Powitajki przy kawie 74

25 maja 2023 16:40 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Gdzieś mi się zgubilaś,ja już wróciłam z sandałami. Całe 24,99 !

Zagubiłam się  bo pobiegłam do innych sklepów Sportowych  sandałów nie kupiłam ale  coś innego...
25 maja 2023 16:45 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Gdzieś mi się zgubilaś,ja już wróciłam z sandałami. Całe 24,99 !

Pewnie  leciutkie?...fajne,ja takich nie spotkalam  tylko ciężkie za ok.50 fr.Poczekam jeszcze ,gdzieś znajde
25 maja 2023 16:46 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Zagubiłam się  bo pobiegłam do innych sklepów :-)Sportowych  sandałów nie kupiłam ale  coś innego...:czerwieni sie::czerwieni sie:

Ja będę się sportować a Ty lansować 
Fajne te klapeczki,ja jakoś nie umiem w takich spacerować ?. Mam podobne tylko czarne,ale stopy moje chyba bardziej wiejskie i do miejskich klapeczek nie bardzo się nadają -uciekają mi , zsuwają się na boki, takie jakieś niewydarzone,jak mój ojciec kiedyś mawiał 
25 maja 2023 16:52 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Pewnie  leciutkie?...fajne,ja takich nie spotkalam  tylko ciężkie za ok.50 fr.:-(Poczekam jeszcze ,gdzieś znajde:super:

Bardzo leciutkie. Udało mi się bo ostatnie 37 były. Zostały tylko 40 i 41. No i takie,jakie chciałam,delikatniej wyglądają od tych droższych,typowo trekkingowych 
25 maja 2023 19:24 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

O,i dobrze i mądrze powiedziane. Ja o sądach nie pomyślałam. Jak zawsze "ja"wyszło na pierwsze miejsce :lol1:,żeby firma nie pomyślała,że może mnie olewać :oczko:

Ambitnie ? Nie sądzę żeby na firmę straszenie podziałało, ale jeśli da wiare Niemcom-wiare bo jak czytam to dowodów nie mają. W tym wypadku pozostanie wysłanie listu motywującego - tfu, monitujacego. Jak zwał tak zwał, najważniejsze aby ich to zmotywowało do wypłaty. Oby się sprawą bez problemów wyjaśniła i firma wykazała się obiektywizmem , nie tylko pazernością. Bo potem to faktycznie na dwoje babka wróżyła zwłaszcza w przypadku umów cywilnoprawnych.
26 maja 2023 06:00 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry już po kawce jestem .Wczoraj wróciłam późno , wieczór był ciepły wiec marsz z garażu do domu nawet mi się spodobał .Cóż mogę napisać o filmie ,który obejrzałam , ciężki, bardzo ciężko .To film pt " Bo się boi " Bo to imię głównego bohatera 
Nie powiem, że byłam zadowolona z seansu
A dzisiaj "Dzień Matki ," życzę wszystkim MAMOM radości i miłości ze strony dzieci .Niech relacje ułożą się jak najlepiej dla obu stron .Mama to najpiękniejsze słowo świata .
 
Dobrego dnia życzę 
26 maja 2023 06:00 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  I kolejny weekend przed nami. Wszystkim Mamom Sto lat  a tych, których już nie ma wśród nas Światełko Wieczne . Dla Wszystkich wdzięczność za to co dla nas zrobiły i robią. 
Wszystkiego Najlepszego dla nas Wszystkich. 
26 maja 2023 06:01 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dzień dobry już po kawce jestem .Wczoraj wróciłam późno , wieczór był ciepły wiec marsz z garażu do domu nawet mi się spodobał .Cóż mogę napisać o filmie ,który obejrzałam , ciężki, bardzo ciężko .To film pt " Bo się boi " Bo to imię głównego bohatera 
Nie powiem, że byłam zadowolona z seansu
A dzisiaj "Dzień Matki ," życzę wszystkim MAMOM radości i miłości ze strony dzieci .Niech relacje ułożą się jak najlepiej dla obu stron .Mama to najpiękniejsze słowo świata .
 
Dobrego dnia życzę :kwiatek dla ciebie2:

O czasami trudne są te relacje ..oj trudne. 
26 maja 2023 06:09 / 6 osobom podoba się ten post
Dzien dobry Opiekunkowo
26 maja 2023 06:16 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Myślę podobnie. Namiary na firmę ma,"walczyć"z nimi może nawet wtedy,kiedy zakończy współpracę. Ja myślałabym o tym,że trzymając się firmy która,delikatnie mówiąc,robi mi pod górkę,utwierdziłabym ich tylko w przekonaniu że nic innego znaleźć nie mogę albo nikt mnie nie chce. Jak zostanie powiedzą Jej pewnie,że kiedy sprawa się wyjaśni, wypłacą zaległe wynagrodzenie przy kolejnej wypłacie. A wtedy weź i się dolicz czy wszystko w porządku. 

Tak to wygląda jak napisałaś . Z taką firma bezwzględnie trzeba zakończyć współpracę, bo wstrzymanie wypłaty na podstawie pomówień i domysłów jest delikatnie mówiąc śmieszne. Przecież każdej z nas można wstrzymać pensje , bo coś tam się wymyśli na niekorzyść opiekunki .Firma stawia się w świetle bardzo niekorzystnym .I nie do wiary wprost , że daruja rodzinie te 9 dni pracy Kruszynki jako Geschenk . O swoje zadbają .
26 maja 2023 08:57 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam wszystkich w piękny dzień,jakim jest dzisiejsze święto, Dzień Matki 
26 maja 2023 09:44 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, słonecznie, radośnie,jak przystało w dniu święta wyjątkowego ?
Wszystkim matkom życzenia najpiękniejsze ❤️?❤️.
Wstałam dzisiaj o 7ej a tu pdp była szybsza ode mnie i zajęła już łazienkę. Ugotowałam sobie owsiankę,(pdp tylko swoje müsli),nakrylam do śniadania i poszłam się duszować. Włosy musiałam umyć. Najlepiej rano, mają czas żeby schnąć bez suszarki. Już świeża i pachnąca dołączyłam do seniorki. Dorzuciłam do naszych miseczek borówki,banana,sypnęłam zimtem i gotowe. Wzięłam łyka kawy zaparzonej przez babcię,żeby spróbować czy da się ją pić,a tu miłe zaskoczenie. Kawa aromatyczna,mocna,taka jak ma być . Pochwaliłam, pocmokałam że taka dobra,babcia pocmokała zadowolona  i też się napiła chociaż ona herbaciarka nie kawiarka. No ale zaparzyła ponad pół litra,w tej zaparzarce szklanej z tłokiem,to szkoda by było,gdyby coś się zmarnowało .
Ale jestem z siebie zadowolona,tak wcześnie a ja już tyle dzisiaj zrobiłam,w domu dopiero drugą kawę piję i to najczęściej w piżamie . A tu już nawet pflance w ogródku podlane, całe 5 konewek wody natargałam bo szlaucha niet.
Lista zakupów zrobiona, część zaraz biegnę zrobić a resztę jutro,przed udaniem się w miasto bo wolną sobotę mam.
Fajnego, radosnego, słonecznego dnia życzę 
26 maja 2023 10:30 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo zimno za oknem, dzisiaj popracuję
26 maja 2023 10:47 / 4 osobom podoba się ten post
Dobry, dobry Doroto i wszystkim  a w Monachium dużo słońca. Tak dużo, że na balkonie mam "zasłonę" , haha 
 
26 maja 2023 11:17 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) zimno za oknem, dzisiaj popracuję:pranie::odkurzanie:

Ja też dzisiaj  pracuje pranie ,podlogi,łazienka. Byłam  już u rzeźnika  po karkówkę  i żeberka.Już się  macerują na jutro.Za chwilę  obiad  i pauza  z koleżanką  z Spitex.