Powitajki przy kawie 70

11 lipca 2022 16:52 / 6 osobom podoba się ten post
Witam "Szwajcarki "tym razem 
Nie zwariujcie razem z tym Frankiem ?
Nosz takiego szaleństwa dawno nie było. Też się cieszę, bo inni muszą gonić Franka, a wiadomo,co to oznacza...?
11 lipca 2022 19:10 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Witam "Szwajcarki "tym razem :-)
Nie zwariujcie razem z tym Frankiem ?
Nosz takiego szaleństwa dawno nie było. Też się cieszę, bo inni muszą gonić Franka, a wiadomo,co to oznacza...?

a  kto goni Franka ? nie jestem w temacie 
11 lipca 2022 19:28 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

a  kto goni Franka ? nie jestem w temacie :-)

Euro, ale coś ostatnio dogonić nie może ?
11 lipca 2022 19:32
Gusia29

Euro, ale coś ostatnio dogonić nie może ?

Damy radę, w Ol. bez problemu w PLN zapłacę 
Załóżmy, tego tam 20go 
11 lipca 2022 20:13 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Damy radę, w Ol. bez problemu w PLN zapłacę :smiech3:
Załóżmy, tego tam 20go 

Ale nie chodziło mi o to ,czy damy radę, bo damy na pewno ?
W zupełnie innym kontekście pisałam, konkretnie do dziewczyn "Szwajcarek ",One wiedzą, co poetka miała na myśli ?
 
11 lipca 2022 20:17
Gusiu, też przecież żartuję 
11 lipca 2022 20:20 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Gusiu, też przecież żartuję :-)

Wiem,przecież Ty nie "szwajcarska "dziewczyna 
11 lipca 2022 20:30 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Wiem,przecież Ty nie "szwajcarska "dziewczyna :lol1:

No nie, czasami ... żałuję ... że nie
11 lipca 2022 20:57 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Witam "Szwajcarki "tym razem :-)
Nie zwariujcie razem z tym Frankiem ?
Nosz takiego szaleństwa dawno nie było. Też się cieszę, bo inni muszą gonić Franka, a wiadomo,co to oznacza...?

11 lipca 2022 21:30 / 5 osobom podoba się ten post
Mnie cieszy to, że franio podskoczył, co wykorzystałam. Pasuje, bo akurat upgradujemy fotowoltaike do 10 tki. Szóstka przy zaadoptowanym piętrze na strychu by ledwo dychała . Z nią i my razem, bo ceny prądu już mają zostać uwolnione na jesieni. Gadał tak spec z enei to chyba wiedział co mówi. Ale dziwi mnie to że na to że SNB podniósł stopy procentowe jeszcze EBC nie zareagował . A w sumie już powinien. 
Witam po weekendzie. W sobotę grupą pojechalismy na łazęgowanie górskie i kręciliśmy się po stokach koło Alpnach. Krówka nam się dała sfotografować, ale chyba na kocyku opalała się w opakowaniu, bo na buziuni tylko ciemniejsza. Pewnie ją tylko wystawiała do słonca. Ponadto ukazała nam się  szarotka alpejska .Za tydzien przy dobrej pogodzie planujemy odwiedzić Glarus.
Wczorajsza "impreza" z jednej z badenskich restauracji była całkiem całkiem. Pojadło się , pogadało , choć towarzystwo sporo starsze ode mnie. Najmłodsi panowie w wieku playoff, czyli tak pod 60 tkę mniej więcej. Ale to nic, grunt, że dziadek zadowolony, a wożenie go i bywanie to częśc moich obowiązków :)
Spokojnego wieczoru :) 
11 lipca 2022 21:55 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Witam "Szwajcarki "tym razem :-)
Nie zwariujcie razem z tym Frankiem ?
Nosz takiego szaleństwa dawno nie było. Też się cieszę, bo inni muszą gonić Franka, a wiadomo,co to oznacza...?

Gonitwę to oznacza i obstawianie ?
12 lipca 2022 06:02 / 6 osobom podoba się ten post
Witam wtorkowo.Czeka mnie dzisiaj nie lada wyzwanie -doprowadzic Seniorkę na badanie krwi...bez sniadania.Chyba będę musiala wsiąść coś na uspokojenie,bo po Jej wczorajszych wyczynach może być wesoło.Uwaga, nadciągają upały, pamiętajcie o ?,ja lecę na ☕.
12 lipca 2022 07:31 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ,znów nadchodzi lato. 
Wymodliłam chyba piękną pogodę na dzisiaj. Zaraz bety będę prać, suszyć i wietrzyć. Babci też dzisiaj,zamiast jutro, duszowanie zaordynuję, zmienniczka mniej stresu będzie miała w pierwszym dniu swojej pracy. Trzymajcie kciuki, żebym zdążyła że wszystkim co sobie zaplanowałam. Mam co robić, więc zmykam już. Przyjemnego, słonecznego dnia życzę 
12 lipca 2022 07:37 / 6 osobom podoba się ten post
Lato, lato... W kalendarzu i czuć. Nocka ciepła... Ja śpię tak, jak ten z prawej strony, a Wy? 
 

 
Witam i życzę Wam miłego dnia
12 lipca 2022 07:54 / 6 osobom podoba się ten post
witam o poranku wszystkich i zycze milego dzionka