Powitajki przy kawie 71

18 września 2022 07:55 / 5 osobom podoba się ten post
Się leży i się myśli . Dzień dobry pada sobie deszczyk pada sobie równo, na moje przesadzone hortensje i przebarwiajacy się bluszcz. Dzień dobry w dzień wolny od pracy . Spokojnej niedzieli .
18 września 2022 08:08 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  spokojnej niedzieli wszystkim 
18 września 2022 08:33 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry!
18 września 2022 08:38 / 4 osobom podoba się ten post
Spałam jak zabita i nawet trochę słońca przywiozłam tu do siebie z południa ,ale wieczory i ranki już chlodne..Dzień dobry Wam ?
18 września 2022 10:57 / 3 osobom podoba się ten post
Witam  i życzę miłego dnia 
19 września 2022 06:28 / 5 osobom podoba się ten post
Witam poniedzialkowo.Po wczorajszym dniu pełnym wrażeń marzę o spokoju dzisiaj.Wszystkim bezstresowego dnia i całego tygodnia.Spadam na kawę,bo mam leciutkie spoznienie.Narka ????☕
19 września 2022 06:58 / 5 osobom podoba się ten post
Witam.  Zaczynam 8my tydzień na tym adresie i dziękować Bogu, że już ostatni bo fizycznie ciężko nie było tylko psychicznie już czuję , że ulatuje że mnie powietrze. Jak z balonika. ?? 
Dziś rehabilitacja seniorów o 11 i 11.20 potem szybko do domu obiad też na szybko bo na 12.45 syn zorganizował logopedę dla seniorki. Nie bardzo mi to pasuje o tej porze ale te 2 poniedziałki się przemęcze. ?
Wszystkim życzę spokojnego i pogodnego dnia. 
19 września 2022 07:17 / 5 osobom podoba się ten post
Witam opiekunkowo miłego poniedziałku 
19 września 2022 07:41 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam w nowym dniu i nowym tygodniu spokoju i optymizmu życzę nam 
19 września 2022 08:56 / 4 osobom podoba się ten post
Witajcie ?
Pogodnie, oby tak dalej. Czeka mnie dziś tylko jedno zadanie. Zrobić zakupy we wsi. Jestem izolowany, haha. Córka z babcią przebywają na dole, potem dojedzie jeszcze druga córka, która też niedawno przechodziła covid. Dadzą radę. Jedynie ja jestem zdrowy. Śniadanko robię sobie u góry, bo mamy mała kuchnię. W ogóle piętro jest dobrze wyposażone dla opiekuna.
Babcia jest teraz cały czas w łóżku, bo nie ma sił wstać i jest problem z transferem. Ale córki poradzą sobie.
Ciekawa sztela i trochę smutna zarazem. Dużo wolnego, śmierć dziadka, upadek babci, teraz ten covid. Niech te dni zlecą jak najszybciej. Też uważam, żeby nie zarazić się, maseczkę na dole zakładam. Córka zresztą też. Do babci nie wchodzę, tylko córka mi mówi, co i jak.
Nieraz i takie sztele bywają. Ogólnie super dla mnie, tylko teraz ta końcówka.
Bywajcie, miłego dnia
19 września 2022 13:08 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Witajcie ?
Pogodnie, oby tak dalej. Czeka mnie dziś tylko jedno zadanie. Zrobić zakupy we wsi. Jestem izolowany, haha. Córka z babcią przebywają na dole, potem dojedzie jeszcze druga córka, która też niedawno przechodziła covid. Dadzą radę. Jedynie ja jestem zdrowy. Śniadanko robię sobie u góry, bo mamy mała kuchnię. W ogóle piętro jest dobrze wyposażone dla opiekuna.
Babcia jest teraz cały czas w łóżku, bo nie ma sił wstać i jest problem z transferem. Ale córki poradzą sobie.
Ciekawa sztela i trochę smutna zarazem. Dużo wolnego, śmierć dziadka, upadek babci, teraz ten covid. Niech te dni zlecą jak najszybciej. Też uważam, żeby nie zarazić się, maseczkę na dole zakładam. Córka zresztą też. Do babci nie wchodzę, tylko córka mi mówi, co i jak.
Nieraz i takie sztele bywają. Ogólnie super dla mnie, tylko teraz ta końcówka.
Bywajcie, miłego dnia:buziaczki:

Wyjdą z tego nie ma co się martwić na zapas.Ten obecny wirus nie jest taki agresywny . W mojej to ostatniej pracy większość chorowała i mimo tego że to przebywałam z nimi ' nos w nos" mnie to nie zaatakował.  Jak widziałam,  to wydaje mi się, że rekonwalescencja jest  gorsza niż dam przebieg choroby . Trzym się zdrowo .
19 września 2022 13:16 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .... " ciągle pada...." co gorsze zimno jak licho . Z prądem tzn z opłatami za ten luksus ciągle jakieś  pierepalki . Będzie tak jak za dawnych czasów, całą rodziną przy jednym telewizorze . I wreszcie dziadek zauważy i powie...Piotruś , aleś ty wyrósł.
Dobrego dnia .
20 września 2022 06:11 / 5 osobom podoba się ten post
Doberek wtorkowo.Po wczorajszym Armagedonie z Seniorem mam nadzieję na spokojniejszy dzień.Musze pozniej zapindalac do apteki,bo skonczyly się rękawiczki gumowe.W domu wreszcie dziala hajcung,ale oczywiście tak nastawiony, że teraz kalafiory są zimne jak diabli.Zabieram się za ciepłą kawę a Wam życzę pogodnego dnia.
20 września 2022 06:12 / 2 osobom podoba się ten post
O,rany,sorki za zdymotko ?
20 września 2022 06:52 / 5 osobom podoba się ten post
Witam.  Dziś wtorek i seniorzy niby jadą do Tagespflege. Niby,  bo  senior zapowiedział że zostaje w domu. I niech sobie zostaje ja napewno koło niego chodzić nie będę. Zupę ma z wczoraj więc będzie jadł . Ja nigdy w te dni sobie nie specjalnego nie robiłam i nie mam zamiaru.
Już już tylko odliczamy dni do wyjazdu. 
Wam życzę spokojnego i pogodnego dnia.