Jak zachować młodość?

23 czerwca 2012 11:01 / 1 osobie podoba się ten post
NIO!Motyl Emanuel też taki łądniusi?
23 czerwca 2012 11:06
:)))))) no nie powiem.. całkiem do rzeczy jest ;)
23 czerwca 2012 16:32
Porto zgadzam sie z toba w 100% ze (mamy tyle lat na ile sie czujemy),a osobiscie to ja jednak obstawiam zakochac sie i tocka,pozdrawiam
23 czerwca 2012 16:57
Nooooooooooooo Andrea ha haha
26 czerwca 2012 17:19
Andrea ja to bym sie jej spytala,ile ja kosztuje to jej ladne wygladanie ha ha ha
26 czerwca 2012 21:54
Skrzypovita 40+ formuła młodości jest bardzo dobra regeneruje włosy,paznokcie i skórę,regeneruje zmarszczki,przetestowałam jak na razie włosy ładniejsze,,,,,,
27 czerwca 2012 10:31
O suplementach chyba też będę musiała napisać
27 czerwca 2012 13:39
wlasnie Paula ja slyszalam od kolegi po fachu ,ze suplementy moga nawet miec tylko sladowe ilosci
29 czerwca 2012 20:00
Ooo to ciekawe...
08 lipca 2012 20:50
Paula napisz cos o tych suplementach diety,ja czasem ich uzywam...
09 lipca 2012 07:19
a jakich uzywasz? gdzie kupujesz? sklep ,apteka? ja posiadam szczatkowe informacje co do supl, wiem tylko tyle co handlowcy miedzy soba mowia
09 lipca 2012 08:16
Serce jak znajdę chwilkę, to obiecuję że napiszę.
10 lipca 2012 20:56
uzywam przedewszystkim witamin np,wigor, kupuje w aptece...
11 lipca 2012 08:28 / 1 osobie podoba się ten post
Oj to odradzam. Z preparatmi witaminowymi jest tak, że wiele produktów nie nadaje się do niczego. Tutaj mam opinię z pierwszej ręki, od chemika, który pracuje dla jednej z firm produkującej suplementy. I nie wmawiał mi bynajmniej, że produkty firmy w której pracuje są najlepsze, ani nic w tym stylu. Ale wyliczył mi ile kosztuje wyprodukowanie dobrego preparatu witaminowego. Wigor i kilka tanich preparatów witaminowych to są rzeczy, które jego zdaniem nie powinny być dawane nawet zwierzętom. Chodzi o ich czystość chemiczną (bo to chemia jakby na to nie patrzeć) i to jak są one przyswajane przez organizm. A wykonanie czegoś takiego nie jest tanie. Lepiej dołożyć kilka złotych i kupić coś lepszego, co będzie bardziej wydajnie działać. Jak już mówiłam - napiszę kiedyś więcej o suplementach. Nie trzeba kupować bardzo drogich produktów, ale jest kilka firm, które mają udane preparaty i renomę, ale są też na rynku buble. A tych ostatnich lepiej unikać.
11 lipca 2012 08:37
Ok Paula to ja Ci powiem tak niech on tak nie mowi bo jednak ktos do obrotu te witaminy jak inne suplementy dopuscil.....to tak jak z produktami kupowanymi w Biedronce czy w innych dyskontach pod ich wlasna marka.... suplement z tego co ja wiem to moze zawierac tylko 5 proc danego skladnika np magnez,inne witaminy tyle wiem na ten temat...suplement jest tylko uzupelnieniem.suplement to nie lek ,on nas nie uleczy on jest glownie dla ludzi zdrowych.
suplementy wiem,ze nie powinno laczac sie z lekami  ale jak ktos jest na diecie to dietetycy zalecaja spozywanie suplementow.latem mozna ladnie wyrownac witaminki bo mamy duzo owocow i warzywek.jesienia mozna juz wyrownywac ich brak poprzez suplementy.