Powitajki przy kawie 71

30 lipca 2022 08:16 / 6 osobom podoba się ten post
Napisałam sie i post chyba zabrał ten bocian , ktory mnie podrzucił. Nie przyszlam normalnie na świat, bo kto to slyszał, żeby zrzędzic, bo mąz odpalil kosiarkę o 7 rano :). Poza tym dzis jeszcze będzie ekipa, moze we wtorek juz skonczą. Dzieciaki tez dzis nas odwiedzą, a ja w następną sobotę juz bede w drodze do pracy. Nie chce mi się, za dobrze mi w domciu.
Miłej soboty pracującym i odpoczywającym :)
30 lipca 2022 11:23 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo! No i nastała cisza,wnuczeta pojechały do Zoo w Niemczech  a potem do swojego  domku. Dziadki leżakują i delektują się kawą. Miłego  ,spokojnego dnia życzę nam wszystkim 
30 lipca 2022 13:12 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  ostatnie popołudnie w pracy,jutro wolne więc się będę pakować.Nad ranem w poniedziałek mam busa .Na razie nie myślę o powrocie ,muszę odpocząć. Pół roku pracy w Szwajcarii  prawie bez przerwy, to będzie dość. Teraz pol roku w domu tak powiedziałam mężowi a on coś nie dowierza w moje deklaracje
Pozdrawiam wszystkich serdecznie nie przemęczajcie się .Odezwę się z domku
30 lipca 2022 14:17 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Dzień dobry :-) ostatnie popołudnie w pracy,jutro wolne więc się będę pakować.Nad ranem w poniedziałek mam busa .Na razie nie myślę o powrocie ,muszę odpocząć. Pół roku pracy w Szwajcarii  prawie bez przerwy, to będzie dość. Teraz pol roku w domu:lol3: tak powiedziałam mężowi a on coś nie dowierza w moje deklaracje:chaplin:
Pozdrawiam wszystkich serdecznie nie przemęczajcie się .Odezwę się z domku:chaplin::-):radosc1::radosc1::radosc1:

Spokojnej drogi do  i super urlopu 
30 lipca 2022 14:42 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Dzień dobry :-) ostatnie popołudnie w pracy,jutro wolne więc się będę pakować.Nad ranem w poniedziałek mam busa .Na razie nie myślę o powrocie ,muszę odpocząć. Pół roku pracy w Szwajcarii  prawie bez przerwy, to będzie dość. Teraz pol roku w domu:lol3: tak powiedziałam mężowi a on coś nie dowierza w moje deklaracje:chaplin:
Pozdrawiam wszystkich serdecznie nie przemęczajcie się .Odezwę się z domku:chaplin::-):radosc1::radosc1::radosc1:

Szczęśliwej podróży i miłego wypoczynku bo zabawa Ci się już kroi i to jaka 
30 lipca 2022 14:44 / 5 osobom podoba się ten post
Cześć Wam ?Co macie do wymiany??Tylko poważnie ?
30 lipca 2022 14:46 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Napisałam sie i post chyba zabrał ten bocian , ktory mnie podrzucił. Nie przyszlam normalnie na świat, bo kto to slyszał, żeby zrzędzic, bo mąz odpalil kosiarkę o 7 rano :). Poza tym dzis jeszcze będzie ekipa, moze we wtorek juz skonczą. Dzieciaki tez dzis nas odwiedzą, a ja w następną sobotę juz bede w drodze do pracy. Nie chce mi się, za dobrze mi w domciu.
Miłej soboty pracującym i odpoczywającym :)

Prześcignę Cie będę we wtorek ?
30 lipca 2022 14:49 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzień dobry Opiekunkowo! No i nastała cisza,wnuczeta pojechały do Zoo w Niemczech  a potem do swojego  domku. Dziadki leżakują i delektują się kawą. Miłego  ,spokojnego dnia życzę nam wszystkim :-)

Od kawy się zaczyna A jak już leżakujecie to tylko chwila?
30 lipca 2022 15:14 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Od kawy się zaczyna :hihi:A jak już leżakujecie to tylko chwila?

Taaaaa....
30 lipca 2022 15:45 / 3 osobom podoba się ten post
Witam i pozdrawiam z wioski niedaleko Heidelbergu, będącej siedzibą gminy
 

 
Teraz jest upalne popołudnie.
Teren poznałem, z córką PDP byłem w mięsnym, w piekarni i w spożywczaku... Wszędzie mnie przedstawiała 
Córka zrobiła spaghetti, wyborne... Tyle tylko, że dziadek tyci tyci zjadł, a babcia spała i nie jadła. Nawet gdy wstała, nie jadła. Z piciem, jak widzę, też ma problemy. Trzeba będzie ją dopingować. 
Spokojne miejsce. Co tydzień pojadę do miasta, do jednego, do drugiego, wszak "tyket" ważny i w sierpniu . Tylko dziewieć ojro. Wiecie o tym zresztą. 
31 lipca 2022 08:05 / 4 osobom podoba się ten post
WITAM W OSTATNI DZIONEK LIPCA 
milej i spokojnej niedzieli 
31 lipca 2022 08:40 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  pięknej niedzieli życzę wszystkim 
31 lipca 2022 08:53 / 3 osobom podoba się ten post
Witam.  Mokro i chłodno po nocnej burzy . Wszystkim spokojnej niedzieli. 
31 lipca 2022 09:08 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry!
31 lipca 2022 10:41 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Cześć Wam ?Co macie do wymiany??Tylko poważnie ?

Wymienię pół kilo biżuterii na 5 ton węgla 
Ostatnio z koleżanką się śmiałyśmy, że i tego typu ogłoszenia mogą się pojawić.
 
Dzień dobry wszystkim 
Druga niedziela na zleceniu mija mi spokojnie? ? rano wystroiłam się jak stróż w Boże Ciało i nie wiem na co liczyłam?, że to przekona Józka do pójścia że mną na spacer? Niestety efekt osiągnęłam przeciwny, bo Józek zaparł się nogami i rękami ? czyli ani drgnął na swoim łóżu i o żadnym spacerze nie było mowy.. Za to ja w odwecie i na złość Józkowi po obiedzie idę nad jezioro i nawet jakby chciał, to go nie zabiorę ?
Pozdrawiam z Bawarii i życzę miłej i spokojnej niedzieli