Co dzisiaj gotujesz na obiad? 19

29 maja 2023 09:48 / 3 osobom podoba się ten post
Mięcho polędwiczki z pieczarkami, ziemniaki , buraczki czerwone polskie, sałata . Truskawki
30 maja 2023 08:34 / 3 osobom podoba się ten post
Klasyk niemiecki. Ziemniaki , szparagi z szynką i sos holenderski. Do tego sałata z sosem winegret. 
30 maja 2023 08:48 / 3 osobom podoba się ten post
Resztki zwczorajplus sałata plus truskawki
30 maja 2023 08:49 / 4 osobom podoba się ten post
Pieczyste  resztki + ziemniaki + szparagi  jak u Dusi
30 maja 2023 09:09 / 4 osobom podoba się ten post
Zupa kalafiorowa, jakieś roślinne kuleczki do niej wrzucę, jogurt. Nie chce mi się dzisiaj nic więcej gotować ale to wystarczy.,wszak my nie górnicy tylko delikatne kobietki 
30 maja 2023 09:31 / 4 osobom podoba się ten post
Ziemniaki, fasolka szparagowa i jajecznica. To dla podopiecznego. A dla siebie leczo, kotleciki rybne i bułka. 
30 maja 2023 11:06 / 2 osobom podoba się ten post
Przesyłki odebrane  aż się sie boje ta paczkę z mata otworzyć   Mam już luz , jadę na obiad do miasta . Nie wiem na co mam ochotę , zobaczę co serwują .
 
30 maja 2023 14:34 / 3 osobom podoba się ten post
"nicht einen kleiner Salat?, zdziwiła się babcia. Co miałam zrobić, zrobiłam sałatę . Już wiem, że one grüne nie ma szans 
31 maja 2023 06:52 / 2 osobom podoba się ten post
Jajko sadzone,mlode ziemniaki, szpinak .Dodatkowo  świeża, zielona fasolka. 
31 maja 2023 06:59 / 3 osobom podoba się ten post
Zupa jarzynowa albo kartoflana.  bo już zupa za mną chodzi od kilku dni. 
31 maja 2023 07:21 / 4 osobom podoba się ten post
Zrobię chłodnik z botwinki z ogórkiem i dużo koperku 
Do tego młode ziemniaczki
 
31 maja 2023 09:26 / 4 osobom podoba się ten post
Jadę na ulice zakupowa , coś tam kupię ? Może z arabskiej kuchni? Małe kuleczki mięsne w sosie jogurtowym? Sałatę i truskawki sam zrobię 
31 maja 2023 09:56 / 4 osobom podoba się ten post
Zostało nam dużo zupy kalafiorowej od wczoraj. Wyszła pyszna, pachnąca koperkiem,z przyjemnością zjemy ją dzisiaj jeszcze raz. Może placuszki z jabłkami usmażę ,bo dwa jabłka jakieś takie niewyraźne i marszczyć się zaczynają. No i oczywiście jogurt,o sokach już nie wspominam bo tutaj to po prostu "muß"
31 maja 2023 13:24 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Zostało nam dużo zupy kalafiorowej od wczoraj. Wyszła pyszna, pachnąca koperkiem,z przyjemnością zjemy ją dzisiaj jeszcze raz. Może placuszki z jabłkami usmażę ,bo dwa jabłka jakieś takie niewyraźne i marszczyć się zaczynają. No i oczywiście jogurt,o sokach już nie wspominam bo tutaj to po prostu "muß":-)

To jest jakieś nietypowe , nie lubię kalafiora .Pod żadna postacią . Zjem tylko taki sparzony, skrzypiący w zębach, innego nie uznaje . Pronowalam  wg naszego przepisu z bułeczka,w cieście smażony na glebokim  tłuszczu  z czosnkiem , nie wchodzi.Zjem jak muszę, bo nie wypada odmówić. No tak bywa ze mną .
31 maja 2023 14:28 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

To jest jakieś nietypowe , nie lubię kalafiora .Pod żadna postacią . Zjem tylko taki sparzony, skrzypiący w zębach, innego nie uznaje . Pronowalam  wg naszego przepisu z bułeczka,w cieście smażony na glebokim  tłuszczu  z czosnkiem , nie wchodzi.Zjem jak muszę, bo nie wypada odmówić. No tak bywa ze mną .

Każdy ma swoje "nielubisie",niby czemu Ty miałabyś ich nie mieć 
Ja długo przekonywałam się do brokuła