Powitajki przy kawie 71

21 września 2022 07:54 / 8 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich i życzę  spokojnego dzionka 
21 września 2022 08:02 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo w ten mżawkowaty, chłodny i wilgotny poranek.
Jeszcze spokojnie kawa na tarasie, kot i ptaki już nakarmione więc mruczą i świergolą radośnie. Zaraz śniadanko i dalej do działania. Po południu jadę do domu bo chce mi się do siebie, choć tutaj mi dobrze, ale wiadomo, w swoim domku najlepiej ?
Dobrego dnia Wam życzę i słońca dużo 
21 września 2022 08:52 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry dopiero wygrzebałam się z piernatow  Nie, żebym spala co to, to nie .Czytałam ,z kotami się bawiłam no i oczywiście kawkę popijam .Chłodno i buro pewnie jestem blisko Gusi .Dzisiaj skoczę pogadam z Panią , która ewentualnie mogę się zająć .Najlepiej jakby to  były nocki . Córka tej pani mieszka na stałe w J.Gorze no to trochę problem będzie miała .Dzisiaj się dowiem jak to widzi .Qrna chyba jestem uzależniona od opiekowania się do kimś .Niby mam dość a po krótkim czasie już mi się ckni .No nic jakoś muszę wyjść z tego uzależnienia .Dobrego dnia .
21 września 2022 09:54 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dzień dobry dopiero wygrzebałam się z piernatow :-) Nie, żebym spala co to, to nie .Czytałam ,z kotami się bawiłam no i oczywiście kawkę popijam .Chłodno i buro pewnie jestem blisko Gusi .Dzisiaj skoczę pogadam z Panią , która ewentualnie mogę się zająć .Najlepiej jakby to  były nocki . Córka tej pani mieszka na stałe w J.Gorze no to trochę problem będzie miała .Dzisiaj się dowiem jak to widzi .Qrna chyba jestem uzależniona od opiekowania się do kimś .Niby mam dość a po krótkim czasie już mi się ckni .No nic jakoś muszę wyjść z tego uzależnienia .Dobrego dnia .:dwa piwa:

Mleczko,to jest jedno z nielicznych dobrych uzależnień ??
21 września 2022 10:09 / 7 osobom podoba się ten post
Witam Was w dobrym nastroju
Noc u mnie spokojna, nic mnie nie boli... Z córką jedną wymyliśmy babcię, która trzyma się dzielnie
Miłego dnia 
21 września 2022 10:12 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ?Trzymajcie się ciepło?
U mnie mała zmiana planów co do wolnego, ale to wcale nie taka zła wiadomość ?
21 września 2022 10:14 / 6 osobom podoba się ten post
A tu jeszcze przyozdobiona kuchnia z okazji urodzin podopiecznej
 
21 września 2022 10:19 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

A tu jeszcze przyozdobiona kuchnia z okazji urodzin podopiecznej
 

U mnie było tak jakiś czas temu (w De)
21 września 2022 12:22 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Mleczko,to jest jedno z nielicznych dobrych uzależnień ??

No nie wiem czy to takie dobre. Kiedy kasę wydam, ta co mi w opiece z nieba spadła .
21 września 2022 13:50 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Mleczko,to jest jedno z nielicznych dobrych uzależnień ??

A ile jest tych złych? Pytam, bo robię plana i nie wiem czy mi czasu na weki starczy 
21 września 2022 14:22 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, w wolny dzionek witam się z Wami :) Tak to zabrzmiało, jakbym nie miała czasu czegokolwiek napisać, ale to nie tak. Owszem miałam, ale teraz kontakt z ludźmi jest o wiele intensywniejszy. Nie to, że o Was zapomniałam, mimo podeszłego wieku mam pamięć całkiem , całkiem-dobre i to 
Postaram się streścić co i jak -tzn jak się odbyło przejscie z 24h , na kierat- etat sorry , gdzie tyram jak zwierzę 
Oczywiście, mimo wczęsniejszych przygotowan, nie obyło się bez obaw-zwłaszcza w tych czasach ,gdzie 40-sto latkowie narzekają na starość, pomimo, ze kilka lat wczesniej wyprowadzili się od rodziców  
Mimo praktycznie zagospodarowanego czasu, jestem zadowolona, bo to było coś czego mi było trzeba. Tak, że obeszły mnie opinie, że jak tak można z wolnego( czyżby? ) ptaka w taki kierat. Ano można i był już czas odejścia od starych przyzwyczajen. Ustrukturyzowanie życia zawodowego i poczucie bycia częścią całości, to jest to. No i satysfakcja z pracy nie tylko materialna . 
Tylko za domem tęskno, ale to potrwa jeszcze kilka miesięcy zanim bedzie normalnie. Póki co się cieszę ze zdjęć i dobrych wieści z domu. Na BN pofrunę tam jak na skrzydłach. Mąż niedługo wpadnie na dni kilka przywożąc mi zimowe rzeczy , może gdzies go na wycieczkę porwę- niech się tez przyzwyczaja, że może byc pod górkę 
Spokojnej pracy życzę Wam i dobrej kasy-tak własnie ma być :) 
22 września 2022 05:52 / 8 osobom podoba się ten post
Witaski czwartkowe,ja już jedną nogą na wylocie-jutro poznym popoludniem dotrze zmienniczka,a w ogóle to Seniorka ma Urodziny i dzień zleci lajtowo.Tego życzę Wam i sobie oczywiście też ??☘️☕
22 września 2022 06:36 / 8 osobom podoba się ten post
Witam.  w czwartek życząc wszystkim spokojnego dnia. 
22 września 2022 07:07 / 7 osobom podoba się ten post
Cześć :) Już nie śpie , ale jeszcze leżę w betach  Myślę sobie jak tu wstać i zrobić sobie kawę, bo co będzie jeśli lewą nogą z lóżka wstanę ?  żartuje, nie jestem w ogóle przesądna.
Miłego dzionka, oby był spokojny i obfitował w tylko miłe niespodzianki .
 
22 września 2022 07:14 / 6 osobom podoba się ten post
Witam opiekunkowo miłego dnia i nie przemeczajcie się