Powitajki przy kawie 71

18 lipca 2022 03:55 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Damessa szczęśliwej  podróży do domu i fajnego wypoczynku życzę, wcale nie zapomniałam o Tobie takiej sklerozy nie mam, dziś jedziesz wiec życzenia mogą być też dziś?:flaga Polski::ferrari:?

18 lipca 2022 07:12 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Hej, hej Damessa :) Jesteś jeszcze tu czy już tam?
Szczęśliwej podróży 
18 lipca 2022 07:18 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w poniedziałek w którym przyjedzie tu koleżanka  przejąć berło :) Będzie pod wieczór. Sobotni wypadzik udany, nawet bardzo, niedziela też w ruchu, bo goście z daram itp. :) 
To wszystko sprawiło, że nie było mnie w matrixie czy innym onlajnie, ale to zdrowo, bo można zacząć gadać między sobą, stracić poczucie miejsca , przejść na tryb nocny,  taki lajf .
Jak sondaże wskazują częsciej na to cierpią kobiety po pięćdziesiątce dobrze wzwyż. Takie kwiatki. Muszę się strzec 
Miłego dzionka wszystkim :) 
18 lipca 2022 07:36 / 4 osobom podoba się ten post
dziendoberek opiekunkowo w poniedzialek
milego i spokojnego dzionka 
18 lipca 2022 08:18 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzień dobry w poniedziałek w którym przyjedzie tu koleżanka  przejąć berło :) Będzie pod wieczór. Sobotni wypadzik udany, nawet bardzo, niedziela też w ruchu, bo goście z daram itp. :) 
To wszystko sprawiło, że nie było mnie w matrixie czy innym onlajnie, ale to zdrowo, bo można zacząć gadać między sobą, stracić poczucie miejsca , przejść na tryb nocny,  taki lajf .
Jak sondaże wskazują częsciej na to cierpią kobiety po pięćdziesiątce dobrze wzwyż. Takie kwiatki. Muszę się strzec :lol1:
Miłego dzionka wszystkim :) 

I po co ten przytyk 
Tryb nocny się pojawił dziś bo sytuacja u mnie taka a nie inna .Senior nie śpi  długo więc i ja nie mogę, nie umiem.Czy to ważne kiedy kto czyta czy pisze ,ważniejsze co pisze. Cieszę że Ci weekend  fajnie upłynął,nigdy człowiek  nie wie co mu przyniesie dzień a co dopiero ROK nie tylko po 50tce.     
18 lipca 2022 08:35 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

I po co ten przytyk 
Tryb nocny się pojawił dziś bo sytuacja u mnie taka a nie inna .Senior nie śpi  długo więc i ja nie mogę, nie umiem.Czy to ważne kiedy kto czyta czy pisze ,ważniejsze co pisze. Cieszę że Ci weekend  fajnie upłynął,nigdy człowiek  nie wie co mu przyniesie dzień a co dopiero ROK nie tylko po 50tce.     

Konwalio- mam to do siebie, że gdybym miała zamiar coś "przytknąć", to bym to zrobiła cytując Cię, a nie gdzieś po kątach :)
Sytuację ze wstawaniem nocnym rozumiem , tzw "humor" relacyjny to nie w moim stylu-sytuacyjny wolę. A już naigrywanie się z czyjejś ciężkiej pracy jest od mojej świadomości bardzo dalekie. 
Tak, że odniosłam się do ogólnej sytuacji w internetach, gdzie ludziom się myli przebywanie między światami równoległymi.
Mam tak, że podchodzę do większości rzeczy z przymrużeniem oka, kopii o nic kruszyć nie będę, gdyż jeszcze nie odczuwam takiej potrzeby . 
18 lipca 2022 08:49 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Konwalio- mam to do siebie, że gdybym miała zamiar coś "przytknąć", to bym to zrobiła cytując Cię, a nie gdzieś po kątach :)
Sytuację ze wstawaniem nocnym rozumiem , tzw "humor" relacyjny to nie w moim stylu-sytuacyjny wolę. A już naigrywanie się z czyjejś ciężkiej pracy jest od mojej świadomości bardzo dalekie. 
Tak, że odniosłam się do ogólnej sytuacji w internetach, gdzie ludziom się myli przebywanie między światami równoległymi.
Mam tak, że podchodzę do większości rzeczy z przymrużeniem oka, kopii o nic kruszyć nie będę, gdyż jeszcze nie odczuwam takiej potrzeby . 

Przyjęłam,zrozumiałam:)
Pijemy kawusię?☕☕
18 lipca 2022 09:01 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Przyjęłam,zrozumiałam:)
Pijemy kawusię?☕☕

Proponuję kawę, gdyż do kawusi się zasiadać nie o p ł a c a 
Piję czarną, mocną. A Ty z czym chcesz?
Może ktoś jeszcze się dosiądzie? :) 
18 lipca 2022 09:23 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Proponuję kawę, gdyż do kawusi się zasiadać nie o p ł a c a :-)
Piję czarną, mocną. A Ty z czym chcesz?
Może ktoś jeszcze się dosiądzie? :) 

To się trochę przesuńcie, czarną, mocną, bez żadnych dodatkuf poproszę, chętnie w realu trochę z Wami posiedzę ?
18 lipca 2022 09:35 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo z domowych pieleszy 
Jeszcze kilka godzin ciszy i spokoju, na obiad przyjadą dzieci i zostają kilka dni u mnie. Dzisiaj przyjemnie, trochę chmur i deszcz może popada, bo od jutra chyba tylko plażing nam zostanie, nadchodzą upały. Wróciłam w czwartek, w piątek już byłam z dziećmi w Warszawie i w domu dopiero wczoraj wieczorem. Wyjazd udany bardzo, chociaż w sobotę po południu  przeskakiwaliśmy przez kałuże na nadwiślańskich bulwarach, w rytm deszczowej piosenki. Jak się odpowiednio człowiek ubierze to nie ma złej pogody ?
Wczoraj prawie cały dzień w Łazienkach Królewskich, nawet w samo południe na koncert muzyki Chopina, przy jego pomniku się załapałam. Dzieci poszły karmić wiewiórki, a ja się odchamiałam 
Zaraz biegnę po zakupy i danie na zamówienie wnuka gotować muß-zupa meksykańska. Nawet mi pasuje bo nie trzeba myśleć co na drugie ?
Dobrego dnia Wam życzę, niech czas w pracy  szybko leci a tym,którzy na urlopach, niech dzień nie ma końca. 
Trzymcie siem i do następnego poczytania czy popisania 
18 lipca 2022 09:42 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Hej, hej Damessa :) Jesteś jeszcze tu czy już tam?
Szczęśliwej podróży :kwiatek dla ciebie2:

W drodze 
18 lipca 2022 09:43 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

W drodze :ferrari:

Szerokości i przyjemnej podróży życzę ?
18 lipca 2022 09:48 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Szerokości i przyjemnej podróży życzę ?

Jest dobrze  jedziemy we 3 a  jedna  za chwilę  wysiada  w Niemczech 
18 lipca 2022 10:14 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

To się trochę przesuńcie, czarną, mocną, bez żadnych dodatkuf poproszę, chętnie w realu trochę z Wami posiedzę ?

Tak bez żadnych to nie da rady .A buziacki ? 
18 lipca 2022 11:36 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Tak bez żadnych to nie da rady .A buziacki ? :-)

?hahaha, o buziackach nawet nie wspomniałam, tos to ocywista ocywistość?
Jesce Was uściskom jak chceta