Powitajki przy kawie 71

27 lipca 2022 12:59 / 7 osobom podoba się ten post
Witam i pozdrawiam z domu
Za dwa dni o tej porze będę w trasie. Póki co, wykorzystuję jeszcze ostatnie godziny w domu. Wczoraj zadzwonił syn podopiecznych, który mieszka w Szwajcarii. W piątek przyjedzie córka, mieszkająca w innej miejscowości, a w poniedziałek on sam. Wszyscy czekają... 
Jutro pakowanko, jeszcze wyjazd do miasta parę spraw załatwić, a po południu planuję wyjazd na basen do Czech, o ile pogoda dopisze. A ma dopisać. Dzisiaj mieliśmy jechać, jednakże najświeższe info meteorologów wymusiły na mnie zmiany planów na dzisiejsze popołudnie.
Ludkowie, odpoczywajcie na urlopach, a Ci co w pracy, nie przemęczajcie się. Dochodzącym do zdrowia życzę wytrwałości.
Pa
 
28 lipca 2022 07:56 / 6 osobom podoba się ten post
dzien doberek wszystkim w sloneczny poranek 
zaraz na zakupy , babunia pod prysznic i zaczynamy dzionek 
28 lipca 2022 09:25 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Po wczorajszym trwającym do północy grillu z tańcami  u nas na tarasie głową nie boli więc jest Ok. 
Słońce już grzeje , kawa jest  będzie dobrze. 
Wszystkim spokojnego dnia . 
28 lipca 2022 17:41 / 4 osobom podoba się ten post
Witajcie Kochani już nie wiem gdzie szukać, może ktoś ma wiedzę gdzie w Szczecinie wypozyczę lub odkupie rower stacjonarny rehabilitacyjny
28 lipca 2022 19:11 / 6 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór 
Tak mi tu jest sielsko, anielsko, że pisać czasu brak, ale pamiętam o Was i bacznie Was obserwuję 
Miłego wieczoru wszystkim życzę 
28 lipca 2022 19:12 / 2 osobom podoba się ten post
Gosiak54

Witajcie Kochani już nie wiem gdzie szukać, może ktoś ma wiedzę gdzie w Szczecinie wypozyczę lub odkupie rower stacjonarny rehabilitacyjny

Jeśli przeszukalas sklepy medyczne i nic nie znalazłas, to zobacz w Decathlonie. Mają wypożyczalnie. Ale najszybciej cos kupisz na OLX-sie. Rozumiem, że o rower nie np o rotor chodzi.
28 lipca 2022 20:58 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Dobry wieczór :buziaki2:
Tak mi tu jest sielsko, anielsko, że pisać czasu brak, ale pamiętam o Was i bacznie Was obserwuję :smiech3:
Miłego wieczoru wszystkim życzę :najlepszego2:

Wszelki duch Kika  Ale się zlękłam
Podglądaj kochana, błędów robić nie będziemy
29 lipca 2022 06:40 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Ostatni piątek i weekendu lipca. Oj szybko zleciał ten miesiąc. I cały byłam w domu  
Za oknem już słoneczko grzeje . Wam życzę spokojnego i dobrego dnia . 
29 lipca 2022 07:58 / 5 osobom podoba się ten post
witam wszystkich 
i zycze milego piatku 
29 lipca 2022 08:37 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo w słoneczny, piątkowy poranek. Jakoś przeczołgałam się przez ten ostatni tydzień. Nie będę udawała gierojki i nie powiem że czuję się świetnie. Ale jest dobrze, chociaż kiedy wczoraj wyszłam na spacer, czułam jak drżą mięśnie nóg. Dzisiaj dalej będę się "rozchodzić" a jutro wyjazd do Gdańska. Przy wnusiu zapomnę o tym,że "tu mnie boli, tu mnie koli "?.
Dobrego dnia Wam życzę, w pracy i na urlopach 
29 lipca 2022 10:17 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ! Życzę miłego dnia 
29 lipca 2022 10:23 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Jeśli przeszukalas sklepy medyczne i nic nie znalazłas, to zobacz w Decathlonie. Mają wypożyczalnie. Ale najszybciej cos kupisz na OLX-sie. Rozumiem, że o rower nie np o rotor chodzi.

Dzięki 
29 lipca 2022 14:11 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry na szybciocha
30 lipca 2022 07:02 / 5 osobom podoba się ten post
Witam.  Za oknem pochmurno a i w nocy deszcz padał. 
Wszystkim spokojnego dnia i w pracy i w domu. 
30 lipca 2022 07:59 / 4 osobom podoba się ten post
dzien dobry opiekunkowo 
cos to pochmurane dzisiaj  
no nic kawusia i do pracy