Jak minął dzień 14

23 listopada 2022 20:35 / 4 osobom podoba się ten post
Co tu tak cicho? Wiem, wiem, nie możecie jeszcze dojść do siebie po przegranej Niemiec z Japonią 
 
23 listopada 2022 21:53 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Co tu tak cicho? Wiem, wiem, nie możecie jeszcze dojść do siebie po przegranej Niemiec z Japonią :placze1:
 
:smiech3:

Jutro  Szwajcaria z Kamerunem..
 
?
23 listopada 2022 22:11 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Co tu tak cicho? Wiem, wiem, nie możecie jeszcze dojść do siebie po przegranej Niemiec z Japonią :placze1:
 
:smiech3:

A ja dzisiaj nie oglądałam 
Godzina mi nie pasowała, pogoda dopisała to walałam iść na spacer .
Co prawda zerkałam co jakiś czas w telefon i byłam na bieżąco. Szczerze? Cieszę się że przegrali. Nie ze względu na zawodników,ale ze wzgledu na te wszystkie komentarze w niemieckich mediach po wczorajszym meczu.  Pojechali sobie po naszej reprezentacji, szczególnie po Lewandowskim. Za bardzo pewni siebie, a nawet zarozumiali,jak przy każdych mistrzostwach zresztą. 
24 listopada 2022 06:20 / 4 osobom podoba się ten post
Niech wygra najlepszy . 
Każdy naród cieszy się ze zwycięstwa tak jak potrafi . Lepsza duma niż lizusostwo
My chcemy tylko zwycięstw nie tolerujemy porażek u kogoś, sami jakoś się wytłumaczymy .A mądrzy jesteśmy.......po szkodzie.
24 listopada 2022 09:17 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja dzisiaj nie oglądałam :-)
Godzina mi nie pasowała, pogoda dopisała to walałam iść na spacer .
Co prawda zerkałam co jakiś czas w telefon i byłam na bieżąco. Szczerze? Cieszę się że przegrali. Nie ze względu na zawodników,ale ze wzgledu na te wszystkie komentarze w niemieckich mediach po wczorajszym meczu.  Pojechali sobie po naszej reprezentacji, szczególnie po Lewandowskim. Za bardzo pewni siebie, a nawet zarozumiali,jak przy każdych mistrzostwach zresztą. 

Ale słuchałaś komentarzy po meczu Polski z Meksykiem.  Mi szkoda Niemców.oza odrobią . 
Lewandowskiego nie lubi tutaj 
 Za styl rozstania z Bayernem
 Obie strony mają za uszami 
.
Ja go też nie lubię. Przestrzelił , zdarza się najlepszym 
.
24 listopada 2022 10:14 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Ale słuchałaś komentarzy po meczu Polski z Meksykiem.  Mi szkoda Niemców.oza odrobią . 
Lewandowskiego nie lubi tutaj 
 Za styl rozstania z Bayernem
 Obie strony mają za uszami 
.
Ja go też nie lubię. Przestrzelił , zdarza się najlepszym 
.

Tak uważam, że Meksykanie musieli przeanalizowac dziesiątki karnych Lewandowskiego, bowiem liczyli się z tym, że może być w trakcie meczu rzut karny. A strzelił, jak strzelił. Szkoda, że nie w swoim stylu. Wiele gwiazd w decydujących momentach również w przeszłości nie wykorzystywało rzutu karnego. Nie on pierwszy i ostatni. Coś mi intuicja odpowiada, że z Arabami wygramy.
24 listopada 2022 10:22 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Tak uważam, że Meksykanie musieli przeanalizowac dziesiątki karnych Lewandowskiego, bowiem liczyli się z tym, że może być w trakcie meczu rzut karny. A strzelił, jak strzelił. Szkoda, że nie w swoim stylu. Wiele gwiazd w decydujących momentach również w przeszłości nie wykorzystywało rzutu karnego. Nie on pierwszy i ostatni. Coś mi intuicja odpowiada, że z Arabami wygramy.

Żadnych prześmiewczych komentarzy nie słyszałam tutaj . Presja , stres ..pech 
Ocenilu gre polskiej drużyny .., defensywa, silny mur 
 
Tak jak trener mówił , gra na obronie nie będzie piękna .. ostatnie 7inut porwali się do ataku . Może ta zmiana , Glik? Chyba 
24 listopada 2022 10:31 / 4 osobom podoba się ten post
Obrazki z Lublina . Dziś rano 
24 listopada 2022 10:32 / 4 osobom podoba się ten post
I wczoraj wieczorem 
24 listopada 2022 12:11 / 5 osobom podoba się ten post
Szwajcarja właśnie  strzeliła  bramek 1:0 
24 listopada 2022 12:12 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

I wczoraj wieczorem 

24 listopada 2022 13:28 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Żadnych prześmiewczych komentarzy nie słyszałam tutaj . Presja , stres ..pech 
Ocenilu gre polskiej drużyny .., defensywa, silny mur 
 
Tak jak trener mówił , gra na obronie nie będzie piękna .. ostatnie 7inut porwali się do ataku . Może ta zmiana , Glik? Chyba 

Widocznie oglądałyśmy inne "sendungi " i na inne portale niemieckie zaglądałyśmy ?. Prześmiewcze może nie, ale ironiczne i krytyczne ,i to taka krytyka która nie buduje a maluczkich z naszych reprezentantów robi ☹. Cóż, swoją reprezentację też nieźle po przegranej potraktowali. Zawsze z przyjemnością oglądam mecze niemieckiej reprezentacji czy kilku drużyn Bundesligi. Po meczu z Japonią było mi ich żal a wkurzam się na tych wszystkich "pismaków",tak polskich i niemieckich, dla których liczy się tylko ilość odsłon w necie czy sprzedaż pisma. 
24 listopada 2022 13:30 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Niech wygra najlepszy . 
Każdy naród cieszy się ze zwycięstwa tak jak potrafi . Lepsza duma niż lizusostwo
My chcemy tylko zwycięstw nie tolerujemy porażek u kogoś, sami jakoś się wytłumaczymy .A mądrzy jesteśmy.......po szkodzie.

?
24 listopada 2022 13:51 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Ale słuchałaś komentarzy po meczu Polski z Meksykiem.  Mi szkoda Niemców.oza odrobią . 
Lewandowskiego nie lubi tutaj 
 Za styl rozstania z Bayernem
 Obie strony mają za uszami 
.
Ja go też nie lubię. Przestrzelił , zdarza się najlepszym 
.

A ja lubię Lewego. Jako piłkarza. Za jego ambicje, pracowitość. Wpadki zdarzają się najlepszym. Sporo osób jego  nie lubi za to jak żyje poza boiskiem,za jego "gwiazdorzenie ",za chwalenie się tym co ma, jak żyje czy na co go stać. Sam robi to rzadko, a że Ania aktywna w sieci to chyba normalne,dumna mama, żona i chce się z innymi swoim szczęściem podzielić.  My sami przecież też się chwalimy, nawet Pochwalijki mamy? Porównać tego z pochwalijkami osób znanych i bogatych się nie da. Inny świat. Czy nie jest jednak tak, że jeśli ktoś, tutaj, u nas, w Opiekunkowie, ma fachowe przygotowanie, większą od nas wiedzę, jest lepiej "ustawiony", dużo  lepiej zarabia i się pochwali,to często jedziemy po nim że  się wywyższa ,innym ujmuje wiedzy czy kompetencji chociaż nic takiego nie ma miejsca a i prywatnie się nie znamy. Taka paskudna ludzka natura, zawistni jesteśmy i jak ktoś ma lepiej, to nie potrafimy się razem z nim cieszyć tylko czekamy na jego potknięcie. O,wtedy jest fajnie!
Dorotee, ta przydługa dygresja nie dotyczy Twojego posta,tak mnie jakoś naszło przy okazji powiedzenia o tym,że  ja Lewego lubię 
24 listopada 2022 14:06 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja lubię Lewego. Jako piłkarza. Za jego ambicje, pracowitość. Wpadki zdarzają się najlepszym. Sporo osób jego  nie lubi za to jak żyje poza boiskiem,za jego "gwiazdorzenie ",za chwalenie się tym co ma, jak żyje czy na co go stać. Sam robi to rzadko, a że Ania aktywna w sieci to chyba normalne,dumna mama, żona i chce się z innymi swoim szczęściem podzielić.  My sami przecież też się chwalimy, nawet Pochwalijki mamy? Porównać tego z pochwalijkami osób znanych i bogatych się nie da. Inny świat. Czy nie jest jednak tak, że jeśli ktoś, tutaj, u nas, w Opiekunkowie, ma fachowe przygotowanie, większą od nas wiedzę, jest lepiej "ustawiony", dużo  lepiej zarabia i się pochwali,to często jedziemy po nim że  się wywyższa ,innym ujmuje wiedzy czy kompetencji chociaż nic takiego nie ma miejsca a i prywatnie się nie znamy. Taka paskudna ludzka natura, zawistni jesteśmy i jak ktoś ma lepiej, to nie potrafimy się razem z nim cieszyć tylko czekamy na jego potknięcie. O,wtedy jest fajnie!
Dorotee, ta przydługa dygresja nie dotyczy Twojego posta,tak mnie jakoś naszło przy okazji powiedzenia o tym,że  ja Lewego lubię :lol1:

Ja poznałam Lewego jak grał w Dortmundzie, z Kubą Błaszczykowskim i Piszczkiem. 
Już tam nie cieszył się sympatią ani kolegów ani fanów. 
Jest chyba bardziej zamkniętym człowiekiem . Gwiazda wtedy nie był ,żony też chyba nie miał 
.
Sympatycznie było spotkać małe dziecko ma ulicy Dortmundu w koszce Kuba
Lewy nie ma takiej charyzmy.