Powitajki przy kawie 71

09 listopada 2022 19:54 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Wszystko zależy od okoliczności . Bywa że poświęci się swój czas, bo wszystko gra .
A bywa też tak , że nawet jak nie ma gdzie pójść to się idzie przed siebie , żeby nie być w toksycznym miejscu .

Dokładnie tak 
09 listopada 2022 21:33 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Witam w środę :chaplin:
U mnie spokojnie... Tak chciałbym mówić, jak kiedyś. Dziś nocował u mnie miły opiekun prawny, który wrócił się z domu. Z pdp mamy problem. Był 2 miesiące w szpitalu, wrócił do domu, którego nie poznaje. Ok, więcej napiszę wieczorem.
Miłego dnia :buziaki1:

Jak nie poznaje domu, to już poznawać nie będzie
09 listopada 2022 21:37 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Z tym wolnym to chyba jest tak, że my dostajemy umowę w której nie ma o nim zapisu, a Niemcy mają umowę z niemieckiej firmy i w niej jest jasno napisane, że należy nam się co najmniej 2 godziny dziennie i jeden cały lub 2 razy po pół dnia wolnego w tygodniu. Polskie agencje boją się pewnie że stracą klienta jeśli będą miały jakieś wymagania, nie myślą o opiekunach, bo przecież nie ten, to będzie inny czy inna. 
 

To skoro Niemcy mają taki zapis w umowie, to powinno go respektować
O tej stracie klienta, to nie zrozumiałam o co Ci chodziło ?
10 listopada 2022 04:59 / 7 osobom podoba się ten post
Witam czwartkowo
Powinnam chyba się poskarżyć, że mój stacjonarny Internet się zepsuł ? Mam nadzieję że do rana się naprawi?
Miłego i bezstresowego dnia wszystkim życzę 
10 listopada 2022 05:22 / 7 osobom podoba się ten post
Doberek za Malgi i trzymam kciuki, żeby wszystko wróciło do normy,bo na swoim necie to ciezko.A zupełnie nie wyobrażam sobie Stelli bez neta,opipialabym i wpadła w depreche.Raz nie mialam przez 3tygodnie neta,to wygladalam jak zombie.Dobra,tffu,bo wykracze.Dzisiaj kilka godzin wolnego i już się cieszę.Wszystkim i każdemu z osobna spokojnego, bezstresowego czwartku.
10 listopada 2022 05:24 / 5 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam czwartkowo:chaplin:
Powinnam chyba się poskarżyć, że mój stacjonarny Internet się zepsuł ? Mam nadzieję że do rana się naprawi?:przeklina:
Miłego i bezstresowego dnia wszystkim życzę :angel1:

Witam,ja również  wczoraj wieczorem  miałam  problem  z  netem.Zresetowałam,tz.wyjęlam kable z routera i po chwili ponownie  włożyłam.Udało się, śmiga że  hej !.
10 listopada 2022 05:25 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry !
10 listopada 2022 06:49 / 6 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich czwartkowo 
10 listopada 2022 07:45 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  miłego dnia 
10 listopada 2022 08:23 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Witam,ja również  wczoraj wieczorem  miałam  problem  z  netem.Zresetowałam,tz.wyjęlam kable z routera i po chwili ponownie  włożyłam.Udało się, śmiga że  hej !.:-)

Ja to mogłam dopiero teraz zrobić 
10 listopada 2022 08:43 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  dzisiaj już normalny tym. O 12 kijki , zakupy. Dalej zobaczymy 
Miłego dnia ?
10 listopada 2022 10:54 / 2 osobom podoba się ten post
marta74

Dzień dobry :chaplin: miłego dnia :kwiatek dla ciebie2::kawa1::kawa:

A dziękuję, dziękuję i wzajemnie ;) 
10 listopada 2022 11:02 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry dopiero się wyrobiłam .Pranie w ogrodzie się suszy, galareta stygnie w lodówce, chata lśni. Teraz mogę się byczyc  Jeszcze tylko po chlebek skoczę mój ulubiony i trenuje marsz , żeby jutro kroku nie pomylić. Trzymcie się dziewczyny i chłopaki  
10 listopada 2022 11:07 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

To skoro Niemcy mają taki zapis w umowie, to powinno go respektować :-)
O tej stracie klienta, to nie zrozumiałam o co Ci chodziło ?

A kto widział i czytał umowę niemieckiej rodziny z agencją .
10 listopada 2022 13:22 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

To skoro Niemcy mają taki zapis w umowie, to powinno go respektować :-)
O tej stracie klienta, to nie zrozumiałam o co Ci chodziło ?

Ostatni mój przykład z V. Nawet nie pokusili się, żeby coś zadziałać, rozmawiać z niemiecką agencją, żeby wyjaśnić problem na miejscu. W marcu też musiałem zjeżdżać, bo nie zgadzałem się na zakładanie pończoch. Po co się narażać. Skoro niemiecka agencja ma kontrakty także z wieloma innymi polskimi agencjami i mogą już nie dać V. kontynuować tego zlecenia. A V. dalej ma tę sztelę, więc zarabiają dalej. Pieniądz, pieniądz, pieniądz.