Powitajki przy kawie 74

26 maja 2023 12:27 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Ja też dzisiaj  pracuje :-)pranie ,podlogi,łazienka. Byłam  już u rzeźnika  po karkówkę  i żeberka.Już się  macerują na jutro.:gotowanie::pranie::odkurzanie:Za chwilę  obiad  i pauza  z koleżanką  z Spitex.

W środę  miałam sprzątanie właśnie taką myjka jak ostatnio Gusia kupiła 
Dokupilam ściągaczke do mycia szyb i tak się rozkręciłem, że cały dom błyszczy . Szybko i bez chemii .Gusia potwierdzi 
26 maja 2023 12:42 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

W środę  miałam sprzątanie właśnie taką myjka jak ostatnio Gusia kupiła 
Dokupilam ściągaczke do mycia szyb i tak się rozkręciłem, że cały dom błyszczy . Szybko i bez chemii .Gusia potwierdzi :odkurzanie:

No tu nie ma myjki i raczej  nie bedzie.Tradycyjne na mopie jechałam  Błyszczy  i pachnie
26 maja 2023 13:11 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

No tu nie ma myjki i raczej  nie bedzie.:-)Tradycyjne na mopie jechałam :sprzatanie: Błyszczy  i pachnie:tanczy:

Tutaj przychodzi pani sprzątająca co piątek Vatentina już od 5 lat. Szybciutko wypucowala cały dół kasę wzięła i poszła. Naprawdę się uwija i jest czysciutko bo różne panie widziałam co sprzątały po domach. Ja tylko swoje włościa na górze  i robię pranie z seniorów póki co jest tylko dziadek . Podobno w środę seniorka wraca ale z tego co mówi córka nic nie je to nie wiem w jakim ona stanie wróci. Dziadek obserwuje go od 3 tygodni też słabnie i też coraz mniej ma sił. No zobaczymy jak to się potoczy dalej. 
26 maja 2023 13:14 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

W środę  miałam sprzątanie właśnie taką myjka jak ostatnio Gusia kupiła 
Dokupilam ściągaczke do mycia szyb i tak się rozkręciłem, że cały dom błyszczy . Szybko i bez chemii .Gusia potwierdzi :odkurzanie:

Jak najbardziej potwierdzam ?
26 maja 2023 13:19 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Ja też dzisiaj  pracuje :-)pranie ,podlogi,łazienka. Byłam  już u rzeźnika  po karkówkę  i żeberka.Już się  macerują na jutro.:gotowanie::pranie::odkurzanie:Za chwilę  obiad  i pauza  z koleżanką  z Spitex.

Obiad zjedzony,talerze prawie wylizane,za chwilę wybywam,. Bez koleżanki. Jak powietrze nie zeszło to jadę a jak zeszło to idę sobie gdzieś 
Pieszo czy rowerem na pewno pobliski Stadtpark
26 maja 2023 20:31 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jak najbardziej potwierdzam ?:-)

Jak można inaczej ? Prawda  sama się obroni  :
26 maja 2023 20:53 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jak można inaczej ? Prawda  sama się obroni  ::brawo1:

Co prawda,to prawda 
27 maja 2023 06:25 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Dziś sobota i weekend jest. Przypominam , że w poniedziałek w DE święto i sklepy zamknięte. Z racji tej dziś muszę uzupełnić zapasy i dokupić parę rzeczy. Wszystkim życzę spokojnego dnia i jak najwięcej słońca i na niebie i w życiu bo u mnie świeci ☀️ i takie i takie. Jeszcze tylko tydzień i już widzimy się z moim kochanie ❤️.  i córcia.
A teraz z racji że jestem koło Hamburga to dojeżdżam GTV do Świnoujścia i moje kochanie zjedzie z promu i jedziemy razem do domciu . Będzie mu lżej bo trochę i ja poprowadzę auto. Od Świnoujścia mamy jeszcze około 8 godzin jazdy.
Zgapil się i już było za późno bo mógł kupić prom do Kiel i tutaj do seniorów miałby po mnie 45 km tylko . No trudno. Ja za busa nie płacę to ja dojadę do niego.
Miłego dnia opiekunkowo. 
27 maja 2023 06:42 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry. :chaplin: Dziś sobota i weekend jest. Przypominam , że w poniedziałek w DE święto i sklepy zamknięte. Z racji tej dziś muszę uzupełnić zapasy i dokupić parę rzeczy. Wszystkim życzę spokojnego dnia i jak najwięcej słońca i na niebie i w życiu bo u mnie świeci ☀️ i takie i takie. Jeszcze tylko tydzień i już widzimy się z moim kochanie ❤️. :radosc1: i córcia.
A teraz z racji że jestem koło Hamburga to dojeżdżam GTV do Świnoujścia i moje kochanie zjedzie z promu i jedziemy razem do domciu . Będzie mu lżej bo trochę i ja poprowadzę auto. Od Świnoujścia mamy jeszcze około 8 godzin jazdy.
Zgapil się i już było za późno bo mógł kupić prom do Kiel i tutaj do seniorów miałby po mnie 45 km tylko . No trudno. Ja za busa nie płacę to ja dojadę do niego.
Miłego dnia opiekunkowo. 

Super.Wspólny powrót  do domu..
27 maja 2023 06:43 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry. :chaplin: Dziś sobota i weekend jest. Przypominam , że w poniedziałek w DE święto i sklepy zamknięte. Z racji tej dziś muszę uzupełnić zapasy i dokupić parę rzeczy. Wszystkim życzę spokojnego dnia i jak najwięcej słońca i na niebie i w życiu bo u mnie świeci ☀️ i takie i takie. Jeszcze tylko tydzień i już widzimy się z moim kochanie ❤️. :radosc1: i córcia.
A teraz z racji że jestem koło Hamburga to dojeżdżam GTV do Świnoujścia i moje kochanie zjedzie z promu i jedziemy razem do domciu . Będzie mu lżej bo trochę i ja poprowadzę auto. Od Świnoujścia mamy jeszcze około 8 godzin jazdy.
Zgapil się i już było za późno bo mógł kupić prom do Kiel i tutaj do seniorów miałby po mnie 45 km tylko . No trudno. Ja za busa nie płacę to ja dojadę do niego.
Miłego dnia opiekunkowo. 

Super.Wspólny powrót  do domu..
27 maja 2023 06:52 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry! Piękna  pogoda na weekend  Trzeba  lodówkę  dopakować .Mam dwa dni wolneNiedzielę  spędzę  z koleżanką  na basenie a na poniedziałek  trafiła mi się ,,fucha"Milej,spokojnej soboty kochani 
27 maja 2023 06:52 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Dzień dobry! Piękna  pogoda na weekend  :radosc1:Trzeba  lodówkę  dopakować .Mam dwa dni wolne:radosc1:Niedzielę  spędzę  z koleżanką  na basenie a na poniedziałek  trafiła mi się ,,fucha":-)Milej,spokojnej soboty kochani :kwiatek dla ciebie2:

27 maja 2023 06:57 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Super.Wspólny powrót  do domu..:super:

Oj! 2x
27 maja 2023 07:00 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Oj! 2x:smiech3:

2x powitajki i 2x cytat mojego posta.   Ja tylko raz do domu wracam.  
27 maja 2023 07:21 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

2x powitajki :super:i 2x cytat mojego posta. :super:  Ja tylko raz do domu wracam. :-)