Powitajki przy kawie 74

25 maja 2023 09:23 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Bench ma fajne i takie zabudowane i takie rzemyki jak Scholl.Niecsa drogie

Porządne,sportowych marek,mam. Potrzebuję "na tutaj ', mogą być no name , ważne żeby wygodne były. Trekkingu uprawiać nie będę,takie na codzień chcę 
25 maja 2023 09:29 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Porządne,sportowych marek,mam. Potrzebuję "na tutaj ', mogą być no name :-), ważne żeby wygodne były. Trekkingu uprawiać nie będę,takie na codzień chcę :-)

Deichmann czeka
25 maja 2023 09:33 / 3 osobom podoba się ten post

Dziś o 11 ma przyjść specjalistka od Pflegestufe. Kurcze, oni mają pierwszą grupę, nie wiem dlaczego...skoro nie potrafią chodzić. Podopieczny kazał mi schować rolator, haha. Znam te numery, ale tu mu się nie dziwię, nie potrafi nawet przy rolatorku iść, nogi mu się uginają. Wcześniej podjedzie synowa. A potem przyjdzie Mirela tabletki do szachtelka powkładać. Pogoda nie sprzyja na spacer, ale w weekend ma być ładnie, więc chcę spacerkiem zajść na Olimpiaberg, górujące wzniesienie nad dzielnicą olimpijską. Przypomnę sobie sanatoryjne spacerki. I pomyślę o zakupie kijków. Ale w kraju 
25 maja 2023 09:46 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Deichmann czeka:-)

Właśnie do niego mam zamiar się udać 
25 maja 2023 10:13 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Właśnie do niego mam zamiar się udać :-)

25 maja 2023 11:17 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Właśnie do niego mam zamiar się udać :-)

Idziemy  razem
25 maja 2023 11:31 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Maluda, czy Ty tylko do jednej firmy się zglosilaś? Qrcze,tyle ogłoszeń wszędzie, może spróbuj do 2-3 innych jeszcze się zgłosić?
Ciągle dzwonią do mnie z Promediki,Aterimy a wczoraj z Carring Personal czy tak jakoś. Nie pomyślałam o tym żeby powiedzieć że ja nie,ale może koleżanka by chciała. Ciebie chyba tylko krótkie wyjazdy interesują?
Nie wiedziałam że na akceptację tyle się czeka. Jak zmieniam zlecenie,to akceptuję ofertę i najpóźniej na drugi dzień mam akceptację  strony niemieckiej,a jeśli mam być pierwszą opiekunką,to nawet tego samego dnia. Firmie zależy żeby ktoś inny klienta nie złapał ?. Coś Twój koordynator chyba nie bardzo się stara 

Gisia,tak z uwagi na Męża interesujanie tylkoax moesieczne zlecenia.Wlasnie dostalam druga od 3czerwca, kasa dobra no i seniorka bez rodziny naa karku.A zmienić nie chcę to bo walczę z Nimi o te niezaplacone pieniadze,a tak szukaj wiatru w polu.
25 maja 2023 12:30 / 4 osobom podoba się ten post
Dybry ?Dom , praca , praca ,dom i, grabki ,szpadel , miotła i tak mi się trochę zabylo obsługi srajtka ?. Owszem są wolne chwile gdzie mogłabym sobie parę rzeczy przyswoić , ale po co ? Ludkowie kiedyś bez teflona żyli i było gut. Poza tym jakieś bezwstydy w tych srajtkach wypisują , jeszcze mnie opęta i co wtedy ?  Żarcik, mam nadzieję że nie zramoleje do tego stopnia. Kiedyś były czasy , teraz też są, a pewne zasady powinny zawsze obowiązywać. Jeden je posiada inny mataczy, że posiada. Całkiem jak za komuny, to co się czepiać ? ? . Uff napisałam bez brylkow ?. Miłego dziona ?
25 maja 2023 12:32 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Gisia,tak z uwagi na Męża interesujanie tylkoax moesieczne zlecenia.Wlasnie dostalam druga od 3czerwca, kasa dobra no i seniorka bez rodziny naa karku.A zmienić nie chcę to bo walczę z Nimi o te niezaplacone pieniadze,a tak szukaj wiatru w polu.

Maluda, nie jest w moim stylu kogoś na siłę przekonywać, ale myślę że pozostanie w firmie która Cię paskudnie oszwabila moze być argumentem przeciw Tobie.
25 maja 2023 12:38 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Maluda, nie jest w moim stylu kogoś na siłę przekonywać, ale myślę że pozostanie w firmie która Cię paskudnie oszwabila moze być argumentem przeciw Tobie.

No i przyznam Ci rację. Koordynator powinien na głowie stawać aby jego pracownik dostał kasę i był zadowolony a nie ciągnąć go w dół na dno. Ja bym już takiej firmie nie ufała. 
25 maja 2023 13:46 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Maluda, nie jest w moim stylu kogoś na siłę przekonywać, ale myślę że pozostanie w firmie która Cię paskudnie oszwabila moze być argumentem przeciw Tobie.

Myślę podobnie. Namiary na firmę ma,"walczyć"z nimi może nawet wtedy,kiedy zakończy współpracę. Ja myślałabym o tym,że trzymając się firmy która,delikatnie mówiąc,robi mi pod górkę,utwierdziłabym ich tylko w przekonaniu że nic innego znaleźć nie mogę albo nikt mnie nie chce. Jak zostanie powiedzą Jej pewnie,że kiedy sprawa się wyjaśni, wypłacą zaległe wynagrodzenie przy kolejnej wypłacie. A wtedy weź i się dolicz czy wszystko w porządku. 
25 maja 2023 13:55 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Myślę podobnie. Namiary na firmę ma,"walczyć"z nimi może nawet wtedy,kiedy zakończy współpracę. Ja myślałabym o tym,że trzymając się firmy która,delikatnie mówiąc,robi mi pod górkę,utwierdziłabym ich tylko w przekonaniu że nic innego znaleźć nie mogę albo nikt mnie nie chce. Jak zostanie powiedzą Jej pewnie,że kiedy sprawa się wyjaśni, wypłacą zaległe wynagrodzenie przy kolejnej wypłacie. A wtedy weź i się dolicz czy wszystko w porządku. 

I tym dajemy im potwierdzenie, że my tylko do wykonywania brudnej roboty a foremki do zgarniania kasy a i tak będziemy pracować bo kasa nam potrzebna. 
25 maja 2023 15:25 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Myślę podobnie. Namiary na firmę ma,"walczyć"z nimi może nawet wtedy,kiedy zakończy współpracę. Ja myślałabym o tym,że trzymając się firmy która,delikatnie mówiąc,robi mi pod górkę,utwierdziłabym ich tylko w przekonaniu że nic innego znaleźć nie mogę albo nikt mnie nie chce. Jak zostanie powiedzą Jej pewnie,że kiedy sprawa się wyjaśni, wypłacą zaległe wynagrodzenie przy kolejnej wypłacie. A wtedy weź i się dolicz czy wszystko w porządku. 

To też jak najbardziej, ale chodzilo mi bardziej o to, że jeśli sprawa się oprze o jakąś instancję, to ta instancja może mieć pytania dlaczego pracuje w firmie, której klient ją  oszkalował a firma bez rozpatrzenia sprawy nie wypłaciła pieniędzy, skoro zarzuty byly bezpodstawne? W takim wypadku pracując dalej dla takiej firmy można byc posądzonym delikatnie mówiąc o niescisłości i pieniędzy nie odzyskać . 
25 maja 2023 16:14 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

To też jak najbardziej, ale chodzilo mi bardziej o to, że jeśli sprawa się oprze o jakąś instancję, to ta instancja może mieć pytania dlaczego pracuje w firmie, której klient ją  oszkalował a firma bez rozpatrzenia sprawy nie wypłaciła pieniędzy, skoro zarzuty byly bezpodstawne? W takim wypadku pracując dalej dla takiej firmy można byc posądzonym delikatnie mówiąc o niescisłości i pieniędzy nie odzyskać . 

O,i dobrze i mądrze powiedziane. Ja o sądach nie pomyślałam. Jak zawsze "ja"wyszło na pierwsze miejsce ,żeby firma nie pomyślała,że może mnie olewać 
25 maja 2023 16:18 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Idziemy  razem:-)

Gdzieś mi się zgubilaś,ja już wróciłam z sandałami. Całe 24,99 !