Powitajki przy kawie 72

15 listopada 2022 08:00 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Kurde BYK .

Aj tam,gwiazdy bo oślepią i nie będzie bo widać 
15 listopada 2022 08:03 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Aj tam,gwiazdy bo oślepią i nie będzie bo widać :-)

Hahaha, też byki dwa 
Miało być  go oślepią i nie będzie widać ?
15 listopada 2022 08:35 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, to pospałyśmy sobie dłużej trochę . Pedepcia jeszcze w łazience, śniadanie gotowe, kawa pachnie i smakuje. 
Dzisiaj dzień pełen terminów. Najpierw fizjoterapeutka, później fryzjerka a wieczorem chór. Wtorek szybko minie i dużą część dnia, inni będą się babcią zajmować ?
Przyjemnego, pogodnego dnia, bo u mnie szaro i jeszcze mokro ma być dzisiaj  
15 listopada 2022 08:39 / 6 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, to pospałyśmy sobie dłużej trochę :-). Pedepcia jeszcze w łazience, śniadanie gotowe, kawa pachnie i smakuje. 
Dzisiaj dzień pełen terminów. Najpierw fizjoterapeutka, później fryzjerka a wieczorem chór. Wtorek szybko minie i dużą część dnia, inni będą się babcią zajmować ?
Przyjemnego, pogodnego dnia, bo u mnie szaro i jeszcze mokro ma być dzisiaj :angel3: 

A my z  PDP znów w łóżkach Dzień  bez planów, terminów  itp.Obiad wczorajszy do odgrzania . Słońce  nieśmiało wychodzi więc  przed południem  bedzie dlugi spacer. 
15 listopada 2022 09:04 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  ja po kaffce o 6 rano z Margaretki, teraz też jeszcze z pieleszy nadaję 
16 listopada 2022 04:56 / 10 osobom podoba się ten post
Witam w środę, środek tygodnia.Po nerwowej, mało co przespanej nocy, jestem totalnie zaspana-tu nawet kawa nie pomoże.Po wczorajszych wiadomościach z Polski udzielił mi się taki nastrój,nic dziwnego...Zobaczymy,co dalej,oby to był jednorazowy przypadek.Seniorka też była wczoraj jakąś taka poddenerwowana,dwa razy wychodziła mi z sypialni z telefonem w reku.Ozesz ty,myslałam, że wyjdę z siebie.A dziś po śniadaniu duszowanie,a potem kolejny dzień świra.No i zaglądanie na polską telewizję.Zycze Wszystkim spokojnego dnia.
16 listopada 2022 05:27 / 10 osobom podoba się ten post
Witam środowo
Środa minie - tydzień zginie
Moja ostatnia na tym zleceniu
Miłego dnia ludkowie i nie przemęczajcie się
16 listopada 2022 06:04 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wczoraj dostałam w kość, dzisiaj odpoczywam do południa o 14 tej wizyta u osteopatki.Po każdej wizycie śpię ok 18 tu godzin ciurliem. Wam życzę spokojnej środy i dobrego samopoczucia.
16 listopada 2022 06:41 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry środowo. Spokojnego dnia dla wszystkich.... 
16 listopada 2022 06:57 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  co za ciemności. 
 
16 listopada 2022 06:59 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Nawet do 6 godziny spałam.  bardzo długo. Dziś w planach  bo ma przyjść na 14 jakąś urzędniczka. Chyba chodzi  o podwyższenie grupy dla seniorów. No nie mój to ból. Niech ich  córka to załatwia. 
Wszystkim w miarę spokojnego dnia i samych dobrych wiadomości z Polski i ze świata. Boże czy to nie może być spokojnie? 
16 listopada 2022 07:10 / 7 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich o poranku 
Sroda dzisiaj do miasta czas na zakupy  takie moje prywatne 
milego dnia dla was 
16 listopada 2022 07:49 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  witam wszystkich i życzę spokoju oraz już tylko dobrych wieści z kraju 
16 listopada 2022 07:50 / 8 osobom podoba się ten post
Witam w środę. Konwalijka pewnie w drodze do CH.Dojedz bez przygód i powidzenia na miejscuA nam wszystkim  życzę  spokojnego dnia
16 listopada 2022 08:11 / 6 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dzień dobry wczoraj dostałam w kość, dzisiaj odpoczywam do południa o 14 tej wizyta u osteopatki.Po każdej wizycie śpię ok 18 tu godzin ciurliem. Wam życzę spokojnej środy i dobrego samopoczucia.:pije kawe:

Trzymałam wczoraj kciuki, to że dostałaś w kość to miało tak być??