Powitajki przy kawie 71

15 lipca 2022 06:16 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam serdecznie, super motto Damessa .Ja jednak myślę o jutrze,bo będę o tej porze czekała na busa ?? .Dzisiaj jeszcze zakupy dla Seniorów i dla siebie na podróż.Potencjalna zmienniczka odpadła jednak wczoraj w rozmowie z Córką.Moim zdaniem,skromnym,uwazam,ze maja zbyt wygorowane wymagania co do znajomosci języka no i Senior chce Panią über 50 ?.Ja też mam tu problem nawet po tych kilku tygodniach,bo Oni praktycznie mówią platschdeutsch i stale napominam , że ze mnie żadna germanistka i dialektu nie nauczę się za diabla.Nic,jak grochem o ścianę.Teraz Seniorzy zostaną sami,bo firma...szuka?. Miłego, bezstresowego piatku☕???

No to ,,przekazanie " szteli masz z głowyZazdraszczam...
15 lipca 2022 07:31 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Hej! Ja dzisiaj pierwsza Was przywitam życząc miłego dnia :buziaki2:

Racja, życie jest piękne i dorzucę, że lenistwem , jak wskazuje obrazek jest lepiej walczyć na czymś miękkim 
Ale jutro samo o nas myśli, więc z pewnych względów lepiej je ubiec . No i piękne są tylko te dni których jeszcze nie znamy :)
Dzień dobry Wszystkim :) 
15 lipca 2022 07:33 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam serdecznie, super motto Damessa .Ja jednak myślę o jutrze,bo będę o tej porze czekała na busa ?? .Dzisiaj jeszcze zakupy dla Seniorów i dla siebie na podróż.Potencjalna zmienniczka odpadła jednak wczoraj w rozmowie z Córką.Moim zdaniem,skromnym,uwazam,ze maja zbyt wygorowane wymagania co do znajomosci języka no i Senior chce Panią über 50 ?.Ja też mam tu problem nawet po tych kilku tygodniach,bo Oni praktycznie mówią platschdeutsch i stale napominam , że ze mnie żadna germanistka i dialektu nie nauczę się za diabla.Nic,jak grochem o ścianę.Teraz Seniorzy zostaną sami,bo firma...szuka?. Miłego, bezstresowego piatku☕???

Jutro będziesz już domku, a oni niech się martwią . Taka kolej rzeczy i podział ról 
15 lipca 2022 07:47 / 3 osobom podoba się ten post
Byĺam przywitać pola i  las
 
15 lipca 2022 08:02 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Wam  ?
Kawy mi potrzeba dziś. 
15 lipca 2022 08:02 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Byĺam przywitać pola i  las:-)
 

Pieknie?
15 lipca 2022 08:18 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dzień dobry Wam  ?
Kawy mi potrzeba dziś. 

A co? było  halowanie?
15 lipca 2022 08:31
Damessa

A co? było  halowanie?

Ok.już doczytałam...
15 lipca 2022 09:37 / 3 osobom podoba się ten post
Dobrego piątku dla wszystkich! :) 
15 lipca 2022 10:23 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Dobrego piątku dla wszystkich! :) 

Wzajemnie 
15 lipca 2022 14:24 / 3 osobom podoba się ten post
15 lipca 2022 14:28 / 1 osobie podoba się ten post
Anka1

O,moje klimaty ??️?. Pięknie tam.
15 lipca 2022 14:28 / 2 osobom podoba się ten post
15 lipca 2022 14:29 / 1 osobie podoba się ten post
Śliczny ten sznaucer 
Spacerujemy po lesie
15 lipca 2022 14:29 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

O,moje klimaty ??️?. Pięknie tam.

Zgadzam się ,to wioska ale piękny krajobraz