Powitajki przy kawie 71

12 sierpnia 2022 09:05 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Szczęśliwej podróży ?Jak długo pojedziesz?

Tak do 19 tej...
12 sierpnia 2022 10:40 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Witam Wszystkich serdecznie i życzę miłego i spokojnego dnia 
U mnie nic się nie zmieniło, przynajmniej pogodowo 
12 sierpnia 2022 11:41 / 2 osobom podoba się ten post
Witam w piątkowe południe 
Też mamy tu ogród. I kwiaty, i owoce, i warzywa (jabłka, gruszki, jeżyny, winogrona, śliwki, mirabelki, pomidory, zioła). 
Spokojnego dzionka 
 

 

 

 
13 sierpnia 2022 05:15 / 4 osobom podoba się ten post
Doberek,witam wczesnym rankiem.Nie dość że wczoraj nie mogłam zasnąć to jeszcze obudziłam się o tak nieludzko wczesnej porze.Zeszlam tradycyjnie na dół zrobić sobie kawę,a tu Senior drepcze na dół w poszukiwaniu butelki z wodą mineralną.A to ja wczoraj byłam taka zakręcona że i owszem zabrałam mu flaszkę na górę,ale... zostawiłam w swoim pokoju ?.Dobrze że On z tych nienerwowych,,bo w innym przypadku trafiłaby mi się już zje...a od rana.A dospac muszę w przerwę,bo inaczej będę chodzić jak zombie.No to raz jeszcze doberek i nie przemeczajcie się.
13 sierpnia 2022 07:04 / 3 osobom podoba się ten post
Dziendoberek o poranku 
Czas rozpoczac dzien , kawusia sie parzy 
Dla was tez spokojnego dzionka zycze 
13 sierpnia 2022 07:37 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. 
Kawa już jest. 
Czas zacząć nowy dzień . 
13 sierpnia 2022 08:16 / 4 osobom podoba się ten post
Witam kochani, jutro od rana śpiewam Ta ostatnia niedziela...w poniedziałek do domu  Miłego dnia Wam życzę.
13 sierpnia 2022 10:19 / 4 osobom podoba się ten post
Witam w sobotę przy kawie w Heidelbergu
 

 
Życzę Wam miłego dnia ☀️☀️☀️?‍♂️
14 sierpnia 2022 06:21 / 7 osobom podoba się ten post
Doberek niedzielne.Rany, wierzyć mi się nie chce że spałam do po szóstej.Co prawda byłam długo na gorącej linii z przyjaciółką ae to i tak nie zmienia faktu że jestem wyspana.Nie chcę nikogo denerwować,ale u mnie zapowiadają dziś do 35stopni, horror.Lece na kawę,bo mi stygnie a Wy śpijcie sobie dalej-nie ma co się spieszyć.
 
14 sierpnia 2022 06:29 / 7 osobom podoba się ten post
Witam.  u mnie też dziś upał i tak jeszcze do środy. Od czwartku mają być przyjemne temperatury i dobrze bo nawet podczas pauzy nie mam ochoty iść na spacer tylko leże obok włączonego wiatraka. 
Wszystkim życzę spokojnego i pogodnego dnia. 
14 sierpnia 2022 06:32 / 6 osobom podoba się ten post
Dzien dobry opiekunkowo 
Nocka zaliczona  nie wyspalem sie   
Babunia dostala morfinke , pod znakiem zapytania czy do jutra dociagnie 
Kawusia sie robi , czas rozpoczac dzionek
spokojnego dnia wszystkim 
14 sierpnia 2022 07:30 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry czas na śniadanko i kawusie, a później trzeba będzie też trochę popracować. Spokojnej niedzieli życzę wszystkim 
14 sierpnia 2022 09:21 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień doberek
Wczoraj miałam wolne cały dzień więc poszłam na nogach 1.5 km nad jezioro w celu poleżakowania i wytaplania się .Ludzi sporo ale i akurat w tym miejscu mniej kamoli w jeziorze.Dzis normalny dzień pracy więc do roboty ?Będzie kura na obiad ?Miłego dnia ?
14 sierpnia 2022 15:25 / 4 osobom podoba się ten post
Joanna1983

Witam kochani, jutro od rana śpiewam Ta ostatnia niedziela...w poniedziałek do domu :slodki krolik: Miłego dnia Wam życzę.

Jeszcze dwie mi zostały i znów urlop 
Witam Wszystkich serdecznie i życzę miłego popołudnia 
15 sierpnia 2022 06:04 / 5 osobom podoba się ten post
Witam lekko pochmurnie i jeszcze bez kawy.Trzeba jakoś zacząć ten nowy tydzień.Zgodnie z haslem-nie przemeczajcie się ?