Po świętach zaopiekuj się seniorem i zyskaj więcej

17 marca 2023 11:22

W ATERIMA MED na wiosnę dostajesz więcej – po świętach zyskaj bonus 100 EURO za wyjazd w kwietniu! Biorąc udział w programie gwarancji podwyżki wynagrodzenia, zyskasz wyższą stawkę po pierwszym i kolejnym zleceniu z ATERIMA MED. Możesz rozwijać swoje kompetencje językowe, ucząc się niemieckiego z indywidualnym lektorem oraz masz możliwość korzystania z fachowej i bezpłatnej pomocy prawnika - nawet w sprawach prywatnych! W ATERIMA MED nie jesteś sam. Czerp z wiedzy ekspertów naszego Biura Medycznego podczas trudnych chwil na ofercie. W nieoczekiwanych sytuacjach wsparcia chętnie udzieli Ci nasz wieloletni praktyk.  A to nie wszystko…


W ATERIMA MED dostajesz więcej!


- nowatorski program „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej”, który gwarantuje podwyżkę podstawy - wynagrodzenia już po 1. wyjeździe,


- bonus 2x800 zł za polecenie dla Opiekuna i osoby polecanej,


- bezpieczna podróż w obie strony ATERIMA Busem,


- telefoniczne konsultacje w zakresie opieki ze specjalistą Biura Medycznego,


- specjalistyczne materiały edukacyjne,


- webinaria on-line "Profesjonalni w opiece",


- kursy językowe i indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego,


- telefoniczne dyżury "Wsparcie w trudnych chwilach",


- indywidualne porady prawne.


Po świętach wyjedź z ATERIMA MED na zlecenia 90, 60 i 42 dniowe. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej!


 


Gdzie możesz wyjechać na wiosnę?


» Po świętach zaopiekuj się mobilnym małżeństwem – seniorka jest sprawna, lubi jeździć na rowerze, w wolnym czasie chętnie słucha muzyki i chodzi do kościoła. Sama angażuje się w czynności domowe. Wykonuje codzienną toaletę. W tygodniu jeździ do dziennego domu opieki. Choruje na nowotwór piersi i demencję. Senior przeszedł złamanie biodra i na dłuższych dystansach wspiera się laską lub rollatorem. Jest samodzielny w zakresie higieny, odbywa domową rehabilitację. Opiekunka będzie miała za zadanie wspierać podopiecznych w codziennych czynnościach i zajmowaniu się domem. Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym, dla Opiekunki przeznaczony jest pokój z osobną łazienką. Do dyspozycji Internet oraz samochód. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.


» Do opieki jest spokojna seniorka, poruszająca się o balkoniku. Podopieczna stara się być samodzielna, choć potrzebuje asysty w codziennych czynnościach. Do seniorki dwa razy dziennie przychodzi Pflegedienst. W wolnym czasie podopieczna spaceruje z Opiekunką oraz czyta gazety. Seniorka choruje na demencję oraz zmaga się z inkontynencją. Zadaniem Opiekunki będzie codzienne wsparcie oraz prowadzenie gospodarstwa domowego. Warunki mieszkaniowe są dobre, dla Opiekunki przygotowany jest pokój i osobna łazienka. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.


» W kwietniu wyjedź do seniora, poruszającego się na wózku. Senior mieszka z samodzielną małżonką, która chętnie pomaga w codziennych obowiązkach, prowadzeniu domu i przygotowywaniu posiłków. Podopieczny zmaga się z demencją i chorobą nowotworową oraz inkontynencją i generalnym osłabieniem ze względu na wiek. Senior wymaga transferu. Małżeństwo to osoby komunikatywne, sympatyczne i współpracujące. Dla Opiekuna przewidziany jest osobny pokój w domu jednorodzinnym z ogrodem. Aby dowiedzieć się więcej, kliknijtutaj.


Zadzwoń pod numer +48 12 341 15 15 i zapytaj rekrutera o szczegóły. Pomożemy w wyborze dobrego zlecenia. Podpowiemy, która opcja wyjazdu będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, a także dostosujemy termin wyjazdu w kwietniu. Z bonusem za wyjazd po świętach możesz zarobić nawet do 3295 EUR za 60 dni zlecenia. Wyjeżdżaj z nami regularnie i otrzymaj gwarancję podwyżki! Brzmi dobrze, prawda?


 


Porozmawiajmy!
Zespół ATERIMA MED


* Wpis promowany.