Powitajki przy kawie 71

31 lipca 2022 10:43 / 1 osobie podoba się ten post
Anka1

Dzień dobry :-) ostatnie popołudnie w pracy,jutro wolne więc się będę pakować.Nad ranem w poniedziałek mam busa .Na razie nie myślę o powrocie ,muszę odpocząć. Pół roku pracy w Szwajcarii  prawie bez przerwy, to będzie dość. Teraz pol roku w domu:lol3: tak powiedziałam mężowi a on coś nie dowierza w moje deklaracje:chaplin:
Pozdrawiam wszystkich serdecznie nie przemęczajcie się .Odezwę się z domku:chaplin::-):radosc1::radosc1::radosc1:

zasłużyłaś 
31 lipca 2022 11:02 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Cześć Wam ?Co macie do wymiany??Tylko poważnie ?

Może garść chrustu? ??
31 lipca 2022 17:02 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Może garść chrustu? ??

E tam garść, przyczepka conajmniej 
01 sierpnia 2022 07:40 / 4 osobom podoba się ten post
dziendoberek wszystkim 
pierwszy dzionek sierpnia , troche popadalo , cos mi sie trudno dzis wstalo 
kawusia i do pracy 
01 sierpnia 2022 08:53 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Sierpień start ! Wszystkim spokojnego dnia i cajegi tygodnia. 
01 sierpnia 2022 08:56 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry cieplutko, słonko świeci,lato w pełni. Wszystkim spokojnego dnia życzę i wiele powodów do radości 
01 sierpnia 2022 10:14 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry! Dzisiaj  1.08.pamiętamy o rocznicy  powstania  warszawskiego Szwajcaria również dzisiaj ma święto  narodowe I ja nam  małą  rocznicę Życzę wszystkim miłego i  spokojnego dnia
01 sierpnia 2022 10:18 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzień dobry! Dzisiaj  1.08.pamiętamy o rocznicy  powstania  warszawskiego :flaga Polski1:Szwajcaria również dzisiaj ma święto  narodowe :kwiatek dla ciebie2:I ja nam  małą  rocznicę :taniec2:Życzę wszystkim miłego i  spokojnego dnia:-)

Cześc, ja pamiętam o tej rocznicy! Ważna data w historii. O 17 uczcze święto minutą ciszy! 
01 sierpnia 2022 10:44 / 3 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Cześc, ja pamiętam o tej rocznicy! Ważna data w historii. O 17 uczcze święto minutą ciszy! 

01 sierpnia 2022 11:12 / 4 osobom podoba się ten post
Witam i pozdrawiam, życząc miłego dnia
Spokój, syn z Zurychu coś tam w ogrodzie robi, siostra z Pflegedienstu zajmuje się dziadkiem, ja już ugotowałem treściwy żurek, bo na polskich składnikach. Po obiedzie 11adę z synem do Aldika w sąsiednim mieście na zakupy. Czas fajnie mija.
Damessa, jakakolwiek to okazja,  dla Ciebie
01 sierpnia 2022 13:02 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w pierwszy poniedzialek sierpnia.Wczorajszą niedzielę przebimbalismy prawie calą w pozycji horyzontalnej-może trochę mniej, ale dużo i to na dodatek ze znajomymi
Dziś juz nie tak slonecznie jak było wczoraj, rano zbieralo sie na opady ,ale się nie nazbierało-po południu ma popadać. Przyda się, a potem moze sobie iść :) Zaczynam się już pakować na sobotni wyjazd, bo jadę na 3 mce z hakiem i muszę to zrobic przemyślanie.
Damessie z okazji jej swięta wszystkiego naj , jak i każdej/mu z nas w te dni ktore byly szczególnie ważne w naszym życiu .
Dobrego dnia :)
01 sierpnia 2022 13:10 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Cześc, ja pamiętam o tej rocznicy! Ważna data w historii. O 17 uczcze święto minutą ciszy! 

Polecam poświęcic godzinkę, aby odsłuchać ten koncert na żywo poświęcony Powstaniu Warszawskiemu wlaśnie.
 
;list=RDpXnM-Jn-eLY&start_radio=1" target="_blank" rel="noopener">
 
Coś ciężko trybi. Kto chce wysluchac, to proszę wyszukac po obrazku.
01 sierpnia 2022 14:09 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Witam i pozdrawiam, życząc miłego dnia:chaplin:
Spokój, syn z Zurychu coś tam w ogrodzie robi, siostra z Pflegedienstu zajmuje się dziadkiem, ja już ugotowałem treściwy żurek, bo na polskich składnikach. Po obiedzie 11adę z synem do Aldika w sąsiednim mieście na zakupy. Czas fajnie mija.
Damessa, jakakolwiek to okazja, :kwiatek dla ciebie: dla Ciebie:-)

01 sierpnia 2022 14:12 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzień dobry w pierwszy poniedzialek sierpnia.Wczorajszą niedzielę przebimbalismy prawie calą w pozycji horyzontalnej-może trochę mniej, ale dużo :-) i to na dodatek ze znajomymi :lol2:
Dziś juz nie tak slonecznie jak było wczoraj, rano zbieralo sie na opady ,ale się nie nazbierało-po południu ma popadać. Przyda się, a potem moze sobie iść :) Zaczynam się już pakować na sobotni wyjazd, bo jadę na 3 mce z hakiem i muszę to zrobic przemyślanie.
Damessie z okazji jej swięta wszystkiego naj , jak i każdej/mu z nas w te dni ktore byly szczególnie ważne w naszym życiu .
Dobrego dnia :)

01 sierpnia 2022 16:31 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo i bardzo słonecznie. Tak jak pisała Tina, 9 dni  i choróbsko poszlo sobie precz,jakby nigdy nic. Jak niespodziewanie i nagle się pojawiło, tak  też odeszlo. Od soboty jestem w Gdańsku, wnuk tak absorbujący ,ze pisać nie ma kiedy. Pogoda plażowa, więc plażing w Sopocie drugi dzień, smaczne jedzonko i odpoczynek. Z tym ostatnim  trochę gorzej, tylko aktywnie z bardzo aktywnym trzylatkiem 
Jutro powrót do domu, dzieci zostają do piątku. 
Damessa, wielu jeszcze pięknych rocznic a wszystkim dobrego dnia