Powitajki przy kawie 71

18 lipca 2022 11:41 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Proponuję kawę, gdyż do kawusi się zasiadać nie o p ł a c a :-)
Piję czarną, mocną. A Ty z czym chcesz?
Może ktoś jeszcze się dosiądzie? :) 

Mleko bez laktozy poproszę, może być słodzik jedna tableteczka  ?
18 lipca 2022 11:48 / 2 osobom podoba się ten post
A teraz o radę proszę, Senior ma cewnik od wczoraj wieczora nic nie ścieka do worka tylko się leje normalnie mimo że nadal jest w środku .Dobrze że mam pampersy i dziś córka kupiła jeszcze dodatkowo wkładki  Czemu tak się zadziało???Mieliście tak? Nie wiem nie mam doświadczenia w tym .Dziś poszedł mocz do analizy Na mój gust to chyba trzeba szybko założyć nowy ? a może nie... 
Raz tylko miałam dziadka z cewnikiem ale to było dawno i nic się nie działo. 
18 lipca 2022 12:17 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A teraz o radę proszę, Senior ma cewnik od wczoraj wieczora nic nie ścieka do worka tylko się leje normalnie mimo że nadal jest w środku .Dobrze że mam pampersy i dziś córka kupiła jeszcze dodatkowo wkładki  Czemu tak się zadziało???Mieliście tak? Nie wiem nie mam doświadczenia w tym .Dziś poszedł mocz do analizy Na mój gust to chyba trzeba szybko założyć nowy ? a może nie... :bezradny:
Raz tylko miałam dziadka z cewnikiem ale to było dawno i nic się nie działo. 

Pewnie sie cewnik zapchał. Musi zadziałac urologiczna, albo lekarz. Bo jak bokami ścieka, to pęcherz nie musi się do konca oprózniać. Dyskomfort dla dziadka i realna groźba infekcji. 
18 lipca 2022 16:40 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Pewnie sie cewnik zapchał. Musi zadziałac urologiczna, albo lekarz. Bo jak bokami ścieka, to pęcherz nie musi się do konca oprózniać. Dyskomfort dla dziadka i realna groźba infekcji. 

Będzie nowy sprzęt w czwartek. A dziś tabsy na spanie
18 lipca 2022 21:20 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Będzie nowy sprzęt w czwartek. A dziś tabsy na spanie:modlitwa:

Trzymam kciuki, żeby zadziałały jak należy i żebyś wreszcie wypoczęła . Tak będzie , nie inaczej. 
19 lipca 2022 07:32 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Irena już od 7.15 zaanektowała kuchnię i przygotowuje śniadanie. Będzie tego dużo, chyba pękniemy :)
Ale może niepotrzebnie się nakręcam, bo we trójkę poradzimy sobie ze wszystkim 
Zostawiam kawę , starczy dla wszystkich .
19 lipca 2022 07:47 / 2 osobom podoba się ten post
witam wszystkich we wtorek
dzisiaj upal ma sie lac z nieba wiec pic wode na zapas i nie wychodzic na sloneczko
19 lipca 2022 08:25 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień  dobry Wam Niczego nie jest za dużo ani korali ani kapelusza ani też czerwonego koloru tylko że wody dla ochłody brak bo te bąbelki to nie mineralna  .?Miłego ?
19 lipca 2022 08:36 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Trzymam kciuki, żeby zadziałały jak należy i żebyś wreszcie wypoczęła . Tak będzie , nie inaczej. 

19 lipca 2022 09:34 / 1 osobie podoba się ten post
Już po śniadaniu. Oczywiście dostałyśmy alerty pogodowe od dziadka. Ach ten nasz Rudi, popilnował by nas :) Ale przy mnie jako, że posiadam chłodne spojrzenie  koleżance upał nic nie zrobi  Ale tak czy owak, po pauzie pojedziemy autem na zakupy może jakieś, czy tak pojeździć . Niech się Irena wdraża. Zostawiam coś letniego, co by nam może dziadek dzis zaśpiewał gdyby znał język polski 
20 lipca 2022 08:08 / 2 osobom podoba się ten post
dzien doberek 
kawusia jest , melduja nareszcie deszcz , wiec czekam na ochlode 
milego dnia dla was 
20 lipca 2022 08:30 / 2 osobom podoba się ten post
 Dziś już koleżanka rządzi, a ja zaraz łaskawie zejdę na dół  Czuję się jak turecki basza . No i dzis o 21 pociągiem z Bazylei do domku, domeczku  W Berlinie będzie czekał na mnie mąż. 
Tymczasem wybieram się jeszcze do Zurychu , może co w oko wpadnie . 
Dzien dobry przy kawce .
20 lipca 2022 08:38 / 2 osobom podoba się ten post
Już chciałam wparowac tu z op.....   że nikogo nie ma i cisza jak w kościele w trakcie spowiedzi wójta ?a tu taki iberaszunk nawet w odliczajkach.
Dzień dobry Wam ?
Tina szerokiej drogi i miłego pobytu chociaż krótkiego. Niech będzie miło i przytulaśnie ,nie wątpię że zawsze tak jest.   Ja też będę krótko w domu (6dni) . Podładuje baterie ?i w drogę 
Wszystkim miłego dnia o ile to ktoś jeszcze wstąpi ? 
  
20 lipca 2022 10:52 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Już chciałam wparowac tu z op.....   że nikogo nie ma i cisza jak w kościele w trakcie spowiedzi wójta ?a tu taki iberaszunk nawet w odliczajkach.
Dzień dobry Wam ?
Tina szerokiej drogi i miłego pobytu chociaż krótkiego. Niech będzie miło i przytulaśnie ,nie wątpię że zawsze tak jest.:flaga Polski:   Ja też będę krótko w domu (6dni) . Podładuje baterie ?i w drogę 
Wszystkim miłego dnia o ile to ktoś jeszcze wstąpi ? 
  

Dzięki :) a przytulaśnie jest, bo mąż jest człowiekiem, który działa na mnie kojąco- na ogół , bo tez jakas tam różnica  zdan bywa. Normalne. A u mnie jest tylko szorstka otoczka, a serce "miątkie "  Grunt , żeby komunikacja działała i u nas tak jest. Kocham powroty. Już czuję górnym wiatrem jutrzejszą poranną kawę w Polsce . Smakuje najbardziej. 
Myslę, że będą tu częsciej  wstępować  tylko z urlopów wrócą .
 
 
 
 
21 lipca 2022 08:02 / 5 osobom podoba się ten post
Witam.  Urlopowy - chorobowo.  Powoli dochodzę do siebie po operacji. Głos jest. Chrypa została i gardło pobolewa ale to da się wyleczyć . No niestety po całkowitym usunięciu tarczycy, jaki teraz miałam dochodzi do tego, że wapno się nie przyswaja i można, wejść w stan tężyczki. Na szczęście szybka interwencja on line u mojej pani  endokrynolog i już szybciutko leki odpowiednie wykupione i biorę. Mrowienie, pulsowanie i silne skurcze w nocy to nie tylko brak magnezu ale i wapnia. Leki ustawione więc powinno być coraz lepiej. 
 Plus tej operacji to to, że całkowicie mnie odrzucilo na słodycze nawet lody mi nie smakują w ten upał. Jagodzianki teściowa zrobiła nawet nie ruszyłam bo nie mam ochoty na słodkie. 
Ale już kończę mogę narzekanie. Trochę Was poczytuje. 
Tina - każde imię jest ładne jak się ładnie mówi. Moja córka ma na imię Daria. Wszyscy wołamy Dusia i każdemu się tak utarło oprócz mojej mamy, która tego nie lubi. 
Wszystkim spokojnej pracy a urlopujacym super urlopow.