Powitajki przy kawie 71

07 listopada 2022 19:10 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Zawsze była b.nowoczesna i postepowa.?

Była  straszne .
07 listopada 2022 20:46 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dobry wieczór? po spacerze została taka pamiątka?

Pięknie 
Tylko martwię się o Ciebie, z kim Ty tak po nocy się szwendasz?
No bo mam nadzieję że sama nie spacerujesz ?
07 listopada 2022 21:37 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Pięknie :-)
Tylko martwię się o Ciebie, z kim Ty tak po nocy się szwendasz?:-(
No bo mam nadzieję że sama nie spacerujesz ?

Pewnie udaje się z pdp do kościoła mocno wieczorowa porą 
07 listopada 2022 21:40 / 4 osobom podoba się ten post
Moja dortmundzka pdp , p. Charlotte z moco zaawansowana demencja też lubiła chodzić do kościoła. I wyciszał się tam . Codziennie chodziłam z nią rano do kapliczki w parku , pod wieczór nasze do kościoła. 
08 listopada 2022 05:38 / 7 osobom podoba się ten post
Doberek wtorkowo.Juz mam banana na buzi jak pomyślę sobie o tych wolnych godzinach.Kawa u mnie już pachnie,w domu błoga cisza-to lubię najbardziej.Wszystkim równie spokojnego i beztroskiego dnia życzę.
08 listopada 2022 05:51 / 7 osobom podoba się ten post
Witam wtorkowo
Dziś popracuję trochę fizycznie i może uda się jeszcze przed dom wyskoczyć
Miłego dnia ludu pracujący i odpoczywający
08 listopada 2022 06:48 / 6 osobom podoba się ten post
Dzien doberek 
kawusia jest  wiec zaczynamy dzionek 
milego dnia wszystkim 
08 listopada 2022 08:18 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kochani Po śniadaniu  wróciliśmy  z PDP do łóżekLuz blues...milego dnia życzę. 
08 listopada 2022 08:42 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  dzisiaj  to ogrodnik ,  to pan od okien ,  to ja  miłego dnia ?
08 listopada 2022 08:43 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Witam Wszystkich serdecznie i miłego dnia życzę 
Mój pdp mnie dzisiaj rozbawił prawie do łez, bo pytam co będzie robił po tym jak zje śniadanie. Czy idzie się kąpać czy idziemy na spacer, a on mi odpowiada, że Nic nie będzie robił 
No tak to chyba najlepiej, szkoda, ze ja nie mogę sobie na to dzisiaj pozwolić. Mam trochę pracy, bo prasowanie leży od soboty, no i mieszkanie trzeba trochę ogarnąć, o obiedzie nie wspomnę. Natomiast po obiedzie mam obiecane odwiedziny koleżanki, której zmarła pdp i już ma wolne, może nad jeziorko pójdziemy ?
08 listopada 2022 08:55 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  fajnego dzionka życzę 
08 listopada 2022 09:07 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam wszystkich 
Dzisiaj czas zleci szybko. O 10tej idziemy się testować. Babcia musi raz w tygodniu, bo we wtorki wieczorem chodzi na chór i takie są wymagania . Potem pani od gimnastyki przyjdzie ,a po południu siostra przyjedzie. To jedyna rodzina mojej pdp.
Lecę do Edeki, sprawnie nam poszło o poranku, ja robię śniadania a babcia po nich sprząta. 
Dobrego dnia życzę 
08 listopada 2022 11:34 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ja już plan dzisiejszy wykonałam.To co było w planie zrobione i nawet  marsz zaliczony.Tak ze 4 .km przeszlam z kijkami .Pogoda piękna  irysy kwitną ,róże też w pakach.. Słyszę w radio, że to się kończy , dzięki i za ten czas 
Dobrego dnia 
09 listopada 2022 05:20 / 6 osobom podoba się ten post
Doberek w środę,bo to już połowa tygodnia i wiadomo-sroda minie... Spało mi się kiepsko i o piątej już koniec,nie pomogło przekladanie poduszek,zmiana pozycji horyzontalnej itp.Zaparzylam kawę i dokończę chyba oglądania filmu -Żona z Glenn Close,film swietny.No,to spadam zobaczyć, gdzie mnie jeszcze nie było.Wszystkim życzę spokojnego,bezstresowego dnia.
09 listopada 2022 06:37 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkim 
kawusia jest , babunia jeszcze spi , fizjoterapueta do grudnia ma urlop to nie trzeba o 5 rano wstawac
milej srody wam wszystkim