Jak zachować młodość?

05 kwietnia 2017 20:52 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Cześć własna wnuczko. Śliczna jesteś :-) 

Mysiu,nie o sliczność chodzi,śliczne są młode dziewczyny,szczególnie Turczynki o ile nie mają za dużych siedzeń, tu chodzi o młody wygląd. Ty zresztą wiesz na ten temat wszystko,co ci będe znowu cukrować..
05 kwietnia 2017 21:14 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

:czerwieni sie: Mysiu,nie o sliczność chodzi,śliczne są młode dziewczyny,szczególnie Turczynki o ile nie mają za dużych siedzeń, tu chodzi o młody wygląd. Ty zresztą wiesz na ten temat wszystko,co ci będe znowu cukrować..:-)

Noo kochana moja !!  Ja też widziałam na własne oczy. 
05 kwietnia 2017 21:16 / 2 osobom podoba się ten post
moni.r

Jasne dobra recepta! ale czasem ani spacerków ani jazdy na rowerze ani muzyki zabardzo nie ma kiedy posluchać i zostają nerwy,  i tak to jest .Potem ratunek w kremikach!

Kremy nie pomagają. Trzeba chcieć być młodym. Gdzieś tam w środku a nie w lustrze.
05 kwietnia 2017 21:16 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

:czerwieni sie: Mysiu,nie o sliczność chodzi,śliczne są młode dziewczyny,szczególnie Turczynki o ile nie mają za dużych siedzeń, tu chodzi o młody wygląd. Ty zresztą wiesz na ten temat wszystko,co ci będe znowu cukrować..:-)

Masz coś naprzeciwko duzych siedzeń ....na ten przykład ?
05 kwietnia 2017 21:21 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Kremy nie pomagają. Trzeba chcieć być młodym. Gdzieś tam w środku a nie w lustrze.

O, o ,wlasnie to jest chyba to co musi być!! Gdzieś w środku!Albo ujęla bym ze środka musi być .
05 kwietnia 2017 21:30 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Masz coś naprzeciwko duzych siedzeń ....na ten przykład ?:smiech3:

Na przeciwko dużych siedzen jest kierownica,a ty co myslałaś? Znalezione obrazy dla zapytania duze siedzenie
05 kwietnia 2017 21:40 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Na przeciwko dużych siedzen jest kierownica,a ty co myslałaś? :-)Znalezione obrazy dla zapytania duze siedzenie

 Masz szczęście , że Ty o takich siedzeniach pisałaś ...no ! 
05 kwietnia 2017 21:45 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

 Masz szczęście , że Ty o takich siedzeniach pisałaś ...no ! :smiech2:

Aaaaa ,ty pewnie o takich...
Znalezione obrazy dla zapytania duze siedzenie
05 kwietnia 2017 21:59 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Aaaaa ,ty pewnie o takich...
Znalezione obrazy dla zapytania duze siedzenie

Śliczne siedzonko .
10 kwietnia 2017 13:21 / 1 osobie podoba się ten post

Oj nie wiem .... może w tych bardziej luksusowych sklepach kosmetycznych. Jeśli chodzi o mnie to kupowałam (usunięte)

27 czerwca 2017 14:04
Mam to serum, Jedyne co mi nie odpowiada to zapach. Wolę raczej delikatniej pachnące kosmetyki ( na szczęście szybko sie ulatnia). Wszystko inne zdecydowanie na plus:
wchłanianie
konsystencja
i rzeczywiscie działa na zmarszczki.
26 lipca 2017 12:58 / 12 osobom podoba się ten post
Młodość to nie kosmetyki lecz jasny umysł, witalność, dobry humor, przyjazne nastawienie do świata i ludzi i dużo uśmiechu.....
26 lipca 2017 15:13 / 6 osobom podoba się ten post
ewa59

Młodość to nie kosmetyki lecz jasny umysł, witalność, dobry humor, przyjazne nastawienie do świata i ludzi i dużo uśmiechu.....

Zawsze mowie,ze starosc sie zaczyna od glowy. I dlatego sie wsciekam jak tu czytam,ze ktoras twierdzi,iz stara jest. Normalnie bym wtedy zlapala i wytarmosila za grzywki i uszy.
26 lipca 2017 22:44 / 3 osobom podoba się ten post
Trza tyz wode pic, bez wody robia sie zmarszczki.
18 października 2017 22:13 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj to już wszystko na geny zwalają.. niedlugo będzie się tłumaczyć że lenistwo jest uwarunkowane genetycznie...

Młodość to stan ducha - trzeba być nastawionym pozytywnie, uśmiechać się na codzień.

Nawet najdroższe zabiegi i masaże nie dadzą takich efektów jak prawdziwa radość ducha

Oczywiście rano trochę gimnastyki dla zdrowia to podstawa + zdrowe odżywianie, ale nie ma co przesadzać...