Jak minął dzień 14

21 listopada 2022 17:10 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Ty mnie nie wkurzaj, jestem w Berlinie, a oni dzwonią z ofertą:nerwowy2:??:smiech3:

Zazdroszczę, słońca u mnie dzisiaj też nie brakowało, ale zimno,brrr,tylko 2st 
21 listopada 2022 17:11 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Ty mnie nie wkurzaj, jestem w Berlinie, a oni dzwonią z ofertą:nerwowy2:??:smiech3:

Tak to bywa, na czas świąt potrzebują pewnie opiekunów. Dzisiaj miałam 3 telefony  z  różnych agencji ?
21 listopada 2022 17:16 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Ty mnie nie wkurzaj, jestem w Berlinie, a oni dzwonią z ofertą:nerwowy2:??:smiech3:

Najlepszy czas ,żeby  zachaczyć się  w CH .
21 listopada 2022 17:17 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Najlepszy czas ,żeby  zachaczyć się  w CH .:bezradny:

Wiem, ale się nie rozdwoję
21 listopada 2022 17:19 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Wiem, ale się nie rozdwoję:-(:-)

No nie....
21 listopada 2022 17:21 / 5 osobom podoba się ten post
Też zrobię sobie fotkę nad Wannsee i powiem, że jestem w sąsiednim kraju. 
Może lżej mi będzie na sercu
21 listopada 2022 17:25 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Też zrobię sobie fotkę nad Wannsee i powiem, że jestem w sąsiednim kraju. 
Może lżej mi będzie na sercu:gwizdanie::smiech2:

22 listopada 2022 14:02 / 4 osobom podoba się ten post
Przedpoludniowy plan wykonany. Po obiadku poleżane,Pedepcia drzemie albo tylko leżakuje ,a ja się zbieram i lecę do Jyska. Kocyk sobie kupię mięciusi,bo nie mam tutaj, a są  od dzisiaj duże promocje. Pozwoleństwo mam w sumie na zakup potrzebnych rzeczy, ale uzgodniłam z siostrą babci,kto ich tam wie. Niby mogę , a później powiedzą ze na "zbytki"ich kasę wydaję
22 listopada 2022 14:54 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Przedpoludniowy plan wykonany. Po obiadku poleżane,Pedepcia drzemie albo tylko leżakuje ,a ja się zbieram i lecę do Jyska. Kocyk sobie kupię mięciusi,bo nie mam tutaj, a są  od dzisiaj duże promocje. Pozwoleństwo mam w sumie na zakup potrzebnych rzeczy, ale uzgodniłam z siostrą babci,kto ich tam wie. Niby mogę , a później powiedzą ze na "zbytki"ich kasę wydaję:lol1:

22 listopada 2022 14:55 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Wiem, ale się nie rozdwoję:-(:-)

??
22 listopada 2022 17:36 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Też zrobię sobie fotkę nad Wannsee i powiem, że jestem w sąsiednim kraju. 
Może lżej mi będzie na sercu:gwizdanie::smiech2:

Bez fotki jesteś w sąsiednim kraju.
22 listopada 2022 17:37 / 4 osobom podoba się ten post
Oglądam mecz, jakoś bez emocji .
22 listopada 2022 17:50 / 4 osobom podoba się ten post
Też oglądam , nadal leżąc na dywaniku 
Dobrze że nie muszę po murawie biegać 
22 listopada 2022 17:56 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Oglądam mecz, jakoś bez emocji .

Zazdroszczę, bo ja cała w emocjach. Qrcze, końcówka taka, jakby na jedną bramkę grali, niestety na naszą 
Dobrze że Szczęsny cały czas tam gdzie trzeba. Nie wiem czy drugą połowę będę oglądać, za bardzo się denerwuję. 
Pedepcia też ogląda, chociaż nie lubi futbolu. Mam rozrywkę, co chwilę odpowiadam którzy to Polacy i  z kim grają. Straszna to choroba, pewnie ze  40 razy powtórzyłam ,a i tak nie pamięta ☹
22 listopada 2022 18:02 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Zazdroszczę, bo ja cała w emocjach. Qrcze, końcówka taka, jakby na jedną bramkę grali, niestety na naszą :-(
Dobrze że Szczęsny cały czas tam gdzie trzeba. Nie wiem czy drugą połowę będę oglądać, za bardzo się denerwuję. 
Pedepcia też ogląda, chociaż nie lubi futbolu:-). Mam rozrywkę, co chwilę odpowiadam którzy to Polacy i  z kim grają. Straszna to choroba, pewnie ze  40 razy powtórzyłam ,a i tak nie pamięta ☹

Dobrze, że nie chce iść na stadion