Powitajki przy kawie 74

25 maja 2023 06:56 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Pozdrawiam i życzę spokojnego dnia 
25 maja 2023 06:56 / 7 osobom podoba się ten post
25 maja 2023 07:08 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie. 
Słońce ☀️ już za oknem świeci. Od wczesnych godzin ptaki ? też już dają koncert. 
Spokojnego dnia opiekunkowo. 
25 maja 2023 07:17 / 6 osobom podoba się ten post
Witam ! Zapowiada się piękny słoneczny dzień.Pozdrowionka dla wszystkich 
25 maja 2023 07:27 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry,obudziłam się wyspana o 6:30,w końcu słońce za oknem to i od razu się chce. Wszystkiego . Już się pogimnastykowałam i na akumacie doleżam. Za chwilę wstaję bo kawy też mi się chce. Dobrego dnia życzę 
25 maja 2023 08:20 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Dobrego dnia Wszystkim.Kawę już zaparzyłam i dalej czekanie na odpowiedź ze strony niemieckiej, choć zbytnich nadziei nie mam.

Maluda, czy Ty tylko do jednej firmy się zglosilaś? Qrcze,tyle ogłoszeń wszędzie, może spróbuj do 2-3 innych jeszcze się zgłosić?
Ciągle dzwonią do mnie z Promediki,Aterimy a wczoraj z Carring Personal czy tak jakoś. Nie pomyślałam o tym żeby powiedzieć że ja nie,ale może koleżanka by chciała. Ciebie chyba tylko krótkie wyjazdy interesują?
Nie wiedziałam że na akceptację tyle się czeka. Jak zmieniam zlecenie,to akceptuję ofertę i najpóźniej na drugi dzień mam akceptację  strony niemieckiej,a jeśli mam być pierwszą opiekunką,to nawet tego samego dnia. Firmie zależy żeby ktoś inny klienta nie złapał ?. Coś Twój koordynator chyba nie bardzo się stara 
25 maja 2023 08:24 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
Dzisiaj dalej miasto i kaffka 
25 maja 2023 08:31 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-)
Dzisiaj dalej miasto i kaffka :pije kawe::pije kawe:

Ty tam czasami pracujesz czy tylko rajzujesz?
Ja zastanawiam się nad dniem wolnym, jutro czy sobota? Chyba sobota bo ma być piękna pogoda. Będę musiała zaopatrzenie z samego rana zrobić bo poniedziałek święto. Dzisiaj na pauzie chyba polecę sandałów sportowych poszukać, zapomniałam swoje zabrać,a takie złote które wzięłam to na cały dzień biegania raczej się nie nadają chociaż takie ładne i tak je lubię . Może znajdę jakieś niedrogie to sobie fundnę 
25 maja 2023 08:39 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo 
25 maja 2023 08:44 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ty tam czasami pracujesz czy tylko rajzujesz?:-)
Ja zastanawiam się nad dniem wolnym, jutro czy sobota? Chyba sobota bo ma być piękna pogoda. Będę musiała zaopatrzenie z samego rana zrobić bo poniedziałek święto. Dzisiaj na pauzie chyba polecę sandałów sportowych poszukać, zapomniałam swoje zabrać,a takie złote które wzięłam to na cały dzień biegania raczej się nie nadają chociaż takie ładne i tak je lubię :-(. Może znajdę jakieś niedrogie to sobie fundnę :oczko1:

Pełen legal z tą 
A co do pracy to trwanik skoszony , pomidory i spółka posadzone, ziemia dosypana . Jeszcze pelargonie w donicach .
Margaretka zadowolona , śpiewamy od rany. O reszcie nie wypada pisać . 
Alle Jahre wieder blueht der weisser Flider. 
Nieder. 
25 maja 2023 08:49 / 3 osobom podoba się ten post
Wszystko wysłuchałam
,.wyogladalam wyczytałam .Prasówka rano dla mnie  musowa . Pogoda piękna, słoneczko i niebo czyste bez chmurki. Muszę podlać doniczkowe i odprowadzić auto do garażu .Dzisiaj lete  do kina , ale nie wiem na co .Należę do klubu dyskusyjnego i tytuł nie jest ważny, bo  filmy są  ambitne .Warto iść 
Dostałam tylko info, że bilety sa już zakupione . Jutro napiszę co to za cacko .Tak chodzimy raz w tygodniu w każdy czwartek ,film późno się kończy a my jeszcze tokujemu parę godzin .Ten tydzień mam wolny nie chodzę do pracy i w domu nudzi mi się .Aż żałuję, że wczoraj wysprzatalam chatę na Glanz , bo dzisiaj do  19 tej będę przelewała z pustego w próżne .
25 maja 2023 09:06 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ty tam czasami pracujesz czy tylko rajzujesz?:-)
Ja zastanawiam się nad dniem wolnym, jutro czy sobota? Chyba sobota bo ma być piękna pogoda. Będę musiała zaopatrzenie z samego rana zrobić bo poniedziałek święto. Dzisiaj na pauzie chyba polecę sandałów sportowych poszukać, zapomniałam swoje zabrać,a takie złote które wzięłam to na cały dzień biegania raczej się nie nadają chociaż takie ładne i tak je lubię :-(. Może znajdę jakieś niedrogie to sobie fundnę :oczko1:

Ooo! Sandały sportowe!!!! Też potrzebuję 
25 maja 2023 09:07 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Pełen legal z tą :pije kawe::pije kawe:
A co do pracy to trwanik skoszony , pomidory i spółka posadzone, ziemia dosypana . Jeszcze pelargonie w donicach .
Margaretka zadowolona , śpiewamy od rany. O reszcie nie wypada pisać . 
Alle Jahre wieder blueht der weisser Flider. 
Nieder. 

25 maja 2023 09:17 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Ooo! Sandały sportowe!!!! Też potrzebuję :-):super:

To se kup 
Mam w domu, nawet dwie pary,jedne takie bardziej zakryte,z "dziurami",drugie tylko paski na rzepy. Jedne i drugie mają solidne, antypoślizgowe podeszwy Jak latam do dzieci to bardzo się przydają. Ale nie zabrałam. Zapomnialam bo jeszcze pojemnika z tego typu obuwiem,z piwnicy nie przyniosłam. Dlatego jakieś tańsze chcę sobie kupić 
25 maja 2023 09:19 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

To se kup :lol1:
Mam w domu, nawet dwie pary,jedne takie bardziej zakryte,z "dziurami",drugie tylko paski na rzepy. Jedne i drugie mają solidne, antypoślizgowe podeszwy Jak latam do dzieci to bardzo się przydają. Ale nie zabrałam. Zapomnialam bo jeszcze pojemnika z tego typu obuwiem,z piwnicy nie przyniosłam. Dlatego jakieś tańsze chcę sobie kupić 

Bench ma fajne i takie zabudowane i takie rzemyki jak Scholl.Niecsa drogie