Jak zachować młodość?

29 marca 2017 15:46 / 5 osobom podoba się ten post
Malina

Mycha a to od takiego stosowania tak się dzieje,ale to raczej partner zastosował

Wszystko jedno kto, ważny efekt końcowy 
29 marca 2017 16:32 / 6 osobom podoba się ten post
ivanilia40

To zależy czym dawca jest karmiony...:-)

Nie ma szczególnych wskazań.
Należy unikać potraw ostrych, używek, coli...
Świeże warzywa, owoce i soki znacznie poprawiają smak /zwłaszcza ananas/.
Słodycze też są  mile widziane w diecie.
Wiem to z pierwszej ręki, albo raczej, ust.

Życzę przyjemnej kuracji.
29 marca 2017 20:10 / 4 osobom podoba się ten post
Misiek

Nie ma szczególnych wskazań.
Należy unikać potraw ostrych, używek, coli...
Świeże warzywa, owoce i soki znacznie poprawiają smak /zwłaszcza ananas/.
Słodycze też są  mile widziane w diecie.
Wiem to z pierwszej ręki, albo raczej, ust.

Życzę przyjemnej kuracji.

Powiem ci z własnego doświadczenia,że nigdy nie stosowałam na twarz i jakoś wiek obchodzi się ze mną łagodnie. To chyba mocno przereklamowane....
29 marca 2017 21:19 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Powiem ci z własnego doświadczenia,że nigdy nie stosowałam na twarz i jakoś wiek obchodzi się ze mną łagodnie. To chyba mocno przereklamowane....

Ivanilka ...ady Misiek o swojej pisał . Reklamę se robi , czy co ? ....Musi ma nadmiar i chce się pozbyć , żeby się nie zmarnowała . Trza go podpytać ile by chciał za to odmładzające mazidło ?
29 marca 2017 21:25 / 4 osobom podoba się ten post
Malina

Mycha a to od takiego stosowania tak się dzieje,ale to raczej partner zastosował

Bo zastosowała od dupy strony. Dlatego skutek inny od oczekiwanego. 
29 marca 2017 21:31 / 8 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ivanilka ...ady Misiek o swojej pisał . Reklamę se robi , czy co ? ....Musi ma nadmiar i chce się pozbyć , żeby się nie zmarnowała . Trza go podpytać ile by chciał za to odmładzające mazidło ?:lol3:

Tak też pomyslałam,że siebie reklamuje,a wcześniej napisał,że lubi być Kubusiem Puchatkiem,więc niezły pieszczoszek z niego. Lepiej nie pytaj go,bo jak nam zaśpiewa cene,to się nie pozbieramy... Taka popularnosć jest w cenie..
30 marca 2017 07:31 / 6 osobom podoba się ten post
Oj, dziewczęta!
Co wam po tych glowach chodzi?
To były tylko naukowe doniesienia, a nie jakaś autopromocja.
Ale...
...Gdyby jednak zaszła potrzeba, to byłbym w stanie się pokusić o uruchomienie czegoś w rodzaju mobilnej poradni.
Nie myślałem nigdy o cenie, ale myślę, ze dużo by zależało od "biorczyni" i niewykluczone, że w skrajnych przypadkach była by możliwa dopłata.

Na razie jednak pozostańmy w sferze żartu i zabawy i czekajmy na rozwój sytuacji na "rynku"
30 marca 2017 07:52 / 6 osobom podoba się ten post
Misiek

Oj, dziewczęta!
Co wam po tych glowach chodzi?
To były tylko naukowe doniesienia, a nie jakaś autopromocja.
Ale...
...Gdyby jednak zaszła potrzeba, to byłbym w stanie się pokusić o uruchomienie czegoś w rodzaju mobilnej poradni.
Nie myślałem nigdy o cenie, ale myślę, ze dużo by zależało od "biorczyni" i niewykluczone, że w skrajnych przypadkach była by możliwa dopłata.

Na razie jednak pozostańmy w sferze żartu i zabawy i czekajmy na rozwój sytuacji na "rynku":-)

Niewidomo czy nie znalazłeś niszy na rynku kosmetycznym. Ludzie od dawna kładą sobie ślimaki na ciało,smarują się śluzem żaby,kto wie czy produktów własnych nie zaczną stosować...
Bądż w dorej kondycji na wszelki wypadek,kto wie co będzie za rok...
30 marca 2017 07:56 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Niewidomo czy nie znalazłeś niszy na rynku kosmetycznym. Ludzie od dawna kładą sobie ślimaki na ciało,smarują się śluzem żaby,kto wie czy produktów własnych nie zaczną stosować...
Bądż w dorej kondycji na wszelki wypadek,kto wie co będzie za rok...

Zaczynam jadać ananasy i popijać wodą Borżomi, ew. szampanem
A może Knorr podrzuci jakąś dietę z kuchni fusion
04 kwietnia 2017 13:49 / 1 osobie podoba się ten post
W takim razie polecam richevon. Naturalny skład. Ogónie nie jest to taki tani kosmetyk poniewaz zalicza się do kosmetyków selektywnych ale moim zdaniem warto jet kupić bo skład naturalny ( przestudiowałam i jest lepszy niż te wszytkie diory i chanele):
nawilża skórę
rzeczywiście widzę lepsze ujędrnienie ( szczególnie w okolicy oczu)
oraz nie zapycha

Wiadomo,ze wiekszych zmarszczek nie usunie. W tym przypadku jedynie zabiegi pomogą. Ale na mniejsze niedoskonałości są super. 
05 kwietnia 2017 19:36 / 3 osobom podoba się ten post
To prawda ,że optymistyczne nastawienie dodaje młodości,powiem więcej jak się zmieniasz w pesymistkę to dopiero ma działanie... Żadne kremy,pudry nie zastąpią tego. Będąc pesymistką nie śmiejesz się zbyt wiele,a co za tym idzie nie dostajesz zmrszczek mimicznych czyli co,działa niemal jak lifting.
Dzięki pesymizmowi wyglądam jak własna wnuczka,której jeszcze nie mam.
05 kwietnia 2017 19:55 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

To prawda ,że optymistyczne nastawienie dodaje młodości,powiem więcej jak się zmieniasz w pesymistkę to dopiero ma działanie... Żadne kremy,pudry nie zastąpią tego. Będąc pesymistką nie śmiejesz się zbyt wiele,a co za tym idzie nie dostajesz zmrszczek mimicznych czyli co,działa niemal jak lifting.:-)
Dzięki pesymizmowi wyglądam jak własna wnuczka,której jeszcze nie mam.

Ale kłamstwo......!!!!!!  Widziałam Cię na zdjęciu w złotych tarasach......Nie słuchajcie tych głupot....Wygląda super.....!!!!
Pomyliło mi się.....Jak wnuczka to się zgadzam....!!!
W pierwszej chwili nie zalapalam
05 kwietnia 2017 20:07 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Ale kłamstwo......!!!!!!  Widziałam Cię na zdjęciu w złotych tarasach......Nie słuchajcie tych głupot....Wygląda super.....!!!!
Pomyliło mi się.....Jak wnuczka to się zgadzam....!!!
W pierwszej chwili nie zalapalam

05 kwietnia 2017 20:48 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

:smiech3:

Cześć własna wnuczko. Śliczna jesteś  
05 kwietnia 2017 20:49 / 1 osobie podoba się ten post
Jasne dobra recepta! ale czasem ani spacerków ani jazdy na rowerze ani muzyki zabardzo nie ma kiedy posluchać i zostają nerwy,  i tak to jest .Potem ratunek w kremikach!