Powitajki przy kawie 74

02 czerwca 2023 22:26 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Będę miała gości 
W przyszłym piątek przyjeżdża do mnie delegacja z ostatniego miejsca pracy :bezradny: Będzie cztery  osoby do ugoszczenia   Może mi podpowiecie czym mam ugościć ? Proszę , gubię się w pomysłach . Coś polskiego ( obiad muszę podać ) ale żebym nie spieprzyła. Nie wiem co ich napadło, cieszę się, bo ich lubię, ale mam zagwozdke
 Czekam na pomysły , proszę 
 

Może polędwiczki w jakimś sosie? Lubię w takim kremowym,z suszonymi pomidorami. Ale to takie zapożyczone,nie nasze 
Ostatnio w domu robiłam w sosie kurkowym,z mrożonymi kurkami i wszyscy się zajadali 
03 czerwca 2023 06:41 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w sobotę 
03 czerwca 2023 06:52 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  I nastał ten piękny dzień kiedy jadę do domu . Za oknem słońce świeci ☀️.
Przede mną długi urlop a może krótszy zobaczymy jak to się ułoży. ?? Napewno pierwszy tydzień szynki i intensywny bo za tydzień wesele więc fryzjer, kosmetyczka i kupno ??? . Muszę też uzupełnić garderobę prze sanatorium bo jade zaraz po weselu . 
Wam życzę spokojnej pracy, spokojnych podopiecznych i żeby szybko dni w pracy mijały a na urlopach się służyły. 
Będę od czasu do czasu do Was zaglądać i pewnie coś nieco napisze. 
Trzymta się. 
03 czerwca 2023 06:54 / 5 osobom podoba się ten post
Już rano, więc zaczynamy życie, dzień dobry 
Zapowiada się piękny dzień, słońce świeci,niebo bez chmur. Czas zacząć się szykować na dzisiejszą wycieczkę. Jeszcze prysznic zanim babcia wstanie, wspólne śniadanie i wybywam. Najpierw na Hbf a dalej kierunek Travemünde.
Już się cieszę i ciekawa jestem tego wypadu.
Dobrego dnia życzę 
03 czerwca 2023 06:55 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry :chaplin: I nastał ten piękny dzień kiedy jadę do domu :-):radosc1:. Za oknem słońce świeci ☀️.
Przede mną długi urlop a może krótszy zobaczymy jak to się ułoży. ?? Napewno pierwszy tydzień szynki i intensywny bo za tydzień wesele więc fryzjer, kosmetyczka i kupno ??? . Muszę też uzupełnić garderobę prze sanatorium bo jade zaraz po weselu . 
Wam życzę spokojnej pracy, spokojnych podopiecznych i żeby szybko dni w pracy mijały a na urlopach się służyły. 
Będę od czasu do czasu do Was zaglądać i pewnie coś nieco napisze. 
Trzymta się. 

Odpoczywaj,baw  się  i spełniaj marzenia 
03 czerwca 2023 07:00 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Odpoczywaj,baw  się  i spełniaj marzenia :buziaki2:

Dziękuję  a marzeń mam wiele. Po pierwsze żeby mnie nowe buciki nie obtarly na weselu przed pierwszym tańcem później zamienię na balerinki i pójdę w długą. a później są inne marzenia o tym cicho sza. ???
03 czerwca 2023 07:03 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Już rano, więc zaczynamy życie, dzień dobry :-)
Zapowiada się piękny dzień, słońce świeci,niebo bez chmur. Czas zacząć się szykować na dzisiejszą wycieczkę. Jeszcze prysznic zanim babcia wstanie, wspólne śniadanie i wybywam. Najpierw na Hbf a dalej kierunek Travemünde.
Już się cieszę i ciekawa jestem tego wypadu.
Dobrego dnia życzę :najlepszego3:

Udanej wyprawy do Trawemunde  Gusiu! Jak przejdzyesz całą  promenadę  to  zobaczysz  piękne klify a za 9km.Timmendorfer Strand...ucałuj odemnie
03 czerwca 2023 08:04 / 5 osobom podoba się ten post
Przywitam Was po angielsku, haha. 
 

 
Miłego dnia 
03 czerwca 2023 08:24 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam i pozdrawiam serdecznie 
03 czerwca 2023 08:34 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo chyba pojadę do miasta? 
03 czerwca 2023 08:34 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo chyba pojadę do miasta? 
03 czerwca 2023 08:37 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) chyba pojadę do miasta? 

A pewnie, idź 
03 czerwca 2023 08:54 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

A pewnie, idź :-):super:

Nie , nie pójdę
Pojadę 
03 czerwca 2023 09:30 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Nie , nie pójdę:-)
Pojadę:ferrari: 

03 czerwca 2023 09:30 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

:smiech3: