Powitajki przy kawie 71

10 sierpnia 2022 11:06 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie,w piatek dolaczam do Opiekunkowa.Wracam na stare smieci.Chlodu życzę i dbajcie o siebie.
10 sierpnia 2022 11:40 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, juz na posterunku . Wszystko gra jak trzeba, Spitex robi to co ma zakontraktowane, dziadek "drugie danie" załatwia sam tylko trzeba go zaprowadzić do toalety i w jego twórczosci specjalnie babrać się nie muszę. I dobrze, bo browarka lubi wypić, to efekty specjalne mogą przyprawić o ból głowy  Ale póki co czuje się dobrze, tak że dziś na luzaku kawa z Ireną i wieczorny spacerek po 20 stej :)
Spokojnego dnia :) 
 
10 sierpnia 2022 14:16 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam serdecznie,w piatek dolaczam do Opiekunkowa.Wracam na stare smieci.Chlodu życzę i dbajcie o siebie.

Ja też razem  z Tobą ,tzn. też w piątek 
11 sierpnia 2022 06:01 / 6 osobom podoba się ten post
Miłego dnia Kochani.Jak luknelam w prognozę na jutro tam, gdzie jadę,to najchętniej pojechala bym na Grenlandie.I tak do końca sierpnia.Trzeba będzie wytrzymac.No,to trzymajcie się i pijcie dużo wody ?☘️
11 sierpnia 2022 06:27 / 6 osobom podoba się ten post
Pomidory z rana jak śmietana ? A nie to inne  ?. W sam raz na upał bo zawierają mnóstwo elektrolitów . Dbać o siebie i zdrowo odżywiać się proszę. Do kawy zostawiam zdymotko tego co nam się rozpleniło w nieco niekontrolowany sposób ? Przyjdzie stragan otworzyć ?
Dzień dobry ⛱️

 
11 sierpnia 2022 08:01 / 5 osobom podoba się ten post
Dzien doberek wszystkim 
juz czwartek , dzionki uciekaja , tylko szkoda ze takie upaly , bo juz nie wyrabiam 
spokojnego dnia 
11 sierpnia 2022 08:10 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  No i kolejny upalny dzień przed nami. Błagam. Ja już nie mogę .  
Wam życzę spokojnego i pogodnego dnia i chłodu jeśli się da. 
11 sierpnia 2022 19:23 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Pomidory z rana jak śmietana ? A nie to inne  ?. W sam raz na upał bo zawierają mnóstwo elektrolitów . Dbać o siebie i zdrowo odżywiać się proszę. Do kawy zostawiam zdymotko tego co nam się rozpleniło w nieco niekontrolowany sposób ? Przyjdzie stragan otworzyć ?
Dzień dobry ⛱️

 

Plus u nas ogórki Na bogato .
12 sierpnia 2022 06:22 / 6 osobom podoba się ten post
Pozdrawiam Wszystkich, jestem w drodze od piątej rano..
12 sierpnia 2022 06:46 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Pozdrawiam Wszystkich, jestem w drodze od piątej rano..

Spokojnej drogi ?
12 sierpnia 2022 07:18 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Weekend start!!! 
Spokojnego dnia dla Wszystkich. 
12 sierpnia 2022 07:19 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  czas rozpocząć weekend  miłego dnia i całego długiego weekendu 
12 sierpnia 2022 08:07 / 5 osobom podoba się ten post
12 sierpnia 2022 08:20 / 6 osobom podoba się ten post
CzolemJak to dobrze że człowiek nie wchodzi w szczegóły jakiej zmywarki gospodarz domu używa Milego?
12 sierpnia 2022 08:22 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Pozdrawiam Wszystkich, jestem w drodze od piątej rano..

Szczęśliwej podróży ?Jak długo pojedziesz?