzenia Dusiu, Wszyscy jesteśmy myslami przy Tobie ❤️
11 lipca 2022 07:49 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ale doceniam to, że seniorzy chcą segregować rzeczy bo w niektórych domach to by muzeum otworzył takie składowisko. 
 
A w temacie. 
Dzień dobry. :chaplin: Zaraz wstajemy i moje kochanie? odwozi mnie do szpitala. Wam spokojnego dnia i całego tygodnia. Trzyma się.. :aniolki:
Ps. Odezwę się potem. :placze2:

11 lipca 2022 08:06 / 5 osobom podoba się ten post
Dziendoberek opiekunkowo w poniedzialek 
Zaczynamy nowy tydzien , milego i spokojnego dzionka 
11 lipca 2022 08:31 / 5 osobom podoba się ten post
I ja się witam,o zdrowie nie pytam, bo nikt L4 nie przedstawił, znaczy zdrowi wszyscy są 
Już mi się nerw przedwyjazdowy włączył. Sporo do czynienia, mam nadzieję uczynić wszystko  co trzeba. Pranie ostatnie na jutro zostawiam, bo słońce mocno ma grzać to i wyschnie wszystko pięknie. Dzisiaj parter wypucuję a jutro opiekunkową berajś na piętrze,  dla zmienniczki przygotuję. Ja ostatnią noc w salunie na kanapie się przekimam. Nie ma tutaj extra pokoju dla gości. Pokoje są, ale to takie dwa rumpelraume,to też jeden z powodów dla którego nie chce mi się zostawać jeden dzień dłużej, żeby ze zmienniczką pobyć. Przyjedzie jutro wieczorem,damy radę najważniejsze rzeczy omówić. 
Dobrego, spokojnego dnia życzę 
11 lipca 2022 12:51 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry?
Późno sprzątałam i se przypomniałam że się nie przywitałam .Nocne wstawanie u mnie było 3×a jak ,mają być tabsy na sen to zobaczymy.Pochmurmo tu ,gotuje gulasz ciekawe czy dziadek zje ,bo ochotę miał ale równie dobrze może wszystko iść do kosza. Słabo je niestety .A mięso w tym gulaszu tak miękkie że w życiu takiego nie jadłam ?Przelatuje bez gryzienia i popitki?Miłego ?