Powitajki przy kawie 71

16 lipca 2022 14:02 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Witam i serdecznie pozdrawiam w sobotę:moje_wakacje::smiech3::buziaki2:
A śmieję się dlatego, że pogody na kąpiel w jeziorze nie ma :nerwowy::smiech2:
Odpoczynek jednak jest, na luzie. 
Za chwilę terytorialsi na rynku mają przysięgę, jacyś oficjele się zjadą. Może i szefa narodu ujrzę? i go przywitam skandując Ja-ro-sław ?
Póki co, życzę wszystkim spokojnego i dobrego dnia. Nie przemęczajcie się:kwiatek dla ciebie2:
 

Hej hejWitam
16 lipca 2022 14:06 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Wczoraj chciałem za kolano ją potrzymać, zostałem jednak skarcony przez żonę :smiech3:
Warum? Ich weiss nicht ?

Jak to nie wiesz, dba o Ciebie, szukasz zimnych kolan czy co?
16 lipca 2022 14:12 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim .Rano nie mogłam się wyrobić z wszystkim.Ale już przerwa do kolacji.Potem spacer z seniorem  i piesem
I finito basta 
Pozdrawiam ?
 
 
16 lipca 2022 20:58 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Jak to nie wiesz, dba o Ciebie, szukasz zimnych kolan czy co?:lol3:

Może smakowitych zimnych nóżek szuka kolega ??
16 lipca 2022 21:31
Konwalia08

Może smakowitych zimnych nóżek szuka kolega ??

Ale Ty jesteś domyślna Konwalijko ???
17 lipca 2022 08:55 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry! Mój ostatni  dzień, na tym  turnusie.Mam nadzieję  tu wrócić  za 6 tygodni,ale jaki  scenariusz napisze  życie? Ktoz to wie ...Pozdrawiam  Was  kochani, tych w pracy i tych na urlopach
17 lipca 2022 11:09 / 2 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie z domku, byłam o 3ciej e nocy.Piotrusia już nie budzilam i wtaszczylam sama walizki na II pietro.Dodam,ze zaplacilam 25euro za nadbagaż ?☕?
17 lipca 2022 12:32 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzień dobry! Mój ostatni  dzień, na tym  turnusie.Mam nadzieję  tu wrócić  za 6 tygodni,ale jaki  scenariusz napisze  życie? Ktoz to wie ...Pozdrawiam  Was  kochani, tych w pracy i tych na urlopach:najlepszego3:

Szczęśliwie dojedź do domku, no i miłych wakacji 
17 lipca 2022 13:16 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzień dobry! Mój ostatni  dzień, na tym  turnusie.Mam nadzieję  tu wrócić  za 6 tygodni,ale jaki  scenariusz napisze  życie? Ktoz to wie ...Pozdrawiam  Was  kochani, tych w pracy i tych na urlopach:najlepszego3:

Udanego wypoczynku 
17 lipca 2022 16:09 / 1 osobie podoba się ten post
Joanna1983

Udanego wypoczynku :-)

17 lipca 2022 16:10 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Szczęśliwie dojedź do domku, no i miłych wakacji :aniolki:

17 lipca 2022 20:21 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzień dobry! Mój ostatni  dzień, na tym  turnusie.Mam nadzieję  tu wrócić  za 6 tygodni,ale jaki  scenariusz napisze  życie? Ktoz to wie ...Pozdrawiam  Was  kochani, tych w pracy i tych na urlopach:najlepszego3:

Szerokiej drogi i miłego odpoczynku z rodziną 
17 lipca 2022 20:29 / 1 osobie podoba się ten post
Anka1

Szerokiej drogi i miłego odpoczynku z rodziną :-)

18 lipca 2022 02:57 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa szczęśliwej  podróży do domu i fajnego wypoczynku życzę, wcale nie zapomniałam o Tobie takiej sklerozy nie mam, dziś jedziesz wiec życzenia mogą być też dziś??
18 lipca 2022 03:03 / 2 osobom podoba się ten post
I dzień dobry tak na marginesie bo nie śpię już od 1, 5 godz I nie tylko ja .Czekam dziś na reakcje doktora od tego zależy moje bycie tu jeszcze tydzień. Jestem zła bo?.Wam życzę jeszcze spokojnej nocki ????