Powitajki przy kawie 71

15 sierpnia 2022 07:48 / 6 osobom podoba się ten post
Witam.  W nocy przeszła burza i deszcz też się pojawił. U mnie tutaj dziś zwykły dzień . O 10 idziemy spacerkiem na rehabilitację. Najpierw seniorka po niej senior. Potem obiad , pauza i jakoś ten dzień zleci. Wam życzę spokojnego i dobrego dnia oraz całego tygodnia. 
15 sierpnia 2022 07:48 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  przyjemnego dnia i popieram hasło Koleżanki, zalecając nie za dużo pracy 
15 sierpnia 2022 07:59 / 5 osobom podoba się ten post
Dziendoberek wszystkim 
nowy tydzien czas zaczac 
15 sierpnia 2022 09:12 / 6 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich serdecznie 
Ślub i weselisko było przednie do 6-tej rano . Czy jestem wypoczęta o to nie pytajcie
Dziś się pakuje i wylatujemy na krótki urlop A po powrocie zasilę szeregi ludu pracującego też w CH 
Pozdrawiam 
15 sierpnia 2022 09:39 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w poniedziałek
Uff, upału teraz niet...i dobrze. 
Nie padało, ale ochłodziło się. 
Dziadki śpią, obiad przygotowany, tylko załączyć potem kuchenkę. Potem jeszcze pranko, poodkurzać itd. Trzeba coś robić ?
Syn podopiecznych po południu odjechał. Zrobili sporo zakupów w Aldiku i zabrali do Szwajcarii. I dobrze, mają okazję, to dlaczego nie. 
Miłego dnia
15 sierpnia 2022 19:09 / 3 osobom podoba się ten post
Cześć 
Padało, nawet fest+ grzmoty .Chłodem powiało  Miłego jeszcze wieczoru .My po bezuchach więc Seniorka padnięta. 
16 sierpnia 2022 05:34 / 3 osobom podoba się ten post
Witam wtorkowo, dzisiaj ma być jeszcze cieplej niż wczoraj,normalnie tłuszcz mi się topi.Teraz popijam kawkę,cisza dookoła, lubię tak.
16 sierpnia 2022 06:34 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam wtorkowo, dzisiaj ma być jeszcze cieplej niż wczoraj,normalnie tłuszcz mi się topi.Teraz popijam kawkę,cisza dookoła, lubię tak.

Jaki tłuszcz? Chyba masło jak zapomnisz do lodówki schować. 
16 sierpnia 2022 06:38 / 4 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  U mnie teraz chłodno , przyjemne po wczorajszej burzy. Jeszcze na dziś zapowiadają okolo 30 stopni ale od jutra już przyjemniejsze temperatury max do 25. I świetnie. Mi wystarczy . Ja tak lubię. 
Dziś wolne bo dziadki jadą do tagespflege więc do 17 mam wolne. A co będę robić ? To się jeszcze zobaczy . Jak będzie grzało to krótki spacer i powrót do domu . Wszystkim spokojnego dnia. Kawkę zostawiam. 
16 sierpnia 2022 06:53 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Jaki tłuszcz? Chyba masło jak zapomnisz do lodówki schować. :oczko:

Dusiu, mój tłuszcz ?
16 sierpnia 2022 07:01 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Dusiu, mój tłuszcz ?

Daje smutna minę bo już Tobie coś na ten temat pisałam. 
Starajmy się akceptować siebie, takie jak jesteśmy. Grunt to być samodzielnym i niezależnym od innych ze zdrowym ciałem i głową a reszta jest nieważna. Ja też bym mogła powiedzieć, ze nam tu i tak kg extra ale się tym nie przejmuje. Dziękuję Bogu za każdy dzień i za to , że żyje po operacji i dochodzę do siebie bo różnie mogło być. Dla Piotra jesteś NAJ !!! ♥️? Jak i ja dla swojego. ,❤️❤️❤️
16 sierpnia 2022 08:06 / 3 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich we wtorek
Wczoraj przed poludniem babunia odeszla 
Wiec powoli trzeba koferek pakowac .
Milego i spokojnego dnia wam 
16 sierpnia 2022 08:09 / 3 osobom podoba się ten post
Fiore

Witam wszystkich we wtorek:przytula:
Wczoraj przed poludniem babunia odeszla :modlitwa:
Wiec powoli trzeba koferek pakowac .
Milego i spokojnego dnia wam :przytula:

16 sierpnia 2022 08:56 / 3 osobom podoba się ten post
Fiore

Witam wszystkich we wtorek:przytula:
Wczoraj przed poludniem babunia odeszla :modlitwa:
Wiec powoli trzeba koferek pakowac .
Milego i spokojnego dnia wam :przytula:

16 sierpnia 2022 11:04 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ani się obejrzałam,a już zaraz południe,dobrze że czas w pracy mija szybko wszystkim życzę fajnego dnia