Powitajki przy kawie 71

20 września 2022 07:20 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień doberek to mój ostatni tydzień pracy oby jak najszybciej zleciało i do domku wszystkim spokojnego i udanego wtorku 
20 września 2022 07:24 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry,pogoda dalej pod psem . Zimno i mokro .Takie błoto dookoła.  Pojadę do lasu i humor sobie poprawie . Trzymcie się zdrowo i nie traćcie nadzieji, że będzie lepiej 
Dobrego dnia.
20 września 2022 08:01 / 6 osobom podoba się ten post
Witam  serdecznie przy kawce
20 września 2022 08:09 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  spokojnego dzionka nam wszystkim 
20 września 2022 09:58 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Piękna pogoda, fali upałów już nie ma 
Typowo więc jesienna pogoda, aczkolwiek w kalendarzu jeszcze lato.
I mnie dosięgła choroba, ale już tak raz miałem w M., że wynik był fałszywy. Po południu zrobię sobie ponowny test, ale migdałkowy.
Dziś babcia ma 90-te urodzinki, zjadła śniadanko ze mną i z córkami. Dalej dużo wolnego.
Życzę Wam miłego i spokojnego dnia 
20 września 2022 10:09 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień dobry :chaplin::kawa1:
Piękna pogoda, fali upałów już nie ma :smiech3:
Typowo więc jesienna pogoda, aczkolwiek w kalendarzu jeszcze lato.
I mnie dosięgła choroba, ale już tak raz miałem w M., że wynik był fałszywy. Po południu zrobię sobie ponowny test, ale migdałkowy.
Dziś babcia ma 90-te urodzinki, zjadła śniadanko ze mną i z córkami. Dalej dużo wolnego.
Życzę Wam miłego i spokojnego dnia :buziaki2:

Zdrowia  życzę 
20 września 2022 10:49 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Zdrowia  życzę :aniolki:

Dzięki Żadnych objawów nie mam, ani kaszlu, ani kataru, ani gorączki. To była kwestia czasu. Ale jest dobrze?
20 września 2022 11:45 / 4 osobom podoba się ten post

 
Dostawa z kwiaciarni z okazji urodzin podopiecznej
20 września 2022 12:44 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, słonecznie ?Myślę gdzie jutro uderzyć bo dzień cały wolny. Pożyjemy zobaczymy. Seniorka zatrzymała się przy 6 kichnięciu spokojnie dojdzie do 10? Miłego dnia?  
20 września 2022 14:04 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dzień dobry, słonecznie ?Myślę gdzie jutro uderzyć bo dzień cały wolny. Pożyjemy zobaczymy. Seniorka zatrzymała się przy 6 kichnięciu spokojnie dojdzie do 10? Miłego dnia?  

Nach Zurych! Cały dzień  można  wiele  zobaczyć Pozdrawiam 
20 września 2022 20:04 / 7 osobom podoba się ten post
Witajcie wieczorową porą..
No i się zaczęło, remont mieszkania znaczy się ?. Qrcze, szkoda że nie chociaż  miesiąc wcześniej, ale cóż, sama nie zrobię to do fachowców trzeba się dostosować. Tym co po remontach to nie muszę pisać,z czym to się wiąże. Bieganie, załatwianie, każdego dnia inne projekty  w głowie. O kasie nawet nie wspominam, ale w przyszłym roku taniej raczej nie będzie.  Na dodatek remont  prawie 90 km od mojego obecnego miejsca zamieszkania ☹.
Dobrze że u przyjaciółki mogę pomieszkiwać jak jest taka potrzeba. Dom duży,to nie przeszkadzamy sobie. 
Dzisiaj po południu "posprzątałam"Jej lodówkę i nawet smaczne jadełko wyszło. Teraz juz spokojny,przyjemny  wieczór, więc zajrzałam do Was. Wiem co u kogo,u Luke więcej pauzowania niż pracy, oby choróbsko nie rozwinęło się za bardzo. A Szwajcarkom to tylko zazdroszczę, tych wycieczek (szczególnie ze wspolnych)i pięknych widoków. Cudnie tam macie!
Spokojnego wieczoru jeszcze Wam życzę  
21 września 2022 04:58 / 7 osobom podoba się ten post
Doberek srodowo,a to już połowa tygodnia.Wczoraj bylam na zakupach z Andreą, Senior pozostał na szczęście w domku.W mój ostatni dzień pracy w piątek Seniorka ma Urodziny,to zleci szybko.Jsk pogoda dopisze,to może przejdę się jeszcze do Netto lub Rewe... Zabieram się za kawę,a potem czas na portale społecznościowe,to narka.Prosze poczęstować się czymś do kawy ☕??
21 września 2022 06:51 / 7 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Środa minie tydzień zginie i oby szybko ten tydzień zleciał  bo tęskni mi się do domu.  
Wszystkim życzę spokojnego i pogodnego dnia. 
21 września 2022 06:56 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry i ja przywitam się dziś wcześniej życząc pięknego, wrześniowego dnia 
21 września 2022 07:10 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo wszystkim miłego dnia