Jak zachować młodość?

20 października 2016 21:12 / 4 osobom podoba się ten post
Najlepsza recepta na młodość pogoda ducha dużo uśmiechu i oczywiście sex to jest to.Jako dodatek dobry krem i balsam.I oczywiście dbanie o swój wygląd.
20 października 2016 21:14 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

Najlepsza recepta na młodość pogoda ducha dużo uśmiechu i oczywiście sex to jest to.Jako dodatek dobry krem i balsam.I oczywiście dbanie o swój wygląd.

Malino, co Ty nam tu seks na receptę polecasz hehe 
20 października 2016 21:16 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Malino, co Ty nam tu seks na receptę polecasz hehe :lol2:

Taina tak lekarz mi zalecił więc dzielę się,a jak zaczęłam stosować oooo widzę skutki terapii
20 października 2016 21:21 / 1 osobie podoba się ten post
No powiem Ci że dozuję ostrożnie też sypiam,ale całą noc jasne a czemu by nie
20 października 2016 21:22 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

Taina tak lekarz mi zalecił więc dzielę się,a jak zaczęłam stosować oooo widzę skutki terapii

Moja pdp ma takie coś w syropie, ale nie jestem pewna czy to to, ale może i tak, bo czasem się do mnie uśmiechnie z nienacka 
20 października 2016 22:56

Co do młodości, to przeczytałem (zobaczyłem foto też) dzisiaj,  że Ronaldo regularnie stosuje różne maseczki na twarz dla gładkości swojej skóry tamże.
A swoje ciało rzeźbi niezłomnie całymi dniami na siłowni.

29 marca 2017 12:03 / 6 osobom podoba się ten post
29 marca 2017 13:41 / 5 osobom podoba się ten post
Misiek

Bożeńciuuuu ...i tyla dobra bezpowrotnie zmarnowałam 
29 marca 2017 13:54 / 4 osobom podoba się ten post
Misiek

To zależy czym dawca jest karmiony...
29 marca 2017 15:08 / 5 osobom podoba się ten post
Zgodnie z wikipedią podaję : "W skład spermy wchodzą takie związki jak: putrescyna, spermina, spermidyna i kadaweryna (odpowiedzialne za zapach i smak spermy), witamina C, prostaglandyny, lipidy, aminokwasy, enzymy, hormony steroidowe, witamina B12, fruktoza, cholesterol, mocznik, cynk, potas, wapń, magnez, selen." Tak więc może działać odżywczo. Ale jest cała masa innych możliwości dbania o cerę. Trzeba je tylko odpowiednio dopasować. Ja nie mam byka na podorędziu, nawet faceta do cnego wykorzystania. Muszę się innymi sposobami wspierać
29 marca 2017 15:23 / 6 osobom podoba się ten post
ivanilia40

To zależy czym dawca jest karmiony...:-)

Najlepiej jak ptasim mlekiem.....
29 marca 2017 15:29 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Bożeńciuuuu ...i tyla dobra bezpowrotnie zmarnowałam :placze1:

Ja stosowałam,i efekty widać naprawdę
29 marca 2017 15:31 / 7 osobom podoba się ten post
Ja też stosowałam ...... i urodził się mój syn Cuś mi się widocznie porypało.
29 marca 2017 15:38 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Ja też stosowałam ...... i urodził się mój syn :-) Cuś mi się widocznie porypało.

Mycha a to od takiego stosowania tak się dzieje,ale to raczej partner zastosował
29 marca 2017 15:40 / 8 osobom podoba się ten post
Mycha

Ja też stosowałam ...... i urodził się mój syn :-) Cuś mi się widocznie porypało.

Porypalo Ci się Mycha......trza było stosować na górną część ciała a nie dolna.....ja też stosowałam niezgodnie z badaniami naukowymi i mam córkę......